Курс XRP USD: графіки змін за останній місяць

Все ще в тіні

Кріптовалютний ринок вже давно закріпився у світовій фінансовій системі. Це підтверджує і постійно активний новинний фон, і активність інвесторів, і створення нових проектів, і багато іншого. Одна з ключових причин — це пропозиція альтернативи і навіть повної заміни реальних грошей.

Проте, сьогодні криптовалюта є лише альтернативою, ніж основним засобом оплати. Більш того, єдиний спосіб оцінки монет — це порівняння з реальними грошима. Тому, можна сміливо стверджувати, що криптовалюта все ще в тіні фіата.

З іншого боку, саме такі чинники і привертають увагу до ринку. Згадайте ажіотаж кінця 2017 року, коли біткоіни дістався до 20 тисяч доларів за монету, Ефіріум до 1000, Ріппл досяг 4 доларів за монету і йому пророкували всі 10. Багато тоді змогли зробити собі непоганий капітал. Особливо пощастило тим, хто закупив криптовалюта за мізерними цінами.

Долар сьогодні має найбільший оборот і ним оцінюють більшість продуктів для спільного ринку. Тому прив’язка криптовалюта до USD не повинна спричиняти ніякого здивування. Насправді, такий зв’язок допомагає визначити положення і цінність монети на ринку.

фактори впливу

Курс криптовалюта — одна з найбільш нестабільних речей ринку на сьогодні. Показники волатильності тут буквально зашкалюють. День для Ripple може починатися на позначці в 30 центів, закінчиться на 25. Але між цим цілком реальна вартість як в 40, так і в 15 центів.

Тому варто розібратися, що ж так сильно впливає на щоденний показник курсу, а також на різкі підвищення або зниження вартості.

По-перше, він дуже сильно залежать від поведінки гравців біржі. Адже найбільший оборот монет сконцентрований саме там. Суть трейдингу — заробіток на коливаннях курсу. Але створюють їх самі користувачі. Наприклад, ринкова вартість XRP дорівнює 0.35 USD. Частина користувачів виставить ордера на покупку за 0.37, а частина — за 0.33. Виходячи з того, які ставки будуть реалізовані в більшій мірі, встановлюється новий курс.

Крім того, важлива саме частота покупок і продажів. Припустимо, є 100 ордерів на покупку і 100 на продаж токенов Ріппл. Якщо по більшій мірі будуть реалізовані перші, то курс виросте (оскільки в монету інвестують), якщо другі — впаде.

Останній біржовий показник — обсяг торгів. Він позначає загальну суму всіх операцій кріптовалютной пари (в даному випадку Ripple до долара). Великий обсяг характеризує високу зацікавленість користувачів і сприяє зростанню, низький відображає малий інтерес (причини можуть бути найрізноманітніші).

Дуже важливо знати про великих інвесторів проекту. Наприклад, якщо є підтверджена інформація про закупівлю одного мільйона XRP якимось Біллом Гейтсом, то інтерес інших користувачів обов’язково виросте. Надалі варто чекати збільшення курсу. Аналогічно, якщо Білл продає цей мільйон, то інтерес падає — вартість знижується.

Також не можна упускати новинний фон, нові контракти і співпрацю, особливо у випадку з Ripple. Адже цей проект повністю орієнтований саме на спільну роботу з банками. Періодично необхідно відвідувати офіційний сайт Ріппл і читати їх новини. Інтеграція цього блокчейна черговим банком обов’язково посприяє зростанню.

Зміни за всю історію

Положення топових проектів сьогодні відомо кожному. При цьому, багато хто помилково вважає, що курс криптовалюта завжди був приблизно на такому ж рівні. Однак вони не враховують момент появи особливого інтересу з боку користувачів, а особливо — великих компаній. Але ж для історії вартості криптовалюта це грає велику роль.

Як ніколи це відноситься до Ripple. Адже з’явився проект у 2012 році, але перший суттєвий приріст був помічений аж на початку весни 2017. До цього ціна за один XRP становила близько 0.005 доларів. І сам проект був далекий від верхівки ринку як по числовим показниками, так і по репутації.

Як видно на графіку, позначки в 5 центів монета досягла на початку весни. В травнем 2017 курс вже виріс до 0.40 доларів за один токен. Далі був невеликий спад, але в цілому вартість коливалася в районі 30 центів.

Зима 17-18 року відома майже всьому світу, оскільки це був перший бум на ринку. Кожен проект показав приріст не менше, ніж на 150%. Так, біткоіни виріс з 7000 до 20000, біткоіни Кеш з 1000 до 4000 (тоді, до речі, досяг другого місця) Ripple дістався позначки в 4 долари. З урахуванням постійної ціни за XRP, такий курс варто вважати дуже високим.

Після будь-якого роздування бульбашка часто лопається. Так сталося і з кріптовалютним ринком. Ближче до середині січня 2018 всі монети стали різко дешевшати. Загальна тенденція не обійшла стороною і Ripple. Поступово він почав повертатися до ціни в 30 центів за токен. Хоча цей показник протримався не так довго, як це могло бути. За останні три тижні він виріс до 0.58 USD.

Чим викликані зміни

Курс Ripple, в більшості своїй, змінювався виходячи з двох факторів: новинний фон і загальний стан ринку. Поведінка гравців на біржі лише тримало ціну на певній позначці, але ніяк не сприяло зростанню або зниженню.

Основним джерелом зростання варто вважати підписання угод з різними фінансовими організаціями. Так, в 2014 році був перший контракт проекту з Fidor Bank. Тоді курс виріс з 0.005 до 0.008 центів. Начебто смішні цифри, але це майже 50% збільшення вартості.

Надалі, Ripple Labs працювали над розвитком проекту і шукали шляхи вдосконалення для миттєвої інтеграції відразу декількома установами. Один з таких моментів настав в середині 2016 року. Тоді близько 10 банків почали тестувати мережу Ripple на своїй системі.

Однак, випробування ще не означає повну інтеграцію. Наявність чинника невизначеності зіграло злий жарт з криптовалюта. Таким чином, позитивні новини були на багатьох сайтах, але курс практично не виріс.

2017 рік знаковий не лише приростом на тлі розвитку загального інтересу до ринку, а й підписання угод з більшістю сьогоднішніх партнерів проекту. Такі банки, як MUFG або Unicredit затвердили використання блокчейна Ріппл, що дуже позитивно позначилося на його вартості.

Крім того, дуже важливу роль відіграла перша конференція від Ripple — Swell. Як стверджували самі учасники, вона не схожа на рядовий з’їзд банкірів. Це було по-справжньому цікаве і незвичайне розгляд майбутнього міжнародних переказів. Після неї ще 4 банки приступили до тестування мережі Ripple, два з яких національні — Канадський і Саудівської Аравії.

І, як вже було сказано, падіння курсу на початку цього року пов’язано тільки із загальною ситуацією на ринку. Контракти з Ripple ніхто не розривав. Більш того, всі банки-користувачі відгукнулися про нього як про один з кращих способів підвищити якість транзакцій.

Останні новини

Ви, напевно, вже втомилися читати статті про зливі і швидке зникнення всіх криптовалюта? Але всі вони засновані лише на те, що відбувається з біткоіни. Як відомо, його курс давно зливається і зробити з цим нічого не можуть (або не хочуть). Але це якраз той випадок, коли загальний фон вже не так сильно впливає на стан конкретної криптовалюта.

Серед таких сьогодні і Ripple. 5 днів тому Coinmarketcap відобразив ціну в 30 центів. 21 вересня вона склала 76 центів. Приріст більш, ніж на 100%? Таке взагалі можливо сьогодні? Виявилося, що так. Станом на 23 вересня курс дорівнює 0.58 USD. Зниження, швидше за все, пов’язано з дампом на якійсь біржі, адже негативних новин не було. Які ж позитивні?

12 вересня 2018 року — SBI Remit (японський банк) додав нові можливості для відправки коштів в банки Таїланду. Згідно зі статистикою, близько 45 тисяч робітників з цієї країни живуть в Японії і кожен день проводять сотні операцій. SBI підключив мережу Ripple, завдяки чому транзакції будуть швидше і дешевше для кожного клієнта.

13 вересня — Національний банк комерції Саудівської Аравії підтвердив, що буде в повній мірі використовувати мережу Ріппл для здійснення своїх операцій. За останні роки ця організація стала однією з найбільших за сумою грошових переказів.

19 вересня, один з 10 кращих банків США також підписав угоду з Ripple Labs про повну інтеграцію мережі в свою систему. PNC Bank нараховує близько 8 мільйонів клієнтів тільки на території Штатів. Додайте сюди ще близько мільйона по всьому світу.

Три вибухові новини буквально за тиждень. При цьому, кожна опублікована на офіційному сайті криптовалюта. Відповідно, спростувати або назвати це брехнею вже не вийде. Чергове співпрацю з найбільшими банками в трьох різних частинах світу моментально позначилося на вартості XRP.

висновок

Прив’язка курсу Ріппл до долара незаперечна. Але завдяки цьому вдається приблизно оцінити становище криптовалюта на ринку, а також дізнатися про її досягнення. Як було сказано, будь-яке нове співробітництво сьогодні обов’язково підвищує вартість криптовалюта. Відмова від такого або продаж великих обсягів XRP знижує.

За новинами користувачі йдуть далеко не відразу. А ось перевірка вартості займає кілька секунд. Таким чином, якщо курс долара падає або зростає, то висока ймовірність, що в Ripple сталося щось великомасштабне. У двох словах, постійний зв’язок XRP і USD постійно приковує увагу до проекту.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector