Raiblocks криптовалюта: опис і перспективи

RaiBlocks криптовалюта (XRB) — це один з наймолодших кріптопроектов на ринку, оскільки на лістингу порталу Coinmarketcap, поява криптовалюта датується березнем 2017 року. На той момент, ціна за одну кріптомонету була менше долара.

До грудня, курс вже досяг рівня близько $ 0,20, а за січень, ціна виросла до $ 30 доларів. Мета RaiBlocks — вирішення наболілої теми, а саме: слабкі сторони біткоіни.

Завищені комісійні, проблема масштабованості і часовий період транзакцій, разом з гігантським споживанням енергії відносяться до числа проблем, для вирішення яких і був створений RaiBlocks.

Творці RaiBlocks запевняють, що функціонал XRB НЕ буде споживати стільки ж енергії, скільки споживає біткоіни.

Як працює?

Багато хто порівнює Raiblocks з IOTA. XRB заснована на цільовому алгоритмі ациклической діаграми.

IOTA користується цим алгоритмом в своїй системі Tangle, в той час, як RaiBlocks використовує власну блокчейн технологію.

Сам блокчейн працює аналогічно самому звичайному блокчейну, однак ця нова модифікація від XRB має ряд істотних відмінностей.

Кожна обліковий запис, зареєстрована в протоколі XRB, має свою власну ланцюжок даних, що іменується системою облікових записів.

Змінювати свої облікові записи вправі лише їх власники. Завдяки цьому принципу, будь-яка система облікових записів оновлюється одночасно по відношенню до інших облікових записів в блокчейн-платформі. Таке рішення усуває необхідність залежати від всієї мережі.

Всі кошти, які передаються по блокчейну, запитують наявності двох операція: від відправника і одержувача. Для того, щоб транзакція була верифікована, одержувачу необхідно «верифікувати» блок, підтверджуючи надходження грошових коштів, в той час, як відправник, в свою чергу, повинен верифікувати, що транзакція здійснилася вдало.

Всі операції здійснюються за протоколом «User Datagram Protocol», що значно знижує витрати і дозволяє здійснювати транзакції, навіть в той момент, коли приймаюча сторона знаходиться в автономному режимі.

Завдяки впровадженню системи облікових записів і подвійний транзакционной системи відповідні сторони будуть нести однакову відповідальність за підтвердження переказу коштів.

Це позбавляє від необхідності задіяння Майнер і створює можливості для платних швидких транзакцій.

Raiblocks також замінить систему підтвердження виконання роботи, за допомогою моделі делегованого докази (англ. DPoS).

Де зберігати RaiBlocks?

Існує три варіанти зберігання.

  1. Ви можете зберігати XRB на кріптобірже (даний спосіб досить небезпечний і не рекомендується, якщо ви зберігаєте великі суми);
  2. Ви можете зберігати на офіційному веб-гаманці RaiBlock
  3. Ви можете використовувати цифровий гаманець, заточений під Telegram.

Всі три варіанти тримають ваші особисті ключі та облікові записи.

Як купити?

А ось з цим зараз досить складно. Криптовалюта RaiBlocks доступна тільки на декількох біржах, найбільшою з яких є BitGrail.

BitGrail об’єднує близько 89% обсягу торгів XRB, а Binance, друга за величиною китайська кріптобіржа в світі, також почала укладати угоду з командою розробників, що може дозволити XRB бути зареєстрованою на Binance.

прогноз

Останнім часом, в кріптосообществе з’являються теорії про те, що RaiBlocks незабаром буде ребрендовані. Проект змінить свою назву на «Nano» і почне працювати з DADI — децентралізованої компанією хмарних веб-сервісів.

У свою чергу, поки що команда розробників RaiBlocks відкидає будь-які плітки, стверджуючи, що хтось повинен був докласти чимало зусиль для створення подібної теорії змови.

Незалежно від того, чи стане RaiBlocks однією з найпопулярніших криптовалюта чи ні, вона буде активніше розвиватися протягом подальших декількох місяців. Якщо Binance додасть валюту в лістинг, інтерес, ймовірно, значно зросте в результаті припливу нового капіталу.

Raiblocks може стати серйозним конкурентом в перспективі, особливо з новими рішеннями, які могли б вирішити проблеми затримки і масштабованості біткоіни. Все це має розширюється потенціал і на доброму шляху до прогресу. Будь-яка криптовалюта, що пропонує рішення заявлених проблем і недоліків біткоіни, стане можливим конкурентом вже в найближчому майбутньому.

джерела:

Captain Altcoin

https://dowbit.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector