Bytecoin криптовалюта: відмінності від Bitcoin, як придбати, де зберігати

Часи змінюються і потреба в конфіденційності та анонімності в інтернеті стає все більш актуальною. Оскільки багато урядів вважають нормальним втручатися в приватне життя, забезпечення конфіденційності стає дуже важливим.

Bytecoin (BCN) — децентралізована криптовалюта, яка спрямована на забезпечення безпеки і конфіденційності, а також захист транзакцій від третіх осіб. Використовуючи протокол конфіденційності, заснований на використанні кільцевих підписів, Bytecoin криптовалюта довела свою стабільність на світовому ринку.

Історія

Bytecoin — найперша монета для інтеграції протоколу CryptoNote в якості основи вибрала забезпечення конфіденційності.

Створений в 2012 році, Bytecoin спочатку був популярний в даркнета, де він використовувався для обміну коштів і дозволяв користувачам залишатися анонімними.

Головна відмінність Bytecoin від інших монет на кріпторинке — це справжня анонімність і конфіденційність, що забезпечується кільцевими підписами і прихованими адресами. Проект Bytecoin розділився, оскільки команди покинули проект на користь нових криптовалюта.

Одним з відомих прикладів є Monero. Monero є результатом ФОРКОМ Bytecoin і грунтується на тому ж протоколі CryptoNote, який спочатку інтегрував Bytecoin.

Команда Bytecoin залишається досить прозорою, так як це команда, орієнтована на конфіденційність. Це можна побачити на сторінці спільноти, де відображуються тільки особи і імена. Деякі з імен залишаються псевдонімами, без будь-яких посилань на особисті дані про особу.

У роадмап, яку встановив Bytecoin, представлені як етапи розробки, так і маркетингу на перший і другий квартал 2018 року. 6 лютого 2018 року є першою фазою розвитку для Bytecoin — публічної нової бета-версії API. За цей час Bytecoin вийде на азіатський ринок.

У чому відмінності Bitcoin і Bytecoin?

Очевидно, що, не дивлячись на їх схожі назви, у Bitcoin і Bytecoin є кілька ключових відмінностей. Bytecoin — перша монета для реалізації протоколу CryptoNote, який управляє інфраструктурою Bytecoin.

Періодична помилка, яку роблять люди, передбачає, що транзакції Bitcoin, незалежно від того, відправлені або отримані, дійсно не відслідковуються. Біткоіни використовує блокчейн, незмінну публічну книгу, де все транзакції видно, показуючи відправлені і отримані виходи і входи. Це означає, що всі транзакції можна простежити або до певного відправнику, або до одержувача. Хоча це тільки забезпечує публічний адресу Bitcoin і, можливо, не має великого значення, були випадки, коли було можливо виявити, кому належить той адреса Bitcoin.

Технологія блокчейна перевіряє транзакції, поміщаючи їх в блок, який додається в незмінний блокчейн, який не можна змінити. Усі транзакції і метадані, пов’язані з транзакцією в блокчейне, залишаються загальнодоступними, починаючи з самого першого блоку до самого останнього. І в цьому головна відмінність Bytecoin.

підвищена конфіденційність

Bytecoin, використовуючи свій протокол, який дозволяє безпечно здійснювати транзакції Bytecoin в мережі. Це забезпечується за рахунок використання кільцевих підписів.

Сигнали дозволяють переміщати транзакції і не відстежувати транзакції. Процес змішування транзакцій по суті дозволяє відправнику вибрати кілька «потенційних» передплатників в пулі, щоб встановити цілісність транзакції і забезпечити, щоб кожен потенційний передплатник мав рівну вагу, а це означає, що не можна розшифрувати, звідки взялися кошти.

Використовуючи кільцеві підписи, зберігається конфіденційність і цілісність транзакції, яка, в свою чергу, забезпечує конфіденційність як для відправника, так і для одержувача.

Приховані адреси і транзакції

Поряд з істотною різницею в тому, як протокол CryptoNote змінює форму конфіденційності роботи через кільцеві підписи, Bytecoin також включає в себе функцію, відому як непривабливі транзакції.

Ця функція — це те, на що вона схожа: транзакції, які недоступні при використанні прихованих адрес, і немає можливості сканувати блокчейн в надії виявити особистості за транзакцією. Кожна вхідна та вихідна транзакція, яка відбувається в мережі Bytecoin, залишається прихованою. Справжні ідентифікатори обох відправників і одержувачів залишаються прихованими, що в кінцевому підсумку дозволяє забезпечити конфіденційність для кінцевого користувача.

Блокчейн Bytecoin показує криптографічний хеш свого отримує адреси. Оскільки кожна транзакція використовує одноразовий публічний ключ, кожна транзакція, вироблена за окрему особу, залишається незв’язаної, що ускладнює об’єднання декількох транзакцій на один загальний адресу.

Bytecoin обмінники і гаманці

Bytecoin доступний на кількох біржах і відповідно до дорожньою картою, вони будуть продовжувати додавати нові біржі в третьому кварталі 2018 року. В даний час Bytecoin можна придбати безпосередньо з Bitcoin на HitBTC і Poloniex.

Існує безліч опцій для зберігання монет BCN, включаючи настільний гаманець, онлайн-гаманець і мобільний гаманець. Настільний гаманець доступний для всіх користувачів Windows, Linux і Mac, що робить його зручним варіантом для зберігання BCN в програмному гаманці в автономному режимі і далеко від біржі. Це важливо, тому що обмін іноді може мати проблеми з безпекою. Оскільки ви є єдиним власником секретних ключів, пов’язаних з адресою зберігання BCN, програмний гаманець — відмінний варіант.

Веб-гаманець — ще один простий у використанні варіант для тих, у кого є доступ до інтернету і веб-браузеру.

2018 для Bytecoin

Bytecoin, мовчав протягом останніх чотирьох років, але 2018 рік є хорошим роком для нього, тому що перші 5 днів січня 2018 року Bytecoin показує 45% середньорічну пікову швидкість і зміна ціни від 0,0056 до 0,0093, що означає, що в день приходять 0,009 долара США, і якщо це зростання збережеться протягом усього січневого місяці, то на початку лютого 2018 року ціни зростуть майже на 0,0120, а кінець 2018 року — будуть наближатися до 0,1 долара США, що є найвищим показником зростання в історії Bytecoin.

джерела:

Home

https://jiomobilephone1500.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector