Чому біржі криптовалюта Allcoin заважають «стрьомні» альткоіни

Зрозуміло, що на біржі криптовалюта Allcoin представлені не всі альткоіни. Але їхня колекція змусить вас здивуватися. І це не азіатська майданчик, а платформа родом з Канади!

Репутація страждає через інновацій!

Біржа Allcoin спеціалізується не тільки на операціях продажу і покупки криптовалюта, але і на первинному розміщенні токенов. Це стає зрозуміло з набору пропонованих альткоінов. Про більшу частину з них ви навряд чули. Хоча на біржі представлено всього три десятка монет.

Та й сам поділ ринку Allcoin викликає подив. Наприклад, чому треба було сегментувати торгівлю за допомогою нікому невідомого CNET, залишається загадкою.

QTUM — це власний токен кріптовалютной біржі. Так що його використання виправдовується (по крайней мере, логічно).

Через те, що майданчик часто розміщує хайповие монети, страждає її репутація. Користувачі з надією вкладаються в нові «стрьомні» альткоіни. А коли відбувається їх скам і у всьому винуватять Allcoin. І частково це виправдано!

Що ще відомо про біржі:

  • Працює з 2016 р
  • На платформі діє багатоступенева верифікація профілю.
  • Інтерфейс майданчика доступний на китайському і англійському.
  • Надає нативний API.
  • Не приймає користувачів з США.
  • Комісія знімається за висновок і продаж — її значення залежить від використовуваної валюти.
  • Підтримує американський долар.
  • Працює реферальная програма.

огляд функціоналу

Для початку роботи в Allcoin потрібно пройти реєстрацію, заповнивши поля наступної форми.

На другому етапі задається пароль для валідації транзакцій.

Щоб здійснювати введення і виведення коштів, торгувати, система Allcoin вимагає заповнення анкети. У ній потрібно вказати ПІБ, країну і адресу проживання, ID паспорта. Але цей крок можна пропустити, і залишити його «на потім». Що ми і зробимо.

Торговельний функціонал Allcoin не дивує. Біржа підтримує тільки один тип ордерів. Так що грати тут незручно.

Єдине, чим може похвалитися кріптобіржа, це інтерактивним графіком. Він підтримує основні індикатори та забезпечений масою корисних опцій.

Проте, торговий термінал не поміщається на одному екрані. Тому для відстеження коливань курсу і розміщення ордерів доведеться постійно скролл сторінку.

При цьому Allcoin забезпечує а надійний рівень захисту даних і засобів. В налаштуваннях можна активувати двухфакторную аутентифікація. Крім цього система біржі відстежує використовувані IP. У разі заходу з невідомої адреси користувач буде інформований про це через email.

На цьому всі переваги канадської біржі закінчуються. Можливо, у вас є, що додати до опису. Залишайте свої відгуки про Allcoin під цією статтею!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector