Як отримати Bitcoin Cash на Blockchain: гроші з повітря

Гроші з повітря

Поверніться подумки у відносно далекий серпень 2017 року. Згадайте, що відбувається в кріптоміре. 1 числа був здійснений хард форк біткоіни, що призвело до появи Bitcoin Cash, яка зараз займає перші місця рейтингів за більшістю показників.

Причини моментального появи в топі і високу вартість прості: сильне коріння криптовалюта, збільшена швидкість транзакцій, практично відсутні комісії. Іншими словами, біткоіни Кеш сьогодні дає те, чого немає у біткоіни.

Крім іншого, є ще один приємний бонус: все, у кого на момент хард ФОРКОМ баланс гаманця Bitcoin ні порожнім, мали можливість отримати таку ж кількість монет BCH. Покажіть зараз хоча б одну людину, яка відмовиться від грошей з повітря.

Більш того, візьміть до уваги нинішній курс біткоіни Кеш. Той, хто тоді подумав «а, неважливо, все одно залишуся на BTC», сьогодні має непоганий капітал. Ще більше він мав на момент найвищих курсів.

Де дають безкоштовний сир

Багато що залежить від гаманця. Якщо ви користувалися клієнтами Coinomi, Xapo, Jaxx для зберігання біткоіни, то вам пощастило. Ніяких дій здійснювати не доведеться. Після розколу розробники цих гаманців заявили, що всі, хто на момент хард ФОРКОМ мали хоча б мінімальну кількість BTC, автоматично отримають стільки ж монет BCH. Ось що значить підтримка.

З онлайн-гаманцями ситуація набагато складніше. Щоб не вдаватися в усі подробиці, можна відразу сказати, що в цьому випадку ви свій шанс упустили. Адже для отримання біткоіни Кеш з більшості гаманців знадобиться доступ до своїх ключам. Як відомо, веб версії такої розкоші не надають. Відповідно, і безкоштовного сиру не буде.

Кілька схожий результат з клієнтом від Electrum. Розробники твердо стоять на тому, що не хочуть підтримувати цю криптовалюта і гроші з повітря. Тому власникам цих гаманців також не бачити раптового збагачення.

При використанні апаратних гаманців Ledger або Trezor теж можна зрадіти. Команда випустила оновлення, яке додає свого роду розгалуження в інтерфейсі гаманця, тому надаються такі готельні вигоди монети хард ФОРКОМ.

Умови швидкого збагачення

Якщо ви не використовуєте гаманці, які додали вам трохи BCC автоматично, то доведеться трохи попотіти, щоб вивести біткоіни Кеш з біткоіни адреси. Отже, що ж потрібно для такого маневру:

  • гаманець біткоіни Кеш;
  • наявність BTC;
  • в одному з випадків — новий гаманець біткоіни;
  • приватні ключі або мнемонічна фраза.

Ну і звичайно, розуміння своїх дій і доступ в інтернет. Насправді, пройшовши всю процедуру, ви зрозумієте, що нічого складного немає. Просто здійснюються такі дії рідко, а для 95% користувачів — вперше. Тому деякі можуть побачити в цьому якісь складнощі.

Створити гаманець біткоіни Кеш

Якщо у вас ще немає такої адреси, то для всіх дій вам він обов’язково знадобиться. Створюємо адреса на BTC.com. Чому? Проста процедура виведення монет з BTC на BCH і надійність самого сервісу.

Процес створення буде нескладним. Головне, дотримуватися всіх інструкцій і в поле «Wallet Type» обов’язково вказати Bitcoin Cash (BCC). Все інше — це звичайна реєстрація.

Щоб отримати доступ до самого гаманцю і можливість працювати з ним, потрібно зберегти його резервну копію. Після цього ви побачите ту ж табличку з пропозицією скачування, однак буде нюанс: з’явиться графа про те, що копія зберігається в безпечному місці. Ставте галочку і натискайте «Продовжити». Власне кажучи, реєстрація закінчена.

спосіб перший

Найприємніше, що є кілька способів отримання біткоіни Кеш з Bitcoin адреси. Однак неприємно те, що може спрацювати тільки один з них. Не варто думати, що тут вони будуть розподілені в порядку ймовірності. Просто пробуйте кожен.

Умови першого:

  • кілька днів до і після хард ФОРКОМ ви не повинні були проводити транзакції по біткоіни гаманцю (незрозуміло чому і як це працює; насправді необов’язковий пункт, але в ідеалі саме так);
  • створюєте новий BTC гаманець;
  • переведіть монети зі старої адреси на новий;
  • ключовий момент: використовуючи свій біткоіни Кеш гаманець, імпортуйте приватні ключі зі старого гаманця;
  • якщо все вийшло, то ви побачите, що баланс BCC поповнився, незважаючи на те, що старий гаманець був порожнім.

спосіб другий

Перший спосіб був пов’язаний з використанням будь-якого гаманця, який підтримує біткоіни Кеш. Зараз мова піде саме про клієнта від BTC.com. Після створення потрібно перейти в настройки і в розділі «Tools» натиснути «Import External Wallet». Ви побачите вікно з двома варіантами.

Перший, який підписаний BIP44, має на увазі використання мнемонічною фрази. Як представлено в самому вікні, його можна використовувати з гаманцями від Blockchain.info, Jaxx і Mycelium.

При створенні будь-якого з цих клієнтів вам потрібно було записати цю фразу на випадок втрати доступу до своїх коштів. Вона складається з 12 слів. Саме їх варто вписати у відповідну графу на BTC.com. Кнопка «Далі» — профіт.

Багато користувачів скаржилися на те, що їм цей спосіб якраз не підійшов. Швидше за все, це пов’язано з тим, як вони раніше використовували гаманець, з якого намагалися вивести кошти. Є ймовірність, що в якийсь момент зробили щось не так з рівнем захисту або погралися з різними адресами. Але не варто впадати у відчай завчасно.

крайній спосіб

І про другий варіант на BTC.com. Так урочистому, «WIF format f a private key». Ось цей спосіб деякі користувачі назвали найдієвішим. Але все зводиться до збігів. Насправді, він просто не залежить від колишніх дій зі старим гаманцем.

Отже, після вибору цього способу потрібно ввести приватний ключ з того ж Blockchain.info. Отримайте повідомлення про те, що певна сума (та, яка у вас на балансі), за вирахуванням комісії буде переведена на нинішній гаманець. Чи підтверджуєте цю дію. Профіт.

Деякі не знають, де знайти цей приватний ключ. Більш того, багато користувачів називають цей варіант фейковий, оскільки впевнені, що не один веб-гаманець не дає доступ до ключів.

Насправді, Blockchain.info — один з небагатьох клієнтів, які надають таку розкіш. Саме завдяки цьому його використовують більшість користувачів. Знайти ключі можна в розділі Настройки — Адреси. Далі, в розділі «More options» ви побачите кнопку «Особистий ключ». Це і є доступ.

It’s a kind of magic

Всі користувачі цікавляться, яким же чином працюють всі ці штуки, особливо у випадку з автоматичним отриманням біткоіни Кеш на деяких гаманцях. Цьому є пояснення з технічного боку. Бо навряд чи команда будь-якого з гаманців вирішила викласти по парі сотень BCH для своїх користувачів.

Якщо ви дійсно розбираєтеся в програмуванні, то можете поцікавитися. Якщо ж ця сторона в вас кульгає або відсутній, то навіщо воно вам треба? Просто задумайтеся: як часто вам пропонують гроші з повітря? Увімкніть пісню «It’s a kind of magic» групи Queen і просто прийміть всі як магію.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector