Як вивести XMR з Minergate з мінімальною комісією

Що потрібно знати

Примітка: перед тим як читати подальший матеріал, ознайомтеся з базовими поняттями системи. 

До ознайомлення з особливостями системи Pool Minergate — згадайте основні завдання Monero — і прив’язуйте Wallet правильно. Останнім часом, для спрощення користування (після хардфорка з появою XMV), Monero пропонує виводити і переводити гроші в двох режимах:

 1. Режим конфіденційності — класичний. Для нього потрібен PayID і пара Private / Public гаманців.
 2. За прямим адресою гаманця. В цьому випадку, досить вказати адресу свого гаманця і користуватися системою Monero без секретності.

Якщо вас цікавить виключно другий спосіб, можете не переживати і просто використовувати стандартні напрацювання, що надаються сайтом Minergate, який розмістив докладний Часті запитання на своєму сайті.

способи

При виведенні будь монети на базі CryptoNote з Pool, можна скористатися основними способами, які пропонує система.

Примітка: описані способи підійдуть для Bytecoin Monero і MoneroV.

 1. Безпосередньо на холодний гаманець. Найпростіший і безпечний спосіб. Його єдиним недоліком є ​​необхідність щодня міняти ID і залишати комп’ютер включеним на період, коли пул нараховує нагороди.
 2. через біржу Poloniex. З огляду на останні тенденції по регуляції криптовалюта, для реєстрації на Poloniex потрібно вводити власні паспортні дані — і до тих пір, поки гроші з Pool знаходяться на цьому порталі, про анонімність можна забути.
 3. через біржу Exmo. Аналогічно Poloniex, єдина перевага — наявність російського інтерфейсу, який значно полегшує роботу з системою.
 4. Через рекомендований обмінник. Анонімність залишається під питанням. Якщо перевести Monero на рахунок обмінника можна без зайвих даних, то ось для отримання коштів в Фіат настільки ж безпечно доведеться потрудитися.
 5. Через систему Шаффлер. Найдорожчий, старий і надійний спосіб. Він полягає в тому, що ви заносите енну суму на рахунок Шаффлер (міксера), і він дрібними транзакціями у багато потоків перекидає їх вам на цільовий капшук.

Примітка: Шаффлер відомі багатьом шанувальникам BTC як BTC mixer або BTC TUMBLR.

Переваги і недоліки існуючих методів

Кожен із способів виведення Monero має свої плюси і мінуси. В цілому, є багато аналогічних систем, і всі вони відрізняються наступними характеристиками:

 • куди виводити Monero з Pool;
 • розмір комісії на висновок;
 • анонімність;
 • зручність;
 • можливість втрати коштів;
 • мінімальна сума виводу Monero.

Покрокова інструкція

Після того як ви вибрали підходящий спосіб виведення на карту, варто розглянути його дуже уважно. Монери не прощає помилок, і в разі неуважності, ви ризикуєте втратити всіх чесно намайненних засобів.

Для виведення будь-яким з представлених способів, вам знадобиться Payment ID (який вводимо в MinerGate).

Для цього заходимо під власним логіном і паролем на пул. Знаходимо пункт Wallet — вибираємо Monero — вводимо в нього отриманий адресу Payment ID або адреса гаманця (див. Рис. — пункти №3-4).

А ось де взяти Payment ID для виведення з мінергейт, розглянемо докладніше.


Джерело: https://coins.newbium.com/

холодний гаманець

Для початку викачуємо «холодний гаманець» — наприклад XMR GUI. Після реєстрації і авторизації, Wallet привласнює вам Payment ID і номер гаманця. Отримати необхідні адреси можна в Address Book.

Вводимо отриманий Payment ID, як показано в попередньому пункті, в майнергейт, і отримуємо свої гроші на гаманець.

Примітка: XMR GUI — не самий стабільний капшук, тому при роботі з пулом його бажано тримати весь час включеним.

Poloniex і Exmo

Реєструєтеся на цікавій для вас біржі. Вводите свої актуальні паспортні дані, пароль — після чого потрапляєте на головний екран.

Тут імені команди «Гаманець». Створюєте XMR — і отримуєте PayID для введення коштів з Pool.

Вводите отриманий Payment ID і отримуєте свої гроші.

З Poloniex все аналогічно.

Примітка: незважаючи на низький рівень анонімності, цей спосіб є одним з найпростіших і надійних. При правильно зазначених даних — гроші надходять автоматично при кожній виплаті з майнергейт.

рекомендований Minergate

Для початку заходимо на сайт Changelly.com. Далі вибираємо необхідну криптовалюта з однієї й іншої сторони (як показано на скріншоті). Після чого натискаємо Exchange.

Якщо у вас немає облікового запису на Changelly — система запропонує вам створити його.

Далі все за стандартом. Вводимо свої актуальні дані. Отримуємо Payment ID для свого гаманця, куди переводити. В особистому кабінеті бажано вказати ще спосіб і адресу, на що готові змінювати свої чесно намайненние монери. Наприклад, вибираємо BTC або «висновок на телефон». Вводимо отриманий Payment ID.

міксери

У випадку з міксерами все досить просто — цей спосіб не вимагає реєстрації (що дозволяє зберегти анонімність). Але при цьому сам механізм буде трохи складніше. Будьте готові до того, що ваш монери може бути заміксувати з BTC, і це займе значно більше часу на отримання.

Вводимо Payment ID, а свої XMR вводимо на сітку адрес і через деякий час отримуємо свої гроші.

Примітка: даний спосіб не є самим надійним. Ви повинні повністю довіряти міксери, тому що фактично передаєте свої гроші в треті руки.

Резюмуючи

Незважаючи на всі переваги системи, що базується на CryptoNote — у неї все ще є серйозна проблема, втім, як і у всіх інших криптовалюта. Незалежно від того, вирішили ви вивести свої гроші на Exmo, або ж на холодний Wallet — втрата анонімності може виявитися при спробі перевести гроші на фіат або биток.

Тому, можете робити і так — і використовувати будь-який, самий дешевий, швидкий і зручний спосіб. Наприклад, автоматизоване отримання намайненного на гаманці Poloniex або Bitfinex.

Головне правило при отриманні з пулів (наприклад, майнергейт) полягає в забезпеченні безперебійності системи. Можна зберігати гроші і на гаманці Pool — і періодично виводити їх на холодний гаманець.

Однак пам’ятайте: будь-віддалене зберігання криптовалюта пов’язане з ризиками злому серверів, DDOS атак, махінацій з боку власників ресурсів та ін.

Удачі вам і поменше ризиків! До нової зустрічі!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector