Decentraland криптовалюта: віртуальна платформа для заробітку

Що таке Decentraland

З самого початку зародження блокчейн-технології багатьом було зрозуміло, що злиття інноваційних хай-тек технологій і блокчейна — це питання часу.

Проект Decentraland криптовалюта (MANA) працює над усуненням розриву між галуззю віртуальної реальності і блокчейн-технології.

Платформа Decentraland, заснована на Ethereum, дозволяє користувачам створювати, аналізувати і монетизувати як контент, так і додатки.

Розробники Decentraland позиціонують задумку, як першу в світі віртуальну платформу, на якій користувачі мають всі можливості для реалізації заробітку в мережі інтернет. Незалежно від того, чи використовує користувач гарнітуру віртуальної реальності (англ. VR) або звичайний веб-браузер, він занурюється в 3D інтерактивний світ.

Незважаючи на те, що все це звучить утопічно і схоже, швидше, на комп’ютерну гру, ніж на серйозний технологічний проект, у Decentraland набагато більше професійного застосування, ніж здається на перший погляд.

Технічна сторона проекту

Decentraland, як і всі проекти блокчейн індустрії, звичайно ж працює на базі блокчейн-технології. Окремою особливістю є те, що у Decentraland технологія відкрита для всіх, а це означає, що все віртуальні світи, створені з використанням цієї екосистеми, є загальнодоступними на глобальному рівні.

Проект регулюється відкритими стандартами і не дозволяє будь-якій формі централізації перехоплювати мережу. Користувачі завжди будуть повністю контролювати контент, пов’язаний з землею, якою вони володіють.

Крім того, користувачі Decentraland можуть зберігати всі засоби від вартості, яку вони генерують для інших користувачів. Немає ніяких прихованих платежів, зборів або комісій, які повинні бути сплачені третім особам.

Оскільки блокчейн-технологія забезпечує неперевершений захист прав власності, очевидно, що цей проект може справити позитивний вплив в наступні роки. Зі зрозумілих причин, творці контенту зможуть отримати більшу вигоду з стабільної технології блокчейна.

Що таке LAND і для чого воно потрібне

У тривимірному світі Decentraland, кожну ділянку землі називається LAND (перев. Земля). Купівля LAND’а так само проста, як і використання MANA, токена Decentraland. Кожен шматок LAND в світі Decentraland становить 10 квадратних метрів, що становить 33 квадратних фута.

Немає ніяких обмежень на те, що ви можете створити на своїй ділянці LAND’а.

Важливо відзначити, що кількість LAND’а в Decentraland вкрай обмежено. Це зроблено не тільки з метою навмисного збільшення попиту, а й для поліпшення загального користувацького досвіду і здатності знаходити контент. Без дефіциту велика частина LAND’ов пустувала б, або була б набита мотлохом завдаючи шкоди всій системі Decentraland.

команда

Команда, що стоїть за Decentraland, вже має досвід створення таких блокчейн-проектів, як Bitcore і Streamium.

Керівником проекту є Арі мейл (англ. Ari Meilich), а Технічний фахівцем — Естебан орда (англ. Esteban Ordano).

У число Консультативної ради входять Засновник INBlockchain — Сяолай Лі (англ. Xiaolai Li), Засновник CoinFund — Джейк Брухман (англ. Jake Brukhman), Керівник проекту Aragon — Луїс Куенде (англ. Luis Cuende) і колишній Технічний директор Ning — Дієго Доваліл ( англ. Diego Doval).

Токен MANA і для чого він потрібен

Крім LAND’а, у проекту також є своя власна валюта, відома як MANA. Це цифровий цифровий токен на базі ERC20, який спалюється або витрачається в обмін на ділянку LAND’а.

Крім того, токен MANA можна торгувати в обмін на товари і послуги, знайдені в світі Decentraland. В майбутньому передбачається, що у цього токена буде набагато більше застосування, оскільки вся інфраструктура все ще знаходиться на стадії будівництва.

Де купити і зберігати MANA

На момент написання статті, токен MANA можна придбати тільки за біткоіни або ефіріум на Binance, Bittrex, Huobi і багатьох інших кріптовалютних біржах.

Зберігати MANA можна в будь-якому гаманці, що підтримує валюту Ethereum або навіть на фізичному девайсе — Ledger Nano S.

майбутнє проекту

Проект Decentraland почав свою історію в червні 2015 року, в так званому «кам’яному столітті», коли LAND ще був змодельований у вигляді простої сітки, а пікселі були виділені користувачам за допомогою алгоритму перевірки працездатності, аналогічного в мережі біткоіни.

До березня 2017 року проект увійшов в «бронзовий вік» з усіма 3D змодельованими ділянками землі, блокчейном і з такими функціями, як Unity Browser і World Editor.

Ті, хто купив на старті токен MANA, могли претендувати на шматки LAND’а, а потім і взаємодіяти з іншими власниками MANA.

В майбутньому, так званому «залізному столітті», розробники додадуть багато користувачів підтримку, а також чат і можливість завантаження аватарів. Це дозволить створювати сценарії і призначені для користувача предмети на що належить землі.

Нарешті, «силіконовий століття» стане повноправним тривимірним світом з повною підтримкою VR і можливістю налаштовувати цілі закони фізики.

З ростом популярності віртуальної реальності Decentraland може пройти шлях до однієї з найперспективніших криптовалюта в найближчому майбутньому. Як мінімум всі передумови у неї для цього майбутнього є.

джерела:

https://blockonomi.com/

https://coinmarketcap.com/

https://themerkle.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector