Де знайти кращий Monero кран з найбільшою вигодою

Трохи безкоштовних монет

«Безкоштовний сир тільки в мишоловці?». Раніше так думали багато, та й зараз думка майже не змінюється. Але користувачі криптовалюта знають, що дана прислів’я також має виключення. Точніше одне, яке узагальнюється кранами.

Це сервіси, які покликані популяризувати монету. Кожен, хто відвідує крани, може заробити трохи грошей практично безкорисливо. Єдине, що потрібно від користувача — це введення капчі.

По суті, вона потрібна самому розробнику майданчики, ніж користувачу. Капча дозволяє захиститися від ботів, які могли б заробити комусь непогані статки. Однак власники кранів використовують капчи, які ботам даються не так просто.

Навіщо це потрібно

Далеко не кожен погодиться просто так роздавати свої гроші. Але деякі розуміють, що це один з варіантів збільшити свій капітал в кілька разів. Ви запитаєте: як? Адже розробник просто віддає гроші за те, що хтось розбере капчу.

Але якщо ви відвідували кран будь криптовалюта, то знаєте, що на такому сайті поширюється дуже багато реклами. Природно, місце для неї не безкоштовне. Саме за це власник і отримує плату. Тобто, в більшості своїй, такі сервіси — це чергова позиція для популяризації будь-якого проекту.

В першу чергу, природно, збільшується рейтинг криптовалюта, яка лунає, оскільки у неї з’являються нові користувачі. Вони розповідають своїм товаришам про новий спосіб отримати не тільки дірку з бублика, завдяки чому ще більше людина знає про якийсь монеті.

Рекламні банери, які розміщуються на подібних сайтах, в більшості своїй також присвячені кріптовалютному світу. Найбільше вони стосуються хмарного Майнінг, оскільки ця сфера вважається відносно новою і налічує всього 3 дійсно великих компанії. Крім того, поширюється інформація про біржах і нових проектах.

види кранів

Існує кілька варіацій подібних сервісів. В основному вони діляться на накопичувальні і моментальні. Перші мають на увазі наявність внутрішнього гаманця, на якому вам потрібно зібрати певну суму, перш ніж можна буде вивести кошти на основний гаманець. Зазвичай такі сервіси менш популярні, оскільки вони ставлять високу планку, але введення капчі досить швидко набридає.

Моментальні ж дозволяють виводити кошти відразу на основний гаманець, або використовувати для цього мікрохраніліща на подобу faucethub. Останні зазвичай встановлюють нижчий поріг для виведення, тому вони користуються більшою популярністю.

Як отримати монети

Робота з кранами доступна кожному, у кого є доступ до Інтернету і бажання отримати монери. Крім того, як ви вже зрозуміли, обов’язкова умова — наявність гаманця. Рекомендується використовувати Monero GUI, оскільки це офіційний клієнт від розробників проекту.

Переваги кранів в тому, що вони не вимагають ніякої реєстрації. Єдина інформація, яку потрібно надати — це адреса гаманця. Будь-які нікнейми, адреси електронної пошти тощо тут не потрібні.

Після надання адреси потрібно ввести капчу. Ця дія знайоме кожному, оскільки сьогодні майже кожна реєстрація підтверджується саме таким чином. Після введення вам покажуть кількість монет, яке ви отримали в якості нагороди.

Де отримати Monero

Криптовалюта XMR — одна з найкращих на ринку завдяки своїй ідеї. Її курс становить приблизно 120 доларів за 1 монету. Навколо проекту точиться багато суперечок, особливо після останнього хардфорка. Крім того, до неї проявляють особливий інтерес хакери, розробники обладнання для Майнінг і вчені в сфері криптографії.

Незважаючи на все це, в мережі важко знайти робочий жирний кран монери. Так що там жирний: важко підшукати хоч якийсь. Дослідження просторів Інтернету дало лише два робочих і чесних сервісу.

Перший — це MoneroFaucet. З назви стає зрозуміло, що всі виплати моментально йдуть на мікрокошелек Faucethub. Даний кран надає можливість виграти від 0.000002 XMR до 0.01 XMR. Всього є 6 видів нагород, які відрізняються сумою. Найбільша вірогідність для найменшої премії — 30%, а для найбільшої — 0.001%. Виплати проходять кожні 60 хвилин.

Другий — Eobot. По суті, він є краном, пулом і хмарним Майнінг майже для кожної криптовалюта, з якої ви працюєте. Після реєстрації зайдіть в особистий кабінет і переведіть Майнінг на Monero (не бійтеся, потужність вашого комп’ютера не використовуватиметься).

Після цього потрібно вибрати розділ Products, а в ньому — Faucet. Через кілька секунд після переходу в це вікно з’явиться капча. Вводите її і отримуєте XMR. По суті, можна навіть не виводити на якийсь інший клієнт свої кошти, оскільки Eobot виступає ще і гаманцем.

Однак не варто сильно довіряти йому, оскільки щодо цього сервісу існує безліч спірних відгуків. Навряд чи вам хочеться втратити навіть ті краплі, які ви заробили на нудному введенні капчі.

Чому немає більше

Одна з головних причин — це анонімність Monero. По-перше, коли розробник запускає такий проект, він прив’язує його до якогось гаманцю. А це вже полегшує завдання щодо відстеження всіх переказів за такою адресою.

По-друге, більшість користувачів мережі не вірить кранів. Насправді, це не так вже й дивно, адже подібні сервіси зовні здаються дуже сумнівною платформою. А коли доходить до справи, то може з’явитися дуже багато спливаючих вікон. Де гарантії, що якийсь з них не передасть вашого комп’ютера вірус або прихований майнер?

По-третє, монери дуже просто отримати і іншими способами, включаючи Майнінг. Мізерний прибуток від кранів приваблює користувачів Litecoin, Dogecoin або Bitcoin, видобуток яких дуже витратна. Але ось Майнінг XMR набагато дешевше завдяки його алгоритму. Тому немає сенсу витрачати свій час на нудну діяльність, якщо можна не просто заробити, а й діяти на благо блокчейна криптовалюта.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector