Крани криптовалюта — що це, як працюють, в чому їх зміст?

Крани криптовалюта — це сайти, які роздають відвідувачам гроші за виконання певних завдань (відвідування рекламних сторінок, перегляд відео, введення капчі). Роздача бонусів здійснюється в криптовалюта з певним інтервалом. В цілому суть роботи побудована на тому, щоб ви якомога частіше заходили на сайт і проводили там якомога більше часу.

Що таке крани криптовалюта і як вони працюють?

Кран і логотипи криптовалюта

Отже, визначення цих сервісів ми вже дали. Але у новачків можуть виникнути додаткові питання. Наприклад, звідки власники сайту беруть гроші, щоб роздавати всім відвідувачам, в чому сенс кранів криптовалюта? Багатьох також цікавить, скільки можна заробити на подібних майданчиках і як правильно це зробити. Про все це ми зараз детально і поговоримо.

Для початку розглянемо схему, за якою працює кран. Отже, власники сервісу розміщують на сайті рекламу, за яку їм платять рекламодавці. Чим більше у крана унікальних відвідувачів на добу, тим дорожче коштує установка банерів. Саме з цієї причини більшість кранів не працює, якщо в браузері включено розширення, що блокує рекламу. Частина виручених коштів лунає користувачам, щоб залучати їх на сайт. Другу частину отримує власник, але з цих грошей йому ще потрібно витратитися на утримання ресурсу (оплата домену, хостингу та інше), а також на рекламу крана для заманювання нових користувачів.

Як працюють крани криптовалюта тепер зрозуміло, але чи можна на них нормально заробити? В цілому попередимо відразу, що такий спосіб заробітку не такий простий, як здається. Буде потрібно багато часу, зусиль і навіть везіння, щоб отримати більш-менш пристойний дохід без фінансових вкладень.

Що потрібно знати перед тим, як заробляти на кранах криптовалюта?

кран claimfreeblk.win

Отже, якщо ви вирішили заробити крипту без вкладень, вам в першу чергу доведеться створити для неї гаманець. Якщо ви хочете збирати відразу кілька криптовалюта, то зарегрістріруйте мультивалютне сховище — так не потрібно буде створювати окремий гаманець під кожен коін.

Після реєстрації кріптокошелька, можна збирати монети, але тут зазвичай виникають такі труднощі:

 1. Як знайти сервіс, який насправді платить?
 2. Як переводити дрібні суми на гаманець, якщо у нього високий поріг введення коштів?

Обидві ці проблеми вирішує сервіс faucethub.io — це мікрокошелек і ротатор кріптовалютних кранів. Він зручний тим, що до нього можна прив’язати різні кріптохраніліща і зараховувати на них навіть мінімальний прибуток з крана, а коли збереться сума, що перевищує мінімальний поріг на вашому гаманець, її без проблем можна буде перевести на основний рахунок.

Крім того, саме на ФаусетХабе є список надійних кранів з висновком відразу на мікрокошелек. Перелік постійно оновлюється і соскамівшіеся проекти звідти видаляються.

 • До слова, ми вже розглядали біткоіни і Лайткоін-крани на Faucethub.

Якщо ви не хочете використовувати FaucetHub, то для збору біткоіни на кріптовалютних кранах можете використовувати онлайн-гаманець Blockchain (blockchain.com).

Підготовка аккаунта FaucetHub для заробітку

Після реєстрації на сервісі у вкладці Overview побачити табличку з назвою криптовалюта, які можна збирати на кранах.

Криптовалюта, які підтримує FaucetHub

Для кожної з них потрібно зареєструвати гаманець, якщо ви плануєте її збирати. Для початку спробуйте 1 криптовалюта, наприклад, найпопулярніший біткоіни. Після реєстрації сховища введіть свій біткоіни-адреса у вкладці Wallet Addresses. Таким чином ваш аккаунт на Фаусетхабе буде прив’язаний до основного рахунку.

Адреси гаманців на FaucetHub

Після цього можна йти у вкладку Sites і вибирати цікавить сервіс. Всі крани поділені по вкладках на різні криптовалюта і тематики. У таблиці міститься інформація про час додавання в ротатор ФаусетХаб, разовому заробіток, таймері, кількості користувачів і виплати за тиждень. Неважко здогадатися, що вибирати варто сервіси, які працюють максимально давно, з кращим винагородою і меншим таймером.

Список кранів на Фаусетхабе

Є ще один параметр — Health. Він показує, скільки на балансі кріптовалютного крана є засобів. Це діє, як в обміннику. Якщо червоний значок Empty, значить у крана зараз грошей немає. Ви можете попрацювати на ньому і вивести кошти, коли вони з’являться — це не означає, що кран шахрайський, зазвичай баланс поповнюється протягом доби-двох. Але якщо не хочете ризикувати, вибирайте крани, у яких є гроші зараз.

Показник Health у кранів на Фаусетхабе

Кращі крани криптовалюта 2018-2019 роки

Найбільше кранів оплачують нагороду користувачам навіть не в біткоіни, а в Догікоінах! На момент написання статті (15.12.2018) на ротаторі зареєстровано 594 сервісу! Найпопулярніші і прибуткові з них:

 1. rocketfaucet.win/ — це мультивалютний кран, на якому можна отримувати 0.006 DOGE щохвилини. Кошти не формують рахунок на самому крані, а відразу перераховуються на рахунок Фаусетхаба. Крім того, там можна збирати BLK, XMR, DASH, ETH, LTC, POT, ZEC, DGB. При бажанні можна вибирати крипту на головній сторінці або перейти окремо на doge.rocketfaucet.win. Передбачена реферальная програма (10%).
 2. alinafaucet.win/doge/ — кран, який доданий в ротатор вже рік тому і видає по 0.2397 DOGE кожні 5 хвилин. З переваг — можливість збирати BTC, BCH, BLK, DASH, ETH, LTC, POT, ZEC, DGB, PPC. З недоліків — дуже багато реклами на сайті.
 3. allbitcoinsites.com/doge/ — видає по 0.2840 DOGE кожні 5 хвилин. Для отримання доходу, потрібно всього лише правильно розгадати капчу.

Інтерфейс крана alinafaucet.win/doge/

Друга за популярністю монета на кранах — біткоіни. З найнадійніших і вигідних сервісів виділимо наступні:

 • kickasstraffic.com — сервіс, на якому просто потрібно перегортати сайти, отримуючи за це дохід. В середньому за перегляд 1000 сайтів нараховується 0.00025 BTC. Дуже зручний інтерфейс і не потрібно чекати таймер.
 • coindice.win — кран, який працює вже більше двох років! На сайті потрібно реєструватися, а одноразовий заробіток становить від 12 до 28 Сатоши кожні 15 хвилин. Крім того, передбачена реферальная програма (15%).
 • dailyfreebits.com — добре знайомий многий користувачам, надійний кран, де кожні 5 хвилин можна отримати від 5 до 1200 Сатоши. З плюсів — простота інтерфейсу, відсутність реєстрації, реферальная програма (10%). З мінусів — маленькі виплати.

кран dailyfreebits.com

На третьому місці за популярністю Litecoin-крани. Їх на FaucetHub зареєстровано аж 334. Трійка найприбутковіших і популярних:

 • bitcolife.ru — видає по 4186 Літош за кожен введення капчі. Крім того, є можливість отримувати щоденний бонус в розмірі 4000 Літош і непогана реферальна програма (25%). Цей кран один з кращих для збору Лайткоінов, оскільки не вимагає реєстрації і може працювати навіть з включеним блокувальником реклами.
 • claimltc.win — видає по 4227 Літош за кожне відвідування сторінки і введення капчі. З плюсів виділимо можливість безперервного отримання монет і 25% -ву реферальную програму. З мінусів — відкриття безлічі «лівих посилань» під час введення капчі і переходу по сторінках.
 • cointalk.club/ltc/ — цей кран працює аналогічно попередньому, тільки видає за раз 4170 Літош. Реферальная комісія тут теж становить 25%.

кран bitcolife.ru

Далі в списку кращих кранів криптовалюта — платформи для отримання Ефіріума. Їх станом на 15.12.2018 зареєстровано 141. Розглянемо трійку найвигідніших:

 1. speedup-faucet.com — видає тисячі тридцять одна gwei Ефіріума. Монети можна отримати раз в 10 хвилин за розгадування капчі. Передбачена реферальная програма (20%).
 2. btceasygain.club — кран, на якому можна збирати біткоіни і Ефіріум. Сервіс видає від 700 до 2500 Gwei за відвідування сторінок і введення капчі. У нас вийшло 1 195 Gwei з першого разу. Максимально можна запросити винагороду 45 раз в день. Платформа має приємний інтерфейс, що велика рідкість для кріптовалютних кранів.
 3. claimethfree.win — цей кран доданий на сайт більше 6 місяців тому. Збирати монети можна кожні 5 хвилин. За перший збір ми отримали 198 Gwei — так, це порівняно небагато, зате сервіс надійний і надає реферальную програму до 50%.

кран speedup-faucet.com

Наступні за популярністю кріптовалютние крани, що дозволяють збирати Potcoin. Найкращі і надійні з них:

 • coinpou.com/pot — на майданчику можна безперервно отримувати по 0.0528 POT за відвідування сторінок і введення капчі. Реферальная комісія складає 50%.
 • claimfreepot.win — кріптовалютний кран, що пропонує винагороду в розмірі до 0.2 POT кожні 5 хвилин. Якщо залучити рефералів, то з їх заробітку можна отримувати ще половину.
 • dutchycorp.space/pot/ — на цьому ресурсі претендувати на винагороду можна безперервно. Таймера тут немає. Однак, максимально можна вимагати прибуток до 40 разів на добу. Одноразова виплата становить від 0,075 до 0,15 POT. Крім Поткоіна тут можна збирати монети інших криптовалюта (Деш, біткоіни, Ефір, Лайткоін, монери і інші). Що стосується реферальной програми, то вона також передбачена. Користувач може заробляти до 20% від доходу залучених друзів.

кран dutchycorp.space/pot/

Далі розглянемо кращі кріптовалютние крани для збору Blackcoin:

 • getfree.co.in/blackcoin/ — мультивалютний кран, на якому крім Blackcoin можна збирати біткоіни Кеш, Лайткоін, Дігібайт і Праймкоін. До 0.005 BLK кожні 10 хвилин. На сайті передбачена реферальная програма (10%).
 • blackcoin.dinoving.com/ — на майданчику можна збирати до 0.0252 BLK кожні 5 хвилин. Що стосується реферальной програми, то з доходу залучених користувачів можна отримувати до 6%.
 • claimfreeblk.win — одноразова винагорода на майданчику становить 0.1 BLK і забирати його можна кожні 5 хвилин. З доходу залучених користувачів можна заробляти від 50%.

кран getfree.co.in/blackcoin/

Наступна за популярністю монета, яку збирають на кранах — Dash. На сервісі faucethub.io представлено 107 майданчиків. Розглянемо найбільш надійні та прибуткові:

 • o-bitman.com/dash-coin/ — на цьому кріптовалютном крані можна збирати монети до 24 разів на добу. Разова виплата становить 0.00001651 Dash.
 • bithunt.win/dash/ — на сайті можна заробляти до 0.00001414 Dash кожні 5 хвилин за введення капчі і перегляд сторінки. Є реферальная програма для збільшення прибутку (10%).
 • freedash.xyz/ — мультвалютний кран, в якому можна перемикатися між різними монетами (Догікоін, біткоіни, Деш, біткоіни Кеш). Разова виплата становить 0.00001 Dash, збирати прибуток можна безперервно, заповнюючи капчу і переглядаючи сторінки. Заробіток з рефералів — до 10%.

кран bithunt.win/dash/

На ФаусетХабе представлені крани для збору монет Bitcoin Cash. Розглянемо трійку кращих:

 • bigbtc.win/cash/ — на платформі можна отримувати 150 сатощі кожні 5 хвилин за введення капчі. З плюсів сервісу — можливість роботи з блокувальником реклами, а також наявність реферальной програми (10%). Крім того, під час отримання винагороди не відкривається купа інших посилань, як буває у кранів. З мінусів відзначимо низький дохід.
 • bitcoinclub.pw/bch/ — кріптовалютний кран, на якому можна заробити до 1021 Сатоши кожні 3 хвилини. В рамках реферальной програми можна заробити до 10% від доходу залученого користувача.
 • amber-bch.cf/ — кран з доходом до 800 Сатоши в хвилину. Виплати можна збирати до 30 разів на день, а з залученого реферала заробіток складе 10% від його доходу.

кран bitcoinclub.pw/bch/

Однакова кількість кранів, як і для біткоіни Кеш (98) зареєстровано для видобутку DigiByte:

 • claimfreedgb.win — на крані можна заробляти по 0,25 DGB кожні 5 хвилин, а реферальная програма передбачає отримання до 50% від прибутку залучених користувачів.
 • queenfaucet.website/dgb/ — платформа для заробітку 0,581 DGB кожну хвилину за розгадування капчі. Заробіток з рефералів становить до 10% з їх доходу.
 • rocketfaucet.win/ — кріптовалютний кран, на якому можна збирати не тільки ДігіБайти, але і Догікоіни, біткоіни. Разова виплата становить 0,1244 DGB, збирати її можна щохвилини, після введення капчі.

кран queenfaucet.website/dgb/

Найпопулярніші крани для інших криптовалюта ми наведемо в таблиці нижче:

Peercoinbestbitcoinfaucetslist.com/peer/187402 peertoshi кожні 5 хвилин за введення капчі
bestpayingfaucets.com/peer/124533 peertoshi кожні 5 хвилин за введення капчі
bitcoinclub.pw/ppc/161777 peertoshi кожні 3 хвилини за введення капчі
Primecoinbithunt.win/xpm/545290 primetoshi кожні 3 хвилини за введення капчі
lufraucet.com/xpm/606036 primetoshi кожні 5 хвилин за введення капчі
bitcoinclub.pw/xpm/490823 primetoshi кожні 3 хвилини за введення капчі
ZCashclaimcoin24.com/zec/0.00004 ZEC кожні 10 хвилин до 45 разів на добу
bestpayingfaucets.com/zcash/1114 zatoshi кожні 5 хвилин за введення капчі
queenfaucet.website/zec/946 zatoshi кожну хвилину за введення капчі
Monerowarriorfaucet.com/monero/1492 piconero кожні 5 хвилин за введення капчі
claimfreexmr.win5000 piconero кожні 5 хвилин за введення капчі
dutchycorp.space/xmr/Від 2100 до 4200 piconero безперервно до 40 разів на добу.
Bitcorebtcfaucet.design/btx/316957 Сатоши кожні 5 хвилин за введення капчі
multicoinfaucet.website/btx/238023 Сатоши кожні 3 хвилини за введення капчі
cryptopluz.io/Faucets/Bitcore/198098 Сатоши кожні 5 хвилин за введення капчі

Список кранів на ФаусетХабе постійно змінюється — додаються нові сервіси і прибираються соскамівшіеся, неактуальні проекти.

Зовсім необов’язково користуватися кранами через цей ротатор, можна вибрати інші сервіси, подивитися відгуки про них і виводити кошти безпосередньо на гаманець, проте використання мікрокошелька набагато зручніше. Наприклад, якщо кріптовалютний кран формує внутрішній рахунок, то зазвичай він дозволяє висновок по досягненню якогось порогу. Ви не зможете перевести кілька Сатоши безпосередньо на гаманець. Доведеться чекати, поки збереться більш-менш нормальна сума. За цей час проект може соскаміться або припинити існування і ваші гроші зависнуть.

Ми розглянули кращі кріптовалютние крани 2019, які платять відразу на ФаусетХаб автоматично і не вимагають реєстрації. Однак є ще багато інших прибуткових майданчиків (firefaucet.win, faucetcrypto.com, ifaucet.us), для робіт з якими потрібно пройти реєстрацію.

Рекомендації по заробітку на кранах криптовалюта

Ми детально розглянули різні крани криптовалюта — що це, де їх знайти і скільки можна заробити. Ви могли помітити, що в цілому разові виплати на таких сервісах дуже скромні.

Щоб робота на кранах була більш прибутковою і зручною, ми підготували для вас список рекомендацій:

 1. Намагайтеся віддавати перевагу майданчикам, які відразу автоматично перераховують монетки на рахунок вашого мікрокошелька.
 2. Заробляти крипту на крані краще в період корекції, коли курс низький. В цьому випадку сума винагороди більше. Таким чином, коли курс підвищиться, ваші зібрані монети будуть коштувати більше.
 3. Крани — відмінний спосіб отримати перспективні криптовалюта без вкладень. Ви можете назбирати їх і закинути в холодний гаманець, очікуючи зростання ціни.
 4. Використовуйте реферальную програму, залучайте користувачів і зможете отримувати від 10 до 50% з їх доходу.
 5. Комбінуйте різні крани. Працюючи відразу на 5-10 майданчиках, ви зможете більше заробити.
 6. Постійно моніторьте нові майданчики. Свіжостворені крани можуть роздавати великі бонуси для залучення користувачів, але пам’ятайте про пункті 1 — вибирайте тільки ті, які відразу перераховують монети на ваше мікрокошелек.

Отже, ми розглянули кращі крани криптовалюта і особливості такого виду заробітку. Так, швидко отримати хороший прибуток, збираючи монетки на кранах, не вийде, але запастися перспективними криптовалюта для зберігання в долгосрок — чому б і ні?

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector