VeChain криптовалюта: призначення платформи

VeChain криптовалюта (VEN) — це китайський продукт, який був розроблений в 2015 році. Її блокчейн-платформа призначена для поліпшення і революціонізування управління ланцюгами поставок, спрощуючи відстеження всього життєвого циклу продукту, дозволяючи роздрібним торговцям і споживачам швидко перевірити якість і достовірність всього, що вони купують.

Компанія VeChain, створена в Сінгапурі в 2015 році, перш за все є блокчейн-платформою для управління продуктом, призначеним для створення більш прозорого ринку і надання людям надійного доступу до інформації про продукти, які вони купують і продають.

VeChain прагне бути безпечним і простим способом для виробників продуктів збирати, зберігати і ділитися інформацією про товари з роздрібними торговцями і споживачами.

VeChain функціонує, надаючи кожному продукту унікальний ідентифікатор і інтелектуальний чіп VeChain, який по суті є чіпом NFC, трекером RFID або QR-кодом, який відстежує будь-який конкретний продукт. Це схоже на своєрідний унікальний відбиток, який ви можете докласти практично до всього.

Платформа зосереджена на чотирьох основних областях: боротьба з підробками, забезпечення якості та легітимності продукції і можливість її довести, системі управління ланцюгами поставок, відстеження продуктів по всьому ланцюжку поставок, управління активами. Легко керувати широким спектром активів по всьому світу.

Про проект

Заснований в Сінгапурі, в липні 2017 року, некомерційний проект VeChain відповідає за побудову технічної мережі і проведення технологічних досліджень, а також розробок.

Проект також розробив партнерські відносини з безліччю великих компаній по всьому світу, включаючи такі великі імена, як Coca-Cola, IBM, HSBC, Alibaba, Oracle, Tencent і Cisco.

команда

Команду VeChain очолює генеральний директор Санні Лу (англ. Sunny Lu). Містер Лу був співзасновником китайської інтернет-компанії BitSe, яка створила кріптовалютний гігант QTUM. До своєї ролі в BitSe він обіймав посаду головного операційного директора і IT-директора китайської дивізії Louis Vuitton.

Проект VeChain має одну з найбільших команд в кріптовалютном просторі з чисельністю 60 осіб.

Відділ радників VeChain також дуже великий, з деякими з більш відомих імен, перерахованих нижче:

  • Чун Інь Чунг (англ. Chun Yin Cheung): партнер PwC ризику в Китаї;
  • Джордж Канг (англ. George Kang): генеральний директор DNV GL;
  • Бо Шен (англ. Bo Shen): співзасновник Bitshares, Qtum і ZCash;
  • Деніел Кельман і Нан Нін (англ. Daniel Kelman Nan Ning): засновники BitOcean Japan і інші.

Де зберігати?

Як і токен ERC20, VeChain може зберігатися в будь-якому гаманці, який можна використовувати для Ethereum. Наприклад, ви можете використовувати MyEtherWallet або апаратні гаманці, такі як Ledger Nano S або TREZOR.

придбання

Залежно від обраної вами крипто-біржі, VEN можна обміняти на долари США, біткоіни (BTC) або ефіріум (ETH).

В основному, вам потрібно буде вказати свою адресу електронної пошти і створити пароль для реєстрації облікового запису.

Також рекомендується встановити двоетапний рівень авторизації для забезпечення додаткового якості безпеки.

Багато крипто-біржі дозволяють тільки торгівлю між криптовалюта, так що вам, швидше за все, потрібно буде спочатку придбати BTC або ETH.

Що слід враховувати при покупці?

Токен VeChain (VEN) описується компанією як «паливо» в екосистемі VeChain, і він несе функцію передачі вартості мережі блокчеін в різні комерційні операції, що виконуються на ній. Володіння VEN дає право використовувати громадську інфраструктуру VeChain, оскільки кожен токен виступає як одиниця обміну. Усі транзакції і послуги на платформі VeChain залежать від VEN, а токен також можна використовувати для покупки продуктів на платформі.

Отже, попит на токен VeChain є вирішальним фактором, який може збільшити його вартість в майбутньому.

Комерційні партнерські відносини VeChain і діапазон реальних додатків також повинні братися до уваги при прийнятті рішення про покупку VEN.

Наприклад, VeChain встановив партнерські відносини з довгим списком міжнародних компаній, не більше помітним, ніж PricewaterhouseCoopers. VeChain була обрана для участі в програмі інкубації PwC, в травні 2017 року, надаючи їй доступ до ринків в Гонконзі і Південно-Східної Азії.

Зрозуміла утиліта криптовалюта також може сильно вплинути на її ціну. Існуючі комерційні партнерські відносини VeChain, в тому числі недавню угоду з постачальником сервісних послуг DNV GL, в поєднанні з його потенційними додатками управління ланцюгами поставок в ряді галузей можуть також сприяти подальшому зростанню цін.

У той же час, наявність будь-якої криптовалюта пов’язане з рівнем ризику, тому вам потрібно буде завжди здійснювати належну обачність, перш ніж розглядати покупку VEN.

На момент написання даної статті спостерігається великий процес ребрендингу, який буде відображати маркери VEN, перетворені в VeChain Thor (VET).

Не буде зайвим дослідити технологічні розробки, пов’язані з VeChain Thor, а також будь-які пов’язані з цим проблеми або нюанси, перш ніж приймати рішення про покупку TEN токенов.

майбутнє

Не доводиться сумніватися в тому, що блокчейн-технологія VeChain може стати важливою новинкою для управління ланцюгами поставок. З зростаючим переліком ділових партнерств і технологічних розробок VeChain позиціонує себе як руйнівно-інноваційну силу, яка змінить наше мислення про управління ланцюгами поставок.

джерела:

https://www.mycryptopedia.com/

Finder Money, Insurance, Mobile & Shopping Comparison

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector