Decred криптовалюта: засновники, мета створення і перспективи

Що таке Decred?

Decred криптовалюта (DCR) орієнтована, перш за все, на кріптосообщество. Це універсальна, децентралізована блокчейн-мережу, яка з часом еволюціонувала в ціле кріптосообщество.

Його основні функції — зручність, гнучкість і демократичний підхід до сталого розвитку. Він об’єднується в блокчейн, який може бути ефективно оновлений відповідно до потреб людей.

Ця валюта зручна для користувача, тому що кожен може використовувати криптовалюта. Подвійні алгоритми перевірки ефективності та доказ роботи дозволяють більш широкому колу користувачів брати участь в обслуговуванні мережі, заробляючи DCR. Користувачі отримують права голосу в децентралізованої мережі, і їх рішення допомагають стимулювати його розвиток. Мережа може швидко і автоматично змінюватися відповідно до побажань суспільства.

Як працює Decred?

Блокчейн оновлюється за допомогою ФОРКОМ, які включають в себе введення в мережу нового набору правил і продовження послідовності ланцюжків за новими правилами, а не за старими. Всім відомо, що введення ФОРКОМ часто буває проблематичним подією, а різні сегменти кріптосообщества постійно сперечаються про необхідність проведення ФОРКОМ, щоб визначити майбутнє криптовалюта.

У Decred Форк можуть бути реалізовані практично на автоматичному рівні, що дозволяє ефективно оновлювати систему.

По-перше, внесено зміну для голосування і потенційної реалізації. Звідти оператори, які підтримують зміни, можуть модернізувати свої системи.

Як тільки більшість користувачів встановили поновлення в процесі підготовки, сама зміна ставиться на голосування. Голосування проводиться через систему «тікетів». Користувачі можуть купити тікети на голосування і проголосувати в залежності від того, чого вони хочуть досягти, коли прийде час для голосування.

Кінцевим результатом є майже повністю автоматизоване демократичне кріптосообщество.

Основна мета Decred полягає в тому, щоб дозволити управління ланцюгами постачання й забезпечити плавний перехід до різних наборів правил у міру необхідності.

Його основні функції включають в себе: гнучку систему узгодження з доказом ефективності, прозору платформу публічних пропозицій, функціональність смарт-контрактів, крос-кільцеву своп-функціональність.

Кросплатформені гаманці Decred націлені на завершення всіх функцій з відносно зручною компоновкою, щоб дозволити більшій кількості людей використовувати всі переваги нової блокчейн-технології.

Але головна особливість все ж залишається саме в свого роду «автоматизованої демократії», яка дозволяє блокчейну Decred безперешкодно проводити хардфоркі відповідно до побажань користувачів.

Історія створення і команда Decred

Мабуть, засновники Decred настільки цінують конфіденційність і анонімність, що про них самих мало що відомо. Поточний проект очолює Джейк Йоком-Піат (англ. Jake Yocom-Piatt), але він не є ініціатором розробки.

Коріння Decred заглиблюються ще у квітень 2013 року, коли анонімний людина, під ніком «tacotime», прокоментував загрозу створення альткоіна на bitcointalk, який, в результаті, мав в собі більше переваг, ніж загроз на нинішній платформі Memcoin 2.

У якийсь момент в 2014 році анонімні розробники звернулися до Джейка, який був генеральним директором «Company 0» — компанії, що спеціалізується на рішеннях, пов’язаних з безпекою, і вони почали працювати разом.

У грудні 2015 року проект Decred був нарешті анонсований як «відкрита, прогресивна і самофинансируемого криптовалюта з системою управління на рівні кріптосообщества, інтегрованої в власну блокчейн-платформу».

прогноз

Справжня децентралізація без шкоди для функціональності — одна зі складних проблем для подолання в нинішніх реаліях кріптоіндустріі.

В кінцевому рахунку, відсутність активності з боку кріптосообщества Decred для змін, які можуть задумати розробники щодо невеликою групою людей може бути кінцем для криптовалюта.

Наявність ефективного способу запобігання цієї проблеми може допомогти Decred в майбутньому. Розвиток спільноти також може допомогти Decred залишатися попереду конкурентів для більш тривалого і швидкого впровадження бажаних нових функцій.

Оскільки проект повністю управляється кріптосообществом, він може використовувати набагато більш широке коло внутрішніх кріптоентузіастов і оплачувати їх роботу.

В цілому, Decred створив неймовірно ефективний спосіб використання реальних переваг децентралізованого спільноти майбутнього.

З іншого боку, справжньої децентралізації, можливо, не буде достатньо, щоб гарантувати довговічність Decred, і її зручність для користувача також може перестати бути таким великим плюсом в якийсь момент, коли криптовалюта стануть більш нормалізованими.

Decred може бути однією з найбільш децентралізованих і демократичних валют, що мають всі шанси на успіх в довгостроковій перспективі. Чи є в проекті потенціал? Однозначно. Але чи буде він реалізований? Уже залежить від кожного, хто залучений в Decred.

джерела:

finder.com – Make a decision on your personal finance comparisons

https://www.decred.org/

https://steemit.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector