Де і на що можна витратити біткоіни?

Сьогодні ми дізнаємося, на що можна витратити біткоіни. Розглянемо ті товари і послуги, за які можна заплатити даної криптовалюта, а також перерахуємо сервіси, які беруть такий вид платежів. Відразу скажемо, що ми не будемо згадувати нелегальні покупки, при здійсненні яких криптовалюта задіюється найчастіше. Увага буде приділена набуттю загальновідомих і повністю законних товарів, тільки не за звичайні, а за електронні гроші. Отже, приступимо.

Де беруть криптовалюта біткоіни: список найпопулярніших майданчиків в Росії

Головна сторінка онлайн-магазину store.bitcoin.com
Меню реєстрації в інтернет-магазині store.bitcoin.com

Сьогодні пальму першості по обороту біткоіни тримають американські торговельні онлайн-майданчики. Зокрема, розплачуватися за товар криптовалюта можна на наступних ресурсах:

 1. Amazon — сайт приймає платежі такого роду через спеціальний сервіс Purse.io.
 2. Ebay — знайома багатьом вітчизняним споживачам майданчик, яка також здійснює кріптовалютние транзакції через Purse.io.
 3. Microsoft Xbox Live — популярний ресурс, який реалізує брендову техніку.

Окремо варто виділити онлайн-магазин store.bitcoin.com. Він пропонує різноманітний асортимент товару, а купувати його можна виключно за криптовалюта.

На щастя, всі перераховані майданчики відомі в Росії, так що вітчизняний покупець може здійснювати покупки на них, здійснюючи оплату біткоіни.

Сьогодні багатьом компаніям офіційно заборонено брати плату за свої послуги в криптовалюта. Однак вони обходять цю заборону через офшорні зони. Наприклад, можна виділити дві фірми:

 1. Legal Prime GS Consulting — це міжнародна компанія, що надає юридичні послуги. Вона працює в декількох країнах, включаючи Росію. З 2014 року ця установа приймає оплату біткоіни. Щоб здійснити оплату таким способом, треба просто замовити перерахунок ціни в криптовалюта за поточним курсом.
 2. Турбюро expedia.com — гігант туристичної сфери, який з 2016 року продає тури або окремі екскурсії за електронну валюту.

Що стосується фізичних точок, то з ними на вітчизняному ринку справжній дефіцит. Так, ви зможете купити собі їжу в мережі ресторанів Subway за криптовалюта. Ця мережа була створена справжнім фанатом біткоіни, тому не дивно, що в даних установах можна розплачуватися електронними грошима.

Вам не відмовлять в прийомі криптовалюта, якщо ви відвідаєте IT-бар «Ключ», що знаходиться в Санкт-Петербурзі. Крім того, сучасний спосіб оплати підтримується московським IT-баром «Headquarters».

Жителі столиці можуть розплатитися кріптоденьгамі, якщо скористаються сервісом замовлення таксі Wheely. Купівля авіаквитків — це ще одна область, куди можна витратити біткоіни. Правда тут є цілих два обмеження:

 1. Переклади даної валюти приймає тільки латвійська авіакомпанія AirBaltic.
 2. Ця компанія співпрацює лише з аеропортами Москви і Санкт-Петербурга, тому полетіти з Сочі або Казані по квитку, купленому за біткоіни, у вас не вийде.

Фізичних магазинів, які приймають біткоіни, в Росії немає взагалі. Такі установи поки лише набирають популярність в прогресивних країнах.

Отже, ми розглянули найпопулярніші ресурси і фізичні точки, з якими можна розплачуватися біткоіни. Далі будуть перераховані не настільки відомі нашій людині платформи. Однак вони теж допоможуть вам витратити скупчилися кріптоденьгі.

Де можна витратити біткоіни на недорогі речі і послуги?

Вивіска, яка вказує на прийом біткоіни

У прогресивних країнах криптовалюта вже давно стала повноцінним інструментом обміну. За неї можна купувати все що завгодно: від особняків до сувенірних дрібничок. На жаль, така унікальна можливість надається тільки в Західній Європі, США, Японії та деяких інших розвинених державах. Далі буде наведено перелік того, на що можна витратити біткоіни, перебуваючи за кордоном.

 1. Номер в готелі. Забронювати і сплатити собі кімнату можна в одному з готелів мережі Howard Johnson. Це досить популярна за кордоном мережу, так що знайти хоча б один готель в місті, який ви збираєтеся відвідати, не складе труднощів. Природно, і бронювання, і оплата будуть проводитися в онлайн-режимі. Вам знадобиться лише девайс, підключений до інтернету, і доступ до свого гаманця.
 2. Купівля авіаквитків. Така можливість доступна і в Росії, проте за кордоном вона більш розширена. Так, ви можете відвідати сайт cheapair.com або travelforcoins.com. До ваших послуг замовлення авіаквитка в один кінець, туди і назад, а також по складному маршруту. Справедливості заради відзначимо, що зазначені сервіси використовують біткоіни не на 100%. Ні, сайтам ви платите криптовалюта, а ось вони переводять перевізникам звичайними грошима, на які автоматично змінюють криптовалюта за поточним курсом.
 3. Замовлення піци. Тут вам допоможе онлайн-платформа pizzaforcoins.com. З її допомогою можна замовити улюблений сорт піци прямо на будинок або в номер готелю, а оплату зробити криптовалюта. Майданчик співпрацює з трьома популярними мережами піцерій: Pizza Hut, Papa John, Domino’s.
 4. Купівля комп’ютерних і мобільних додатків. Таку можливість надає всім відома компанія Microsoft. Офіційні програми від цього бренду можна легко купувати за біткоіни, ось тільки дана функція доступна лише на території США.
 5. Придбання техніки. У цьому плані нас знову порадують американці. Так, відома корпорація Dell може приймати оплату за свої девайси в біткоіни. Для цього використовується сторонній сервіс Coinbase. Від людини вимагається лише одне: при покупці вибрати пункт «Оплата за допомогою біткоіни». Поки що дана можливість в повній мірі доступна на Західному ринку, хоча не виключено, що скоро вона буде працювати і на російському офіційному сайті Dell.

Куди витратити великі суми біткоіни?

Монета біткоіни в руці

Якщо у вас накопичилося достатньо велика кількість найдорожчою криптовалюта, ви можете витратити її на вчинення серйозної покупки. Який саме? Давайте дізнаємося:

 1. Оплата освіти. Зокрема, оплачувати навчання біткоіни можна майже у всіх університетах Кіпру.
 2. Купівля коштовностей. Тут вам допоможе всесвітньо відома мережа Reeds Jewelers, що займається реалізацією діамантів і інших дорогих прикрас.
 3. Придбання дорогих аксесуарів і нерухомості. Якщо вас цікавлять серйозні інтернет магазини, які беруть біткоіни, рекомендуємо вам звернути увагу на ресурс bitpremier.com. Тут можна знайти і відносно дешеві товари, але в основному на сайті продаються фірмові годинники, автомобілі, квартири і навіть вілли. Сайт живе за рахунок комісії, що вилучається за кожну покупку. Комісія фіксована — 5% від ціни товару, що купується.
 4. Оренда супутника — це, мабуть, сама незвичайна область, на яку можна витратити зароблену криптовалюта. Оренду супутників надає компанія BitsPremier. Вартість послуги, що триває 5 років, становить трохи більше 1 млн. Доларів. Необхідна сума біткоіни залежить від поточного курсу. Приблизно за 20 млн. Можна орендувати абсолютно все супутники компанії, а всього їх у неї 24.

Купівля справжньою валюти за біткоіни

Сторінка онлайн-обмінника pro100obmen.net
Головне меню обмінника pro100obmen.net

У сучасних російських реаліях покупка доларів або євро на біржах або в онлайн-обмінниках є найприйнятнішим варіантом відповіді на питання, де витратити біткоіни. На вітчизняних теренах дана криптовалюта поки не знайшла величезну популярність в сфері торгівлі. Звичайно, оптимістичні задатки є, але поки цього мало. Тому краще міняти біткоіни на зарубіжну або зовсім національну валюту, перекидати її собі на карту, а вже потім розплачуватися за ті чи інші товари та послуги.

Допомогти в обміні біткоіни вам зможуть наступні ресурси:

 • exmo.com;
 • 4exchange;
 • hotexchange.ru;
 • pro100obmen.net;
 • bestchange.com;
 • tytcoin.com.

Звичайно, зовсім не обов’язково міняти відразу всі накопичені біткоіни, адже їх ціна постійно зростає, так що в майбутньому цю криптовалюта, можливо, вийде продати подорожче. Але якщо вам треба терміново зробити якусь покупку, краще зробите обмін і зробіть все більш звичним для наших людей способом (до винятків належать лише закордонні ресурси, які беруть оплату в біткоіни).

Ну що ж, наш огляд кращих місць, в яких можна витратити біткоіни, завершено. Ми приділили увагу і популярним товарам, і продають їх за криптовалюта магазинах. Також, є хороший перелік послуг, які можна оплачувати електронними грошима (як в Росії, так і за її межами). Природно, зазначені точки далеко не єдині. Щоб знайти всі установи і сервіси, які беруть криптовалюта, скористайтеся сайтом coinmap.org. Він охоплює весь світ і точно показує, скільки місць у конкретному місті використовують в побуті біткоіни. Більш того, він навіть показує їх місцезнаходження.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector