Введення висновок криптовалюта біткоіни Кеш на Вебмані

З глибин архівів

Bitcoin Cash не живе ще й року, а навколо нього сталося стільки подій, що полки деяких архівів спокійно обвалилися б. Насправді, це не так дивно, адже він став першим хард Форком біткоіни, при цьому — досить успішним.

Довгий час користувачі BTC сильно страждали від неймовірно перевантаженої мережі. З цієї причини транзакції могли затримуватися на кілька діб, а комісії виросли до рівня надмірно обурливих. Тому все, включаючи Майнер погодилися на відгалуження.

Кріптовалютное співтовариство чітко знало, що 1 серпня 2017 роки відбудеться хард форк, і світ побачить нова монета, на 95% повторює Bitcoin. Власне кажучи, тому багато хто відмовився від визнання самої монети: вона не мала унікальною риси, головної родзинки.

На Bitmex сказали, що це «гроші з повітря» і «чергова платформа з нульовою безпекою». Blockchain.info оголосили про очікувальною позиції, мотивувавши свої слова «відсутністю перспектив». Деякі біржі (серед відомих — Bitstamp, Gdax) відмовилися від підтримки BCH вказавши, що «обсяг торгів не піде вище 10 тисяч.

Поголовно помилилися все. 2 дня, і курс виріс на триста відсотків. Ще три тижні зверху і Coinmarketcap сповістили про середню вартість в 1000 доларів. Зниження курсу нижче 700 доларів після цього не фіксувалося. Обсяги торгів вимірюються сотнями мільйонів, а сам BCH навіть посідав друге місце в рейтингу, маючи 4 тисячі за курсом.

Ще питання?

Песимістичні аналітики тоді провалилися з гучним тріском. Багато з них були змушені визнати, що ідея Bitcoin Cash все ж успішно втілена, при цьому забезпечено повну безпеку і захист від подвійної витрати. Швидкість транзакцій досягла необхідного рівня, а комісії опустилися до 1 цента.

Єдині, хто беззастережно стоїть на своєму і до сих пір — команда розробників і директорів компанії, яка випустила Electrum. Але навіть вони працювали для користувача, дослідивши код одного з гаманців, який позиціонувався як локальний для BCC / BCH.

Bitmex додавали до свого списку ф’ючерси на біткоіни Кеш, Exodus випустили оновлення, в якому ця криптовалюта потрапила в список гаманця. Blockchain.info також додали повну підтримку монети.

Розробники Webmoney, які також негативно відгукувалися про це хард Форк і відмовлялися визнавати біткоіни Кеш, все ж додали новий гаманець — WMH, створений спеціально для BCC / BCH. До речі, зробили вони це рівно через місяць після розколу. Bitcoin був доданий аж через 4 роки після заснування.

Які причини

Вже було сказано про стрімке зростання курсу і обсягу торгів даної криптовалюта. Також була згадана швидкість транзакцій і зниження комісій. Все це взаємопов’язано, але з чого ж так все вийшло?

Коли в мережі Bitcoin з’явилися проблеми, одним з описаних вище способів стало збільшення розміру блоку. Це дозволило б включати більше транзакцій кожні 10 хвилин, що значно розвантажило б мережу. Але на це ніхто не пішов з наступних причин:

  • загроза незаповнених блоків;
  • легше проводити атаки.

Було запущено оновлення SegWit, яке все ж не принесло бажаного результату. Ніхто не захотів просто оновити блоки BTC, але на хард форк погодилися. Саме в ньому і була реалізована ця ідея.

При запуску розмір становив 8 мегабайт, проти 1. Це моментально дозволило проводити в 4 рази більше транзакцій щодня. На зимовому піку ринку нове оновлення збільшило розмір блоку до 16 мегабайт, а навесні його обсяг уже склав 32 мб. Завдяки цьому можна здійснювати близько 3 мільйонів транзакцій в день, коли мережа BTC здатна на 250-300 тисяч.

Все це вказало на одне: Bitcoin Cash все ж має свою родзинку і володіє великою перспективою. Крім того, в його мережі з’явилася величезна кількість користувачів, а значить доцільність додавання монети в свій шорт лист навіть не потрібно було доводити. Так Bitcoin Cash став другий криптовалюта, яку підтримує Webmoney.

Введення і виведення

Перше, що спростило роботу з криптовалюта при цьому оновленні — обмін грошей. Раніше, якщо ви користувалися гаманцем Вебмані, потрібно було звертатися до посередницьких сервісів для виведення монет або їх обміну. Тепер же можна робити це безпосередньо.

Припустимо, ви користуєтеся десктопних сховищем Jaxx. З цього гаманця можна безпосередньо вивести кошти на WMH-адреса, витративши лише 1 цент на комісію мережі. Після цього спокійно проводиться обмін між внутрішніми гаманцями платіжної системи (наприклад, на рублі), після чого можна виводити реальні гроші на карту. Курс при це дорівнюватиме ринковому.

При цьому, ви не переплатите за розміром комісії так, як це буває з обмінниками або біржами. Будь-які збори тут сильно обмежені, тому операції з використанням даного гаманця стали дуже вигідними для багатьох користувачів різного рівня.

користь

WMH гаманець — це реальний шанс для багатьох приступити до роботи з даної криптовалюта. Щоб отримати монету, досить поповнити один з фіатних гаманців платіжної системи і зробити обмін. Це значно полегшує роботу, оскільки з Webmoney вміють працювати багато, а ось з біржами і валютними онлайн-обмінниками немає.

WMH буде чимось на зразок відмінної скарбнички для кожного, хто розраховує на довгострокові вклади з очікуванням зростання курсу. Біржі та веб-гаманці далеко не найбезпечніші, бо на них не резонно зберігати великі суми без використання. Крім того, новачкам не так просто вибрати надійний сервіс серед безлічі варіантів.

Webmoney гаманець вселяє довіру, оскільки платіжна система існує досить довго і нарікань в бік її безпеки ще не було. Він дійсно є хорошим сховищем, тому можна спокійно інвестувати в біткоіни Кеш, за допомогою використання саме цієї системи.

Крім того, багато магазинів по всьому світу приймають оплату через WM, хоча набагато менше працюють з криптовалюта. Тому, навіть якщо у вас не буде з собою готівки або карти, ви завжди зможете розрахуватися гаманцем WMH. Відповідно, це позбавляє багатьох від необхідності заводити додаткові гаманці.

перспективи BCH

Один з найактуальніших питань — це подальший розвиток Bitcoin Cash і його положення на кріптовалютном ринку. Адже незважаючи на те, що він зміг значно перевершити всі очікування, до сих пір існує безліч скептичних поглядів. Деякі користувачі сильно переконані, що довго на такому рівні криптовалюта не протримається.

Однак поверніться до причин такого зростання Bitcoin Cash. Метою було зниження комісій і збільшення швидкості транзакцій. Завдання можна вважати більш, ніж перевиконання. І до сих пір ситуація непохитна: Майнер успішно справляються з усіма запитами на переклад, тому у рядових користувачів немає ніяких скарг на дану криптовалюта.

І так буде далі, поки не трапиться сильне зрушення вперед в мережі Bitcoin. Кілька ФОРКОМ після BCH результату не принесли, впровадження SegWit і його оновлення до SegWit2x також не змогли змінити ситуацію. Зараз розробляється технологія під назвою Lightning Network, яка за задумом все ж повинна вирішити проблеми із завантаженістю і тривалими затримками.

Якщо хоча б одне оновлення принесе бажаний результат і комісії в мережі Bitcoin також стануть по 1 центу, то потреба в Bitcoin Cash відпаде, оскільки його головна перевага нівелюється. Але поки такого не відбувається, BCH має всі шанси наблизитися до 1 місця рейтингів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector