DENT криптовалюта: команда розробників і мета створення стартапу, перспективи розвитку

Що таке DENT

DENT криптовалюта (DENT) — це, по суті, заснований на блокчейн-технології маркетплейс, який дозволяє користувачам обмінюватися мобільними даними за допомогою спрощеного і простого методу.

Така технологія передачі мобільних даних є першою в своєму роді і має потенціал зробити телекомунікаційну галузь ефективнішою і рентабельною.

Проект DENT дозволяє користувачам продавати свої невикористані мобільні дані кому завгодно, за допомогою спеціального мобільного DENT-додатки.

На платформі DENT використовуються прозорі методи ціноутворення, а також автоматизований модуль поставок даних, що дозволяє підвищити ефективність покупки.

Нарешті, все внутріплатформенние транзакції полегшуються за рахунок використання токенов DENT, які надаються користувачам сервісу в обмін на їх мобільні дані.

Як працює DENT

Стартап DENT використовує модель обміну даних, яка дозволяє користувачам легко купувати, продавати або просто ділитися своїми мобільними даними, будь то смс, дзвінки або інтернет.

Ще одним критичним аспектом цієї платформи є її здатність прибирати витрати на роумінг, які зазвичай виникають у користувачів смартфонів. Завдяки використанню протоколу локального поширення даних, послуга DENT спрямована на маршрутизацію всього трафіку через Інтернет, замість використання телекомунікаційного провайдера.

Також важливо відзначити, що всі внутрішні мобільні транзакції регулюються за допомогою смарт-контрактів (англ. Smart-contract).

Такі контракти надають перевірені канали зв’язку постачальникам послуг для полегшення угод, одночасно роблячи всі свої дії видимими будь-якому охочому за допомогою блокчейн-бази даних.

Команда розробників DENT

Компанія, яка очолює проект — DENT Wireless Ltd., була заснована в Гонконгу ще в 2014 році.

Засновником проекту DENT є Теро Катайен (англ. Tero Katajainen). Катайен має більш ніж 20-річний досвід в IT-індустрії, а також має ступінь магістра електротехніки в Університеті Тампере, Фінляндія.

Співзасновником проекту є Мікко Ліннамякі (англ. Mikko Linnamäki). Ліннамякі інвестував в багато інтернет-стартапи ще з початку дев’яностих років. Він також є співзасновником DoveCot — одного з найбільш використовуваних в світі серверів IMAP, зі світовою ринковою часткою в 72% і більше 4 мільйонів установок.

Основним розробником проекту DENT є Андреас Вольмер (англ. Andreas Vollmer). Він також як і Катайен вже більше десяти років перебуває в технологічній сфері і є одним з тих, хто стояв за TDSoftware — однієї з головних компаній з розробки мобільних додатків в Німеччині.

Де придбати і де зберігати DENT

Токен DENT торгується на декількох кріптовалютних біржах, серед яких:

 • OKEx (обробляє близько 31% від загального обороту DENT);
 • Kucoin (обробляє близько 30% від загального обороту DENT);
 • Coinrail (обробляє близько 27% від загального обороту DENT);

Також купити токен DENT можна на HitBTC, Vebitcoin, EtherDelta і IDEX.

Для зберігання цифрового активу DENT надається великий каталог, оскільки токен заснований на базі ERC-20 платформи Ethereum:

 • MyEtherWallet
 • Ethereum Mist DApp
 • MetaMask
 • Parity

До того ж токен DENT можна зберігати на апаратних гаманцях Ledger Nano S і TREZOR або на офіційному мобільному DENT-додатку.

Мобільний додаток DENT

Кроссплатформенноє мобільний додаток DENT володіє наступними характеристиками:

 1. Додаток по суті є біржею мобільних даних, заснованої на блокчейн-технології;
 2. Додаток доступний як для Android-платформ, так і для iOS;
 3. Додаток має інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом;
 4. Реєстрація в додатку DENT здійснюється тільки за допомогою мобільного номера;
 5. Платформа в автоматичному порядку визначає постачальника мобільних даних, відповідним під вимоги кожного окремого користувача;
 6. Користувачі DENT можуть перевірити свій ринок мобільних даних, щоб дізнатися швидкість передачі даних;
 7. Додаток також надає оновлювану інформацію про токені DENT;
 8. До того ж, базуючись на мережевих продажах, користувач може стежити за активністю заробітку DENT.

партнери DENT

Здавалося б, стартап DENT ще тільки на шляху великих досягнень, але компанія вже встигла укласти пару стратегічних партнерських відносин з найбільшими мобільними операторами по всьому світу, серед яких:

 • США: ATT, Verizon;
 • Індія: Airtel;
 • Бразилія: Vivo, Claro;
 • Мексика: America Movil, Telefonica;

висновок

Доля блокчейн-проекту DENT може бути багатообіцяючою, оскільки проект прагне до ще більшої децентралізації і демократизації управління мобільними даними, а з огляду на ті партнерські угоди, які вже досяг проект DENT, потенційний успіх в довгостроковій перспективі не може не надихати.

Блокчейн-платформа може бути більш ніж до місця в менш розвинених країнах, де цифровий контент, такий як мобільні дані, набагато складніше отримати середньостатистичним громадянам.

джерела:

https://www.cryptocoinjudge.com/

https://cryptoslate.com/

https://coinmarketcap.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector