Чому блокчейн Ethereum посіла перше місце в рейтингу мереж

17 травня 2018 року Міністерство промисловості та інформаційних технологій Китаю опублікувало рейтинг публічних блокових ланцюжків, до яких увійшли різні проекти, в основі яких лежить технологія блокчейн. Кращою блокової мережею названа технологія блокчейн Ethereum. При складанні рейтингу використовувалися три критерії: технології, програми та інновації.

Китайський уряд назвало блокчейн Ефіріума лідером кріптовалютной екосистеми. Steem, Lisk, NEO і Komodo замикають першу п’ятірку лідерів. Вони підтримують використання смарт-контрактів для ефективного і безпечного способу обробки інформації в децентралізованої середовищі.

Включення Steem в топ-5 рейтингу блокових мереж стало несподіваним для спільноти користувачів цифрових грошей. Однак Steem відрізняється від найближчих конкурентів тим, що не використовує технологію blockchain базового рівня, яка може застосовуватися для створення DApps-додатків. Steem призначена для поширення контенту за допомогою блокчейна. Це його основна мета. Steem чимось нагадує Reddit, але заснований на децентралізованої блокової ланцюжку. У російському суспільстві має аналог Steem — платформи Golos, який створений на базі англомовного ресурсу, але орієнтований в основному на російськомовну аудиторію.

Ще одним сюрпризом стало включення в першу десятку рейтингу криптовалюта Monero. Вона розмістилася на дев’ятому рядку. Це стало несподіваним, враховуючи, що кілька країн, в тому числі Японія і її Агентство фінансових послуг (FSA), заявили про свою стурбованість щодо таких криптовалюта, як Monero і Zcash. Найбільше їх хвилювала здатність цих платформ здійснювати платежі анонімно. Вони побоюються, що цим можуть користуватися шахраї для відмивання коштів та учасники злочинних схем діяльності.

Спільнота користувачів криптовалюта було приголомшено розміщенням біткоіни на 13-му місці, з огляду на, що перша цифрова монета має найдовшу репутацію безпечної і домінуючою на ринку криптовалюта.

Автори рейтингу пояснили своє рішення тим, що потенціал Bitcoin обмежений платіжної функцією, і він не має ніякого потенціалу для подальшого розвитку.

Їх не збентежив навіть той факт, що за BTC варте одне з найбільш активних спільнот розробників, що спеціалізуються на створенні DApps-додатків на базі відкритого вихідного коду. Блокчейн біткоіни також ліг в основу таких інноваційних технологій, як Confidential Transactions (CT), Bulletproofs і Lightning Network. Їх впровадження дозволяє розробникам використовувати не тільки звичайні транзакції, але і мікро-платежі. Такі системи як RootStock потенційно дозволяють біткоіни виконувати роль платформи для «розумних» контрактів на зразок Ефіріума.

перевищення очікувань

Більшість учасників кріптовалютной екосистеми очікували, що Влада Китаю займуться аналізом приватних мереж і блокчейн-протоколів, які можуть допомогти у встановленні контролю над переміщеннями засобів. Однак поточний рейтинг, до складу якого такі криптовалюта, як Ethereum і Monero, свідчить про те, що в Пекіні мають намір зберегти об’єктивність своєї оцінки.

Проте, аналітики заявили, що влада Піднебесної залишили поза увагою такі фактори, як хешрейт, період існування криптовалюта на ринку і що накопичився баги проблем великих блокчейн-мереж, таких як біткоіни, в порівнянні з блоковими ланцюжками нового покоління.

Раніше в цьому місяці велика газета в Гонконзі South China Morning Post повідомила, що державний рейтинг блокових мереж було складено Центром розвитку інформаційної індустрії Китаю (CIID), що мають тісні зв’язки з владою в сфері консультацій з питань політики розробок в технологічній сфері.

Високий рейтинг блокчейна Ethereum і інших ланцюжків, що використовують смарт-контракти, можливо, вплине на поточну політику Китаю і в перспективі прокладе шлях до майбутньої скасування діючої заборони на використання криптовалюта в цій країні.

джерело:

https://www.ccn.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector