Де краще купити біткоіни — огляд можливих варіантів

Я не знаю, де краще купити біткоіни саме вам. Один вибере стаціонарний обмінник, іншому — кум задешево монети спіхнет … Але постараємося розповісти про менш екзотичних варіантах придбання крипти.

можливі можливості

Всіх видів майданчиків, які займаються операціями з BTC, не так вже й багато:

  • Стаціонарні обмінники — мається на увазі звичайні обмінники в офлайні. Їх небагато і в Росії такі «заклади» працюють тільки в декількох містах. Явно, не варіант!
  • Онлайн-обмінники — цих майданчиків, де можна обзавестися криптами, в Рунеті повно. І не факт, що всі вони надійні. Тому для вибору гідних варто використовувати сервіси моніторингу обмінників. Наприклад, BestChange.ru.

  • Біржі — тут криптовалюта торгують приватні трейдери. Їм можете стати і ви. Для цього достатньо пройти реєстрацію і розмістити свій ордер на придбання BTC. Тільки ніхто не гарантує, що зможете зробити це вигідно. Оскільки головний дохід торговці отримують від спекуляції на курсах валютних пар.

Тепер пару слів про захищеність. Як не дивно, але найслабшими з цієї точки зору є кріптобіржі. Їх найчастіше зламують. Про безпеку оффлайн-обмінників промовчу. Цих майданчиків мало і їх легко перевірити.

Менш відомі сервіси

Також існує децентралізовані майданчики, де про продаж-придбанні криптовалюта користувачі домовляються самостійно. Ось кілька відомих сервісів:

  • LocalBitcoins — cспеціалізіруется на пошуку продавців і покупців, які перебувають у вашій країні. При цьому що за що продається домовляються самі користувачі.

  • Bisc — користуватися майданчиком можна тільки після установки ПО платформи. Продавати можна будь-які фіати за будь-які крипти, і навпаки. Якщо зможете домовитися, то вийде дешево.

Інші джерела для придбання BTC мені невідомі. Якщо є що додати, ласкаво просимо в коментаторський блок.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector