Де знайти Blockchain гаманець Bitcoin Cash: надійне зберігання BCH

З історії

Ще до моменту хард ФОРКОМ в мережі Bitcoin багато бірж, гаманці і авторитетних видань визнали BCH як самостійну криптовалюта. Здебільшого, це було виражено шляхом додавання її в список на торги або зберігання.

Однак було кілька відомих компаній, які відмовилися її приймати. Найголовнішою причиною було те, що це «гроші з нічого». Другий аргумент — низький рівень захисту і велика ймовірність подвійного витрати, що просто неприпустимо в кріптоміре.

Серед таких сервісів виявився і найпопулярніший онлайн-гаманець для криптовалюта Blockchain.info. Напередодні розколу в своєму твіттері вони заявили, що не планують підтримувати цю криптовалюта.

Але так тривало відносно недовго. В середині осені він все ж був доданий, але з обмеженою функціональністю. Так, користувачі могли зберігати, обмінювати і відправляти криптовалюта з інших гаманців.

14 грудня 2017 року, знову-таки, в твіттері вони написали, що роблять, так званий, подарунок всім своїм користувачам і додають повну підтримку біткоіни Кеш. Таким чином, розробники відреклися від своїх перших слів.

Більш того, вони зробили те, чого ніхто точно не очікував. Всі, хто на момент хард ФОРКОМ мав на гаманці Bitcoin в Blockchain.info будь-яку кількість монет, отримали таке ж на адресу BCH. Де ж поділися слова про те, що це гроші з повітря? Так чи інакше, повна підтримка означає, що біткоіни Кеш можна відправляти на адреси будь-яких сервісів, а також обмінювати його всередині Blockhcain.info на BTC або ETH.

Тим не менш, до цих пір вони не додали його підтримку в телефонне додаток. Увійшовши на сайт, можна побачити, що це буде скоро. Але от коли саме, нікому невідомо.

Тепер без складнощів

Як ви знаєте, більшість користувачів BTC змогли отримати собі стільки ж BCH, скільки у них було на момент розколу. Деякі гаманці здійснили це автоматично, з іншими довелося трохи повозитися.

Blockchain.info був одним з тих, з яким було чимало клопоту, оскільки вони не підтримували BCH. Але оскільки вони змінили свою думку, побачивши, наскільки популярна дана криптовалюта, це призвело до того, що нікому більше не доведеться проводити тих складних махінацій.

Що за гаманець

Даний сервіс був створений компанією з Люксембурга, яка займається розробкою ПЗ на Блокчейне. Серед його особливостей самі розробники виділили наступне:

 • простота у використанні;
 • надійне зберігання коштів і високий захист від несанкціонованого доступу;
 • хороші партнерські відносини з різними сервісами для більш швидкої покупки BCH;
 • динамічні комісії за транзакції;
 • доступний в більш, ніж 140 країнах;
 • можливість звернутися за допомогою в будь-який час доби.

Як ви розумієте, будь-яка команда не напише нічого поганого про свій продукт на головній сторінці. Проте, всі зазначені переваги дійсно є. Інтерфейс гаманця неймовірно простий. Навіть незважаючи на відсутність підтримки російської мови, в ньому легко розібратися.

З чого почати

Якщо ви вже раніше були користувачем даного сервісу, то нічого робити не доведеться. Гаманець сам з’явитися в інтерфейсі, і ви зможете почати з ним роботу. В іншому випадку потрібно просто пройти реєстрацію на сайті.

Вона нічим не відрізняється від інших сайтів. Вказівка ​​даних, адреси електронної пошти, підтвердження. Загалом, все це займе у вас не більше двох хвилин. Після підтвердження пошти потрібно буде убезпечити свій аккаунт.

Для цього вам пропонується використовувати мнемонічну фразу. Будьте уважні, оскільки вона надається лише раз. Якщо ви не запам’ятаєте її або НЕ запишіть, то в подальшому відновлення доступу до аккаунту буде неможливо.

Основні функції

Якщо ваш баланс пустує, то ви можете поповнити його шляхом поповнення гаманця через кнопку «Request». Вам буде надано адресу гаманця. Копіюєте його і вставляєте на сервісі, з якого будете відправляти монети або гроші.

Крім того, якщо всередині сервісу на вашому рахунку є ETH або BTC, можна відвідати вкладку Exchange і обміняти їх на BCH. Варто враховувати, що будь-яка дія стане доступним лише після підтвердження адреси електронної пошти.

Захист понад усе

Безпека гаманця — це одне з головних переваг даного сервісу. Захист надається на декількох рівнях.

Перші два вже були згадані. Це використання електронної пошти для отримання кодів підтвердження, а також повідомлень про підозрілу активність в обліковому записі. Також сюди входить захист через мнемонічну фразу. Оскільки розробники і технічна підтримка не знають вашого пароля, вони не зможуть допомогти вам з відновленням доступу. А заміна пароля поштою недоступна.

Другий рівень — це двофакторна аутентифікація. З нею вже знайомі більшість користувачів інтернету, оскільки такий спосіб захисту все частіше застосовується на різних сайтах. У випадку з Blockchain.info вона можлива лише через мобільний телефон. Так, при кожній спробі авторизації на ваш номер буде приходити повідомлення з 6-ти значний кодом, який потрібно вводити для підтвердження.

Третій — один з кращих рівнів, яким сьогодні володіють деякі сервіси. Це захист від будь-яких спроб увійти в гаманець через Tor. Tor — це мережа, яка використовується для захисту особистих даних при відвідуванні певних сайтів. Крім того, багато зловмисників також часто працюють з даними анонімайзером, коли намагаються зламати чийсь аккаунт.

Переваги і недоліки

Отже, після того, як Blockchain.info додали до свого списку біткоіни Кеш, кількість їх користувачів сильно зросла. Безумовно, розробники пишаються цим. Більш того, це приносить їм додатковий прибуток. Але що ж стало причиною того, що багато хто погодився використовувати саме цей сервіс?

переваги:

 • високий рівень безпеки;
 • можна знати, скільки ви маєте на рахунку в місцевій валюті;
 • простий інтерфейс;
 • автоматичне створення нового адреси після кожного платежу;
 • можливість торгувати криптовалюта через сервіс.

недоліки:

 • є онлайн сховищем (вони зазвичай менш безпечні, ніж десктопні варіанти);
 • мало підтримуваних валют для обміну;
 • не можна купити біткоіни Кеш за фіат.

Те, що недоліків в два раз менше, не має ніякого значення. Позитивних риси цього гаманця дуже вагомі. Як було сказано раніше, головна перевага — це високий рівень захисту коштів користувача. А будь-якому клієнту в першу чергу важливо, щоб його гроші зберігалися якомога надійніше.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector