Zerocoin криптовалюта: особливості протоколу, рішення проблем

Що таке Zerocoin

ZCoin, також відома як Zerocoin криптовалюта (XZC) — є децентралізованою платформою, яка, перш за все, фокусує свою увагу на наданні безпеки і конфіденційності своїх користувачів під час проведення грошових операцій.

Забезпечує безпеку і анонімність Zerocoin за допомогою протоколу Докази з нульовим розголошенням (англ. Zero-knowledge proof), мабуть одним з найпопулярніших протоколів серед криптовалюта на сьогоднішній день.

Тобто, коли ви здійснюєте транзакції за допомогою біткоіни або ефіріума, історія ваших операцій залишається, що створює проблеми безпеки і робить ваш гаманець вразливим для злому. Це відбувається через те, що система вимагає дані і ваш IP для підтвердження походження транзакції.

У той час як користувачі Zerocoin не залишають подібні дані для сторонніх осіб і про них знає тільки відправник і одержувач.

Проект XZC планує виправити і доопрацювати те, чого не дістає біткоіни або ефіріуму, а саме — вирішити проблеми з конфіденційністю і централізацією у Майнер.

ZCoin забезпечує повну взаємну конфіденційність і усуває централізацію серед Майнер.

На сьогоднішній день криптовалюта має наступні показники в чартах: капіталізація становить 75,5 млн. Доларів, добовий обсяг 1 млн. Доларів, а загальна емісія токенов налічує 21, 400, 000 одиниць XZC.

Придбати або продати даний кріптоактів представляється можливим на майданчиках Binance, Bittrex, fex, Koinex і ін.

особливості ZCoin

Як уже повідомлялося вище, токен XZC працює на протоколі Zerocoin zero-knowledge proof.

Коли користувач відправляє деяку суму і обсяг токенов на його гаманці зменшується, цього ніхто не дізнається, оскільки історія транзакцій хранітсся в блокчейне ZCoin.

На сьогоднішній момент, будь-який користувач може зробити 1, 10, 25, 50 і 100 токенов без прив’язки до історії.

Після того, як користувач отримав, наприклад, 100 монет XZC, він зможе відправити ці кошти абсолютно анонімно завдяки відсутності необхідності прив’язки до історії транзакцій.

команда проекту

Zerocoin — це проект, розроблений викладачем з Університету Джона Хопкінса Метью Д. Гріном, а також його помічниками Яном Мієрс і Христиною Гарман, в надії створити кращу версію біткоіни або цифровий актив, який вирішить проблеми анонімності, конфіденційності та безпеки цифрових активів.

Вперше Zerocoin як повноцінна криптовалюта вийшов у світ завдяки Poramin Insom, компанією, яка також брала участь у розробці криптовалюта в 2016 році.

перспективи Zerocoin

У проекту ZCoin є досить великі шанси на успіх, оскільки він знайшов велику підтримку серед користувачів в крипто-співтоваристві. До того ж курс валюти виріс з минулого року втричі, хоч графік і почав знову коливатися. Також слід зауважити, що команда зайнята розробкою алгоритму мікшування на базі платформи ефіріум.

джерела:

https://coinsutra.com/

https://coinmarketcap.com/

http://zerocoin.org

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector