Чому BTC був замінений на BCC в Block Explorer

Даєш хард форк

Коли в блокчейне криптовалюта проблеми, розробники починають шукати способи її вирішення. Так, в біткоіни був софт форк у вигляді SegWit, який створив так званий розширений блок, що дозволило трохи розвантажити мережу. Це не допомогло.

Причина одна — маленький розмір блоку. 1 мегабайт — це ніщо, коли мемпул забитий на 300 тисяч транзакцій. Але збільшення блоку навіть не розглядалося. Біткоіни замислювався як високо захищених криптовалюта, і такий розмір був одним умов надійності.

Звичайно, Bitcoin рідко піддається атакам хакерів, його неможливо DDoS’іть. Але який з цього зиск, коли весь блокчейн висить через низьку швидкості обробки? Даєш хард форк ?! Аморі Січе сказав «Так!» І запропонував біткоіни Кеш.

За чи проти?

Нова криптовалюта — це ні що інше, як новий інтерес. Особливо якщо мова йде про хард Форк топ-1 монет світу. Хто б міг подумати, що цей альткоін викличе стільки шуму?

Перше: біржа Bitmex відразу ж заявила про відмову працювати з BCH, оскільки це гроші з нізвідки. Крім того, команда платформи заявила, що біткоіни Кеш і його блокчейн не можуть забезпечити належний рівень захисту від атаки «51%» і подвійний витрати.

Як би не так. BCH показав зовсім іншу статистику. Більш того, Bitmex все ж торгували ф’ючерсами на біткоіни Кеш. Чому? Тому що його блокчейн крутий.

Насправді, він на 90% повторює мережу біткоіни. Єдина відмінність — це розмір блоку в 8 мегабайт. Більш того, розробники заявили про можливість збільшення цього обсягу, якщо мережа буде мати проблеми з масштабністю.

Друге: інша частина кріптообщества підтримала криптовалюта. Популярні біржі на кшталт Poloniex і Binance включили його в свій лістинг. Більшість гаманців відразу ж додали біткоіни Кеш в свій список. Чому? Тому що з його блокчейном працювати простіше, ніж з Біткоіновскім.

громадський резонанс

Величезним потрясінням для всього кріптовалютного спільноти став день, коли оглядач блоків Block Explorer заявили, що BCC для них є справжнім біткоіни. Починаючи з того моменту вони переключилися на блокчейн біткоіни Кеш, а ось біткоіни зовсім не чіпають.

Ви могли собі уявити, що оригінальний біткоіни, батька криптовалюта ось так просто спишуть з рахунків? Багато хто до цих пір в це не вірять. Звичайно ж, BTC не списаних. Але подібні новини змушують багатьох замислитися.

Так, створювати гроші з нічого — це щось немислиме. Створювати розкол в блокчейне найдорожчою і відомої монети світу, здавалося б, не має сенсу. Деякі навіть стверджували, що це призведе до банкрутства однієї і неможливості зростання інший.

Але правильна розстановка пріоритетів і цілей зробила своє. Тепер, зайшовши на Block Explorer, ви знайдете там BCC, але не зможете стежити за блоками і транзакціями Bitcoin.

Далі буде?

Багато що залежить від команди Bitcoin. Поки що вони не сильно виправили ситуацію. Криптовалюта тримається на своїй позиції через те, що перевірена часом. Але серйозних змін в покращенні блокчейна і оптимізації масштабованості криптовалюта поки не зроблено. Найсерйозніший крок — початок роботи над Lightning Network. Але поки результат ще далекий.

А ось у Bitcoin Cash все добре. Мемпул не забивав, найдорожча комісія — 90 центів. Все тільки завдяки одному фактору — більший розмір блоку. Хтось скаже, що через це сам блокчейн займає більше.

Так це правда. І дійсно вам доведеться виділити більше пам’яті під гаманець. Але поки BTC обробляє вашу транзакцію кілька годин, BCH робить це за 10 хвилин. Яке завдання криптовалюта? Швидкі та дешеві транзакції. У цьому блокчейн «оригінального» біткоіни сьогодні програє. Залишається лише чекати подальшого розвитку подій …

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector