Кращі біржі криптовалюта — вибираємо лідерів ринку

Мені завжди хочеться «пригостити» читача чимось новим і ексклюзивним. Але кращі біржі криптовалюта не володіють таким унікальним смаком. Хоча для фінансових сервісів це плюс!

Кому підійдуть

Якщо потрібно виводити кошти на карти або банківські рахунки, то вам не сюди. В цьому випадку краще ознайомитися з оглядом кріптообменніков. Сервіси подібного типу якраз і спеціалізуються на конвертації монет в гроші електронних платіжок, обміні крипти на фіати з можливістю зарахування на рахунок або кредитку. Тим не менш, деякі кріптобіржі підтримують операції з багатьма електронними платіжками.

Головні особливості кріптобірж:

  • Висока волатильність курсу — торги ведуться безліччю трейдерів, які часто змінюють курс в розміщених ордерах на продаж крипти.
  • Надають вбудований онлайн-гаманець — про те, яка з майданчиків надає подібний функціонал, можна дізнатися з прес-релізів кріптобірж і їх описів.
  • Великі обсяги торгів — якщо потрібно купити велику кількість кріптомонет, то ласкаво просимо на біржу. В обмінниках через високий курс крипті по відношенню до фіатним валют запас монет обмежений.

  • Менша сума комісії — біржі стягують фіксований відсоток комісії, який становить від 0,2%. При цьому може зніматися комісія за виведення або введення коштів з певною платіжки.
  • Більший асортимент криптовалюта — на кріптобіржах представлено більше число «різновидів», ніж в обмінниках. Останні працюють тільки з декількома популярними монетами.

Краще вибрати ту площадку, яка надає розширений асортимент крипти.

Кілька варіантів під нас

Ті сервіси, які будуть зручні для користувача Рунета, а їх надійність перевірена часом:

  • Exmo

Входить в десятку самих великих світових кріптобірж з добовим обсягом торгівлі в 5 млн. Доларів. Інтерфейс майданчика доступний більш ніж на десяти мовах. Доступно перерахування коштів з більшої частини популярних платіжок. Майданчик знімає комісію за транзакції в розмірі 0,2%.

  • LIVECOIN.NET

Інтерфейс доступний російською. Підтримуються операції купівлі-продажу з 450 валютними парами. Крім популярних платіжок можна виводити кошти і на банківські карти. Працює на ринку більше п’яти років. При цьому тут найменша комісія (0,1-0,2%).

  • YObit.net

Кріптобіржа дозволяє купувати-продавати більше ніж за 2 тис. Напрямками. Її інтерфейс один з найдоступніших для розуміння в світі. «Заточена» під операції з Qiwi. При цьому знімає комісію до 0,2%.

Це не самий вичерпний рейтинг кріптобірж. Але в ньому представлені ті майданчики, які стягують відносно малу комісію, що працюють вже не перший рік і надають російськомовний інтерфейс. А це вже немало!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector