Dragonchain: платформа для створення бізнес-додатків

Що таке Dragonchain

Криптовалюта Dragonchain (DRGN) є децентралізованою платформою для зручного перекладу додатків в блокчейн-систему. Іншими словами, Dragonchain пропонує користувачам платформу для створення повністю готового бізнес-додатки.

З самого початку, Dragonchain був суто закритим проектом усіма відомого Walt Disney. Пізніше проект все-таки вирішили зробити доступним для всіх бажаючих.

Крім різних функцій, платформа має високий рівень безпеки завдяки використанню гібридної системи для захисту даних компанії. Система полягає в тому, що половина даних залишається зашифрованою, а інша половина публічною.

Додатки, побудовані на Dragonchain можуть бути прив’язані до хмарних сервісів, що збільшить їх масштабованість. Також платформа має свій власний цифровий актив, під назвою DRGN.

На даний момент, капіталізація проекту становить 81 млн. Доларів, добовий оборот дорівнює 1 млн. Доларів, а загальна емісія дорівнює 433 494 437 токенов DRGN.

Про команду проекту

Щоб грамотно оцінити можливості проекту, уявити шляхи його розвитку і достовірність даних, перш за все, варто звертати увагу на склад команди і керівництва проекту.

Платформа Dragonchain розвивається і управляється багатьма відомими і талановитими в своїй області фахівцями.

Засновником і главою проекту є Джо Роетц (англ. Joe Roets). Він провів 20 років, розробляючи бізнес-додатки з високою захищеністю і масштабованість.

Їм були створені і керовані велику кількість проектів в області технологій починаючи з 90-х. Раніше він також співпрацював з Coinbase, Walt Disney, Symbiont і іншими відомими в своїх колах компаніями.

Співзасновником та головою відділу з розвитку є Джордж Сарханіс (англ. George Sarhanis). Сарханіс володіє великим досвідом роботи в багатьох великих компаніях. Він також є директором відділу з маркетингу в Echospace Technologies.

Крім перерахованого вище керівництва, команда включає в себе програмістів і експертів в сфері блокчейн-технологій, маркетингу і менеджменту, що мають великий досвід роботи в великих технічних і інших проектах.

Де купити і де зберігати DRGN

Придбати і продати DRGN можна на наступних кріптовалютних майданчиках:

  • Kucoin (обробляє близько 45% від загального обороту DRGN);
  • Fatbtc (обробляє близько 32% від загального обороту DRGN);
  • Kucoin (обробляє близько 11% від загального обороту DRGN);
  • Allcoin (обробляє близько 9% від загального обороту DRGN);
  • Gate.io (обробляє близько 4% від загального обороту DRGN);
  • Bancor Network (обробляє близько 1,39% від загального обороту DRGN).

До того ж DRGN можна купити і на інших майданчиках, хоч там і не спостерігається істотний обсяг обороту активу: IDEX, EtherDelta, CoinExchange, Tidex, Fatbtc і Cobinhood.

Оскільки DRGN — актив на базі Ethereum (ETH), то і зберігати його можна як на рахунках кріптовалютних майданчиків, так і на цифровому-гаманці, наприклад, MyEtherWallet. Також DRGN можна зберігати в апаратних гаманцях Ledger Nano S і / або TREZOR.

перспективи

Платформа вже домоглася деяких результатів і отримала чималу підтримку з боку інвесторів і партнерів. В даний час Look Lateral, майданчик, що представляє предмети мистецтва, застосовує технології Dragonchain для підтвердження того, що картини є оригіналами.

Компанія LifeID на основі технологій платформи збирається побудувати систему персональної ідентифікації без втручання державних структур або соціальних мереж.

Звичайно, курс вартості DRGN кілька разів коливався і складно точно спрогнозувати, чи буде найближчим часом зростання. Однак, проект відмінно зарекомендував себе серед користувачів і побудував міцний фундамент, заручившись підтримкою великих партнерів і інвесторів.

джерела:

https://dragonchain.com/

https://coinmarketcap.com/

https://twitter.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector