Де і як купити криптовалюта Ripple за рублі: способи вигідної покупки

Криптовалюта Ripple (XRP) приємно здивувала світову спільноту стрімким зростанням капіталізації. На 14 березня 2018 року Ріппл входить в трійку лідерів, обігнавши таких серйозних конкурентів, як Лайткоін, Кардано, Нео, монери, Даш і інші віртуальні валюти.

Стрімко зростає і курс XRP, який до 11 грудня 2017 роки не перевищував відмітки в 0,25 доларів. За якихось півтора місяці ціна віртуальної валюти досягла 2,79 доларів (на 4 січня 2018 роки), після чого послідувала значна корекція. Але навіть після зниження курс криптовалюта залишився вище колишнього рівня. На 14 березня 2018 року його становить 0,78 доларів.

Зростання інтересу до Ripple не залишився непоміченими з боку російських інвесторів. Все більше людей цікавиться, де купити Ripple за рублі, і які методи найбільш безпечні. Нижче розглянемо ці питання більш докладно.

Що потрібно знати перед тим, як купити криптовалюта Ripple за рублі?

Кілька золотистих монет Ріппл

Перед інвестуванням в XRP потрібно завести гаманець, де буде зберігатися криптовалюта. Сьогодні доступні наступні варіанти:

 1. Десктопні гаманці — локальні програми, які встановлюються на ПК. Плюси — висока швидкість транзакцій, функціональність і надійний захист віртуальних монет. Найбільш затребуваний гаманець для зберігання Ріппла — Toast Wallet.
 2. Мобільні сховища — додатки, які встановлюються на телефонах. Вони мають обмежену функціональність, але більш зручні. Наявність мобільного гаманця дозволяє проводити обмін або купувати XRP з будь-якого місця, де є Інтернет. Популярні програми — Toast Wallet, Dice Wallet.
 3. Онлайн-гаманці — віддалені сховища, які знаходяться на спеціальних сервісах. Вони зручні, завдяки високій швидкості реєстрації, легкості застосування, великому вибору функцій і відсутності необхідності в установці. Головний ризик стосується безпеки, адже гроші зберігаються на сторонньому ресурсі. Варіанти — Gatehub, EXMO та інші.

Існують також апаратні і паперові гаманці, але вони скоріше підходять для холодного зберігання в довгостроковій перспективі, а не покупки або обміну криптовалюта.

Оптимальний варіант — створення локального гаманця, який має високий рівень безпеки і дозволяє здійснювати транзакції з віртуальними монетами. Коротко розглянемо, як встановити гаманець на прикладі Toast Wallet:

 1. Йдемо на офіційний сайт гаманця toastwallet.com, визначаємося з відповідною версією програми, викачуємо і встановлюємо її.
 2. Входимо в Toast Wallet і натискаємо на посилання створення нового сховища.
 3. Придумуємо PIN-код (6 цифр) і спеціальну фразу (для підтвердження операцій). Секретну фразу необхідно записати або зберегти в надійному місці.
 4. Тиснемо на кнопку створення нового облікового запису і вказуємо логін і фразу-код.
 5. Натискаємо на кнопку «Імпорт нового адреси».

Отриманий адресу гаманця можна використовувати в подальшому для покупки криптовалюта. Варто врахувати, що для користування гаманцем на рахунку повинно бути від 20 XRP і більш. Все, що понад цієї суми можна переводити. Отже, при поповненні гаманця Ripple важливо відправляти більше 20 монет.

Як купити криптовалюта Ripple за рублі — способи і їх особливості

Золотиста монета Ripple крупним планом

Ми розглянемо три способи купити XRP за рублі — використання функціоналу обмінних пунктів, пряме співробітництво з приватною особою, а також придбання грошей на біржі. Кожен з варіантів має свої особливості, а також індивідуальний алгоритм дій.

обмінні пункти

Якщо мета — швидка покупка Ripple за рублі, краще скористатися обмінниками. Це сервіси, що пропонують конвертацію і висновок різних видів валют. Їх перевага полягає в зручності користування, великому виборі майданчиків, а також доступності конвертації або виведення XRP на карту банку. Складність в тому, що не всі обмінники працюють з криптовалюта Ripple. Крім того, доведеться змиритися з комісією, яка стягується з користувачів (в більшості випадків на 1-2 відсотки більше, ніж на кріптовалютних біржах).

Щоб купити Ріппл за рублі через обмінник, проходимо наступні етапи:

 1. Вибираємо моніторинг обмінників, за допомогою якого вдається підібрати найкращий курс для проведення транзакції. Як варіант — майданчик Bestchange.ru, що дозволяє проаналізувати обмінний пункт до покупки XRP.
 2. У лівій графі вибираємо гроші, які передаються для обміну. Вихідною грошовою одиницею є рублі, тому вибираємо Qiwi RUB, WMR, Яндекс.Деньги, EXMO RUB, карту банку (Ощадбанку, Альфа-Банку, Тінькофф, ВТБ24) або інші засоби.
 3. У сусідній графі встановлюємо варіант XRP (Ріппл).

Далі з правого боку сайт видає список обмінників, які можуть провести транзакцію в сюжеті напрямку. Перед переходом на сервіс обмінного пункту важливо проаналізувати спосіб перерахування (автоматичний, ручний або напівавтоматичний), наявність резерву, розмір комісії та відгуки.

У верхній частині таблиці за замовчуванням висвічуються майданчики, які проводять транзакцію за кращим курсом. Окрему увагу приділяємо відгуками. При наявності скарг на своєчасність виведення або роботу служби підтримки краще вибрати інший сервіс (без зауважень з боку користувачів). Далі переходимо на обраний сайт-обмінник і проходимо реєстрацію.

Залежно від обмінного пункту алгоритм покупки XRP може відрізнятися, але загальний принцип залишається незмінною:

 1. Реєструємося на сайті (необов’язковий крок, але його краще пройти). Це необхідно, щоб брати участь в накопиченні бонусів (якщо така програма передбачена) і в подальшому не витрачати час на введення особистої інформації.
 2. Вибираємо джерело (карта, Вебмані, Яндекс.Деньги, Ківі та інший) і вказуємо криптовалюта, яку купуємо (в нашому випадку XRP).
 3. Переходимо до обміну і перевіряємо правильність зазначених даних.
 4. Прямуємо підказкам сервісу.
 5. Перевіряємо, що рублі конвертовані та зараховані на гаманець Ripple.

Що стосується відповідних ресурсів, для покупки XRP за рублі Яндекс.Деньги підійдуть сервіси ObmenMoney, 24PayBank, Baksman і інші. Переклад рублів з картки Ощадбанку можна провести через 24PayBank, ObmenMoney, X-Pay та інші сервіси. Вибір обмінних пунктів величезний, тому допомога сервісу моніторингу дозволяє заощадити час і швидше знайти підходящий варіант.

біржа

Якщо користувача цікавить питання, де вигідніше купити Ріппл за рублі, найкращим рішенням буде біржовий майданчик. Найбільш популярний варіант — EXMO, але можна використовувати і інші сайти, наприклад, Poloniex та інші. Плюс біржі полягає в надійності, великому ліміті з купівлі-продажу криптовалюта, можливість покупки XRP за фіатние гроші і найкращий курс. За вчинення правочину доведеться заплатити комісію до 10% (в залежності від обраної біржового майданчика).

Розглянемо алгоритм покупки Ріппл за рублі на exmo.me, яка відрізняється зручністю користування і лідирує по обороту обмінних транзакцій серед користувачів з СНД. Для початку потрібно пройти реєстрацію на майданчику. Після натискання на кнопку «Реєстрація» з’являється спеціальна форма. У ній вказуємо логін, поштовий ящик (email), а також пароль (двічі). З умовами угоди доведеться погодитися, а від розсилки новин можна відмовитися. Далі потрібно підтвердження, що ви не робот і натискання на кнопку реєстрації.

Після цього користувач потрапляє в систему, а на поштову скриньку приходить посилання для активації профілю (по ній необхідно перейти). Врахуйте, що для здійснення банківських переказів, роботи з картками і деякими сервісами потрібно верифікацію.

Відразу після реєстрації в розпорядженні клієнта безліч гаманців, одним з яких є XRP. Щоб купити віртуальну валюту, потрібно внести на рахунок фіатние гроші — долари, рублі, євро або іншу валюту. Рублевий аккаунт можна поповнити через Ківі, Яндекс.Деньги, а також різні платіжні системи, серед яких Пейєра, Адвкеш і інші.

Поповнити рахунок на біржі можна декількома способами — через обмінний пункт або платіжний сервіс. Як тільки EXMO-код отриманий, необхідно його ввести в однойменний розділ гаманця, після чого відбувається поповнення рахунку. При цьому за внесення коштів комісія не береться.

Як тільки баланс поповнено, можна переходити до наступного етапу — придбання XRP. Розглянемо, як купити криптовалюта Ripple за рублі. Тут є два варіанти:

 1. Заходимо в розділ «Обмін», після чого визначаємося з цікавлять напрямком для транзакції і проводимо операцію.
 2. Переходимо в розділ «Торги». Перевага способу в тому, що тут можна задати свою ціну на криптовалюта і купити XRP за кращим курсом. Заявка виявляється в загальному переліку і виповнюється при знаходженні користувача, готового провести операцію за такою ціною. Якщо здійснювати операцію «По ринку», курс Ripple на 14 березня 2018 року становить 42,6 рублів. Вибираємо необхідне число монет і тиснемо на кнопку покупки.

Другий варіант — проведення операції по ліміту. У цьому випадку вказується число монет, які необхідні, а також оптимальна курсова вартість. Далі тиснемо на кнопку покупки.

Розглянутий спосіб покупки XRP хороший для більш досвідчених користувачів, які знають принципи роботи біржових майданчиків і неодноразово з ними співпрацювали. Головна перевага, яку отримує користувач на біржах — можливість придбати криптовалюта за вигідним курсом (в тому числі встановленому самостійно).

прямий переклад

Найпростіший варіант придбання Ripple — прямий переклад з участю другої людини. В процесі операції покупець передає рублі, а продавець — цікаву криптовалюта (XRP). У такому способі великий ризик потрапити на шахрая, тому перед проведенням операції важливо обговорити умови, обумовити варіанти перекладу, а також переконатися в чесності контрагента (хоча б шляхом вивчення відгуків).

Щоб купити Ріппл безпосередньо, потрібно зробити наступне:

 1. Знаходимо людини, який має необхідне число Ripple і готовий продати криптовалюта за рублі. Такі люди «крутяться» на спеціалізованих форумах і сайтах. Щоб уникнути ризиків, краще працювати за порадою друзів.
 2. Обговорюємо умови співпраці — в який час, і яким способом перераховуються гроші, за яким курсом проводиться операція і так далі.
 3. Проводимо транзакцію. Перераховуємо рублі обраним методом і отримуємо XRP на гаманець. Переконуємося, що гроші надійшли на гаманець Ріппл.

Де купити Ripple за рублі вигідніше?

Знак, що позначає розвилку, на тлі неба

Щоб підвести підсумок сказаному вище, зведемо переваги і недоліки розглянутих способів в загальну таблицю:

метод покупкиплюсимінуси
Обмінний пунктВеличезний вибір сайтів, які проводять обмін і дозволяють отримати XRP за рублі.Курс, за яким проводиться транзакція, нижче ціни ринку.
Наявність ресурсів моніторингу, за допомогою яких простіше підібрати обмінник з найкращим курсом і необхідним резервом.Резерв валют часто обмежений і може закінчитися. У такій ситуації потрібно чекати поповнення або вибрати інший варіант.
Наявність сервісів, які проводять транзакції в автоматичному режимі. Завдяки цій особливості, угода займає мінімум часу.Можливо зняття додаткової комісії.
При частому користуванні одним сервісом користувач має право розраховувати на знижки (отримання бонусів).При ручному режимі обміну транзакція може займати більше часу — до доби.
Широкий вибір напрямків для конвертації.
Доступність для новачків. Все, що потрібно від користувача — слідувати підказкам системи і уважно вводити особисті дані.
Можливість проведення операції без реєстрації.
біржові майданчикиВеликий вибір бірж.Кількість доступних способів платежу обмежена системою.
Надійність сервісів, якщо працювати з перевіреними платформами.Новачкам важко з першого разу розібратися з нюансами роботи системи і механізмом покупки віртуальних валют.
Купівля монет Ripple доступна за вигідним курсом.При проведенні банківських переказів і деяких інших операцій доведеться проходити верифікацію.
Можливість встановлювати курсову вартість самостійно. Головне — не завищувати цю межу, адже тоді знайти покупця важко.При поповненні та здійснення транзакції може стягуватися комісія.
Доступна робота з фіатнимі грошима і іншими криптовалюта.
Наочність роботи. Перед очима реальний графік курсу XRP.
Можливість зберігання криптовалюта.
Швидка реєстрація, після чого можна відразу приступати до покупки Ріппла.
пряма купівляМожливість обговорити курсову вартість і провести операцію на взаємовигідних умовах.Ризик потрапити на шахрая, що вимагає уваги при виборі партнера по угоді.
Метод перекладу можна вибрати шляхом узгодження з другою стороною угоди.На пошук людини, готового продати Ripple може піти багато часу.
Втрати часу на переговорний процес.

Розглянуті методи дозволяють купити або продати XRP в тому обсязі, який необхідний. Якщо виходити з позиції безпеки, краще рішення — обмінний пункт або біржа. Коли метою є максимальна вигода, підійде пряма покупка або біржовий майданчик. З позиції простоти і доступності оптимальне рішення — обмінний пункт. При цьому остаточне залишається за користувачем.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector