Де взяти адресу біткоіни гаманця і як створити гаманець

Щоб використовувати криптовалюта, кожному користувачеві необхідно зробити біткоіни гаманець і дізнатися електронну адресу. Без цього не вийде проводити фінансові транзакції і зберігати кріптоденьгі на власному рахунку. Про те, де взяти біткоіни-адреса та біткоіни гаманець, ми і будемо говорити в сьогоднішній публікації.

Як завести біткоіни рахунок на платформі Blockchain

У цій статті ми розглянемо кілька способів, за допомогою яких ви зможете відкрити рахунок біткоіни гаманця. В першу чергу ми будемо створювати адреса біткоіни гаманця за допомогою ресурсу blockchain.info.

Крок 1. Перейдіть на головну сторінку blockchain і в правому верхньому куті клацніть на кнопку «Отримати безкоштовний гаманець».

Blockchain - отримати безкоштовний гаманець

Крок 2. Далі, щоб завести рахунок біткоіни, вам буде потрібно заповнити інформацію, що з’явилася реєстраційну форму. Потрібно вказати електронну пошту і придумати особистий пароль. Для більшої безпеки краще не використовувати простий шифр, який можна дізнатися шляхом випадкового підбору. Коли всі дані будуть введені — погодьтеся з одними умовами і натисніть кнопку «Продовжити».

Реєстрація в Blockchain

Для всіх наступних входом отримати доступ до біткоіни-адресою можна буде за допомогою кнопки «Увійти». В цьому випадку система зажадає введення кріптоадреса і пароля.

Авторизація в Blockchain

Крок 3. Увійдіть в особистий кабінет і подивіться, як виглядає біткоіни гаманець. Відразу після ознайомлення з функціональними можливостями — відкрийте адресу зазначеної електронної пошти. У ній міститься технічна посилання, після натискання на яку ви підтверджуєте факт отримання створеного біткоіни гаманця. У деяких випадках система перериває сеанс і вимагає від вас повторного введення пароля. Тому відразу записуйте все введені дані на окремому носії.

Особистий кабінет в Blockchain для отримання біткоіни-адреси

Крок 4. Перейдіть в розділ «Налаштування» і подивіться свій ідентифікатор. Це захисний ключ, який необхідний для входу в обліковий запис. Ідентифікатор це не одне і те ж, що і біткоіни адресу. Перший використовується для шифрування даних, а другий для проведення виплат.

Особисті настройки в Blockchain

Крок 5. Відразу під ідентифікатором розташовані посилання на додатки, скориставшись якими ви будете знати, де взяти біткоіни гаманець для свого смартфона. Вам необхідно натиснути на кнопку «Показати код сполучення» і синхронізувати встановлений біткоіни-клієнт за допомогою запропонованого QR-коду. Якщо процедура виконана правильно, то ви відразу ж зможете подивитися біткоіни адресу на своєму гаджеті.

взяти біткоіни гаманець для свого смартфона в Blockchain

Крок 6. У системі blockchain всім користувачам за замовчуванням відкривається біткоіни гаманець. Щоб швидко дізнатися біткоіни адреса — натисніть на кнопку «Отримати».

дізнатися біткоіни адреса в Blockchain

З її допомогою ви зможете взяти біткоіни адресу навіть в тому випадку, якщо у вас на рахунку немає коштів, і ви раніше не проводили ніяких транзакцій.

біткоіни адреса в Blockchain

Якщо ви натиснете на кнопку «Вид QR-код», то зможете створити адресу біткоіни, який можна відразу сканувати і передавати іншим особам.

створити адресу біткоіни через QR-код
Тепер ви знаєте, як знайти біткоіни адресу через QR-код.

знайти біткоіни адресу через QR-код

Якщо в процесі роботи з ресурсом blockchain у вас виникнуть проблеми, то перейдіть в розділ «Часті запитання» і ознайомтеся з запропонованими рекомендаціями. Там розповідається про всі нюанси того, як відкрити біткоіни гаманець і поміняти біткоіни адресу. Якщо потрібний відповідь знайти не вдасться — зверніться в техпідтримку.

Як створити свій гаманець за допомогою сайту Bitcoin

Якщо з першим ресурсом виникнуть складності — створити біткоіни гаманець ви можете за допомогою сайту bitcoin.org. Тут ми не будемо публікувати розширену інструкцію про те, як відкрити рахунок і завести біткоіни адресу. Все проходить за аналогічним принципом і супроводжується безліччю додаткових підказок. Якщо виникнуть складності — подивіться наступне відео:

Ми розглянули лише кілька ресурсів, де ви можете завести біткоіни гаманець. На інших сайтах відкриття рахунку в біткоіни відбувається за аналогічним принципом. Різниця буде полягати лише в зовнішньому вигляді призначеного для користувача інтерфейсу і додатковий набір допоміжних опцій.

Як користуватися отриманими біткоіни-адресою, поради від злому

Отримати адресу біткоіни недостатньо. Нижче ми розглянемо кілька корисних порад, які допоможуть захистити ваші грошових кошти від непередбаченої втрати.

  • Встановіть на ПК новий антивірус.
  • Чи не відвідуйте сайти з сумнівною репутацією.
  • Вивчіть і зберігайте паролі від облікового запису в паперовій формі.
  • Користуйтеся софтом тільки перевірених виробників і намагайтеся не встановлювати сумнівних додатків.
  • Зробіть кілька резервних копій гаманця і зберігайте їх окремо від усіх використовуваних файлів.
  • Для зберігання великих грошових сум користуйтеся холодним сховищем. Це офлайн-гаманці, які забезпечують кріптоденьгам максимальний рівень безпеки.
  • Якщо є можливість — виділіть для роботи з біткоіни-гаманцем окремий ПК.
  • Забезпечте друзям або близьким резервний доступ до вашого облікового запису. Якщо цього не зробити, то в разі вашої загибелі вони не зможуть скористатися накопиченими цифровими монетами.

Якщо ви збираєтеся працювати з криптовалюта, то питання безпеки повинен стояти нарівні з тим, як отримати прибуток. З 2015 року шахраї регулярно проводять масштабні хакерські атаки на власників популярних цифрових монет. Тому, якщо ви не хочете стати жертвою обману, користуйтеся запропонованим рекомендаціями і дбайливо ставитеся до власних заощаджень.

Сервіси крадіжок криптовалюта
Фото списку онлайн-сервісів які піддавалися хакерській атаці

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector