Чому Minergate Monero не підтверджується, і чи можна це виправити

підтвердження транзакції

Іншими словами — це її включення в блок. Будь здійснений переклад буде записаний, оскільки це необхідно для подальшої перевірки наступних платежів. Без такого процесу подвійний тратою користувалися б все.

Як ви розумієте, непідтверджена транзакція — це та, яка в блок не потрапила, однак є в мережі, в так званому мемпуле. Сюди вони потрапляють миттєво після відправки повідомлення про те, що хтось збирається відправити кошти.

Крім того, непідтвердженими є ті переклади, які надходять зі сховища криптовалюта в якості нагороди за Майнінг. Також, в цю категорію входять засоби, які висять на рахунку в пулі. Якщо бути точним, то це кошти, яких недостатньо, щоб пул відправив повідомлення в мережу.

Види рахунків на пулі

Більшість пулів мають два балансу: активний і блокований. На другому зберігаються кошти, які ще не перевірені мережею. У деяких випадках це відбувається через те, що розробники встановили кількість підтверджень для монет, які є нагородою за Майнінг. Так, наприклад, щоб отримати можливість користуватися Bitcoin, потрібно дочекатися 100 включень в блок.

Інший варіант — пул просто вимагає накопичення деякої суми на рахунку, щоб ці кошти можна було відправити в мережу і перевести на основний рахунок. Зроблено це з тих міркувань, що практично будь-який сервіс встановлює мінімально можливу суму для виводу. До цього додається комісія. Таким чином, немає сенсу відразу зараховувати кошти відразу на основний рахунок, адже вивести їх не можна.

Чому не можна зарахувати відразу на основний рахунок

Ви запитаєте, як це немає сенсу? Справа в тому, що Майнінг монери дуже популярний. При видобутку криптовалюта через пул винагорода розподіляється між кількома користувачами. Оскільки їх багато, то більшість отримують дуже маленькі частинки. Якщо їх відразу зараховувати на активний рахунок, потрібно буде відправляти всі ці транзакції в мережу, що буде її навантажувати.

Для запобігання затримок і зниження швидкості обробки платежів пул тримає всю нагороду на своєму гаманці. Але коли майнер набирає достатню кількість монет для відправки транзакції в мережу, пул перераховує кошти зі своєї адреси на призначений для користувача. Завдяки цьому блокчейн монери не перевантажується мікропереводамі, що дозволяє швидко включати інші платежі в блоки.

умови Minergate

Якщо ви здобуваєте Monero на Minergate, то ймовірно вже зіткнулися з подібною проблемою. Особливо, якщо ви використовуєте свою устаткування не на повну, або її в принципі не багато, що позначається на прибутковості Майнінг.

Цей пул встановив позначку в 0.005 XMR для можливості переказу коштів на основний рахунок. Насправді, сума невелика. Якщо трохи збільшити навантаження, то накопичити їх можна досить швидко.

Поки на вашому рахунку не буде такого кількості Monero, то переклад не включатиметься в блок. Це єдина причина, чому не підтверджується монери в Майнергейт. Всі інші доводи і поради на на форумах не приймайте. Найімовірніше це просто виверти шахраїв, щоб отримати будь-яким чином доступ до ваших даних.

Винятком можна назвати подвійну витрату, з боку відправника. Таким чином, транзакція в мережу вже відправлена, але через дії зловмисника повертається назад. Однак за Minergate такого не було помічено.

Сума є, а підтвердження немає

Як вже було сказано, транзакції включаються в блоки для їх захисту та можливості подальшої перевірки перекладів. Розробники будь криптовалюта хочуть запобігти повторну витрату коштів, тому встановлюють кордон мінімальної кількості підтверджень для розблокування грошей на балансі і можливості їх використовувати.

Обумовлено це тим, що багатьом Майнер вдається відкрити кілька блоків поспіль. Відповідно, Brute Force атака має шанси на успіх. Навіть найскладніша мережа Bitcoin піддалася одного комп’ютера 6 разів поспіль.

Brute Force — атака, заснована на тому, що відправник встигає вирішити більшу кількість блоків, ніж вказав магазин до того, як вони приймуть платіж. Удача залежить від потужності обладнання.

У XMR потрібно дочекатися мінімум 10 підтверджень. Займе це приблизно 26 хвилин. Кожен блок відкривається за 2 хвилини, однак, для включення в перший потрібно близько 4 хвилин, оскільки спочатку транзакція чекає блоку, а потім потрібно ще 2 хвилини для її запису.

Проблеми транзакцій монери

Головний недолік Blockchain в тому, що блоки обмежені в розмірі. Через це іноді трапляються затримки. Таким чином для перекладу потрібно більше, ніж півгодини. Сьогодні інтерес до криптовалюта дещо знизився, тому XMR не має таких проблем. Його мережа практично повністю розвантажена, і Майнер легко справляються зі своєю роботою.

Але в разі повернення колишньої популярності цифрових грошей перекладів стане набагато більше. При цьому, кількість Майнер не збільшиться. Більш того, block time все-одно буде 2 хвилини. Тому, коли блок заповниться, інші транзакції будуть відкладені до наступного. Крім того, вони включаються в порядку пріоритетності, яка залежить від комісії, яку платить відправник.

Якщо говорити про проблеми, які стосуються конкретно Monero, то не можна забувати про анонімність. Ця криптовалюта вважається конфіденційною, тому до неї весь час існує особливий інтерес з боку хакерів, а також правоохоронних органів.

У 2016 році кращі університети США провели дослідження і показали, що вони можуть відстежити до 90% справжніх монет. Після цього вийшло оновлення, яке скоротило цей показник удвічі. Тепер це зробити набагато складніше, але при належному бажанні і можливостях є хороші шанси на успіх.

Таким чином, затримка підтвердження може бути викликана саме атакою зловмисників на мережу. Через це транзакція може бути відкладена або просто повернена назад без відома пулу. У гіршому випадку монети потраплять на рахунок хакера, хоча перенаправити їх не вдавалося нікому.

Проте, якщо ви помітили, що на балансі достатньо коштів для підтвердження, а у вас не виходить їх перевести на основний рахунок, тоді варто звернутися в технічну підтримку пулу. Після пояснення проблеми вони розкажуть про причини і виправлять її.

висновок

Підтвердження транзакцій монери не самий тривалий процес, але все одно вимагає від вас зачекати щонайменше 25 хвилин. Не бійтеся, якщо кошти вже пішли в мережу, але довго не потрапляють на ваш баланс. Це може бути пов’язано зі складністю або затримками. Навіть атаки не призведуть до того, що ви втратите свої гроші. Просто потрібно буде звернутися в підтримку для повторного відправлення.

Головне, переконайтеся, що на рахунку достатньо монет для підтвердження. Адже, як було сказано, кожен пул встановлює обмеження для мінімальної суми переказу на основний рахунок, а також для виведення на інший гаманець. Якщо у вас занадто мало грошей, то займайтеся Майнінг далі, щоб заробити більше і отримати можливість перевести кошти.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector