Dropil криптовалюта і платформа для початківців інвесторів

Автори проекту називають свою платформу простим, інтуїтивно зрозумілим і автоматизованим інструментом для кріптовалютного ринку. Вона має і власну цифрову валюту — це Dropil криптовалюта (DROP) — і пропонує фінансове планування і вкладення коштів у віртуальні гроші недосвідченим інвесторам, використовуючи широкий спектр автоматизованих інструментів.

Історія розвитку і команда розробників

Розробкою проекту займається компанія Dropil, Inc, зареєстрована в Ірвіні, штат Каліфорнія (США). Це фірма, яка намагається спростити ідею кріптовалютной торгівлі для недосвідчених інвесторів. Основна причина такого високого зростання потенційних інвесторів росло від цифрової валютної індустрії через її приголомшуючого і непередбачуваний характер.

До основної групи розробників входять, в тому числі:

 • Захарі Матар (засновник, розробник);
 • Джеремі Макалпін (засновник, розробник);
 • Патрік О’Хара (головний операційний директор);
 • Алекс Гуревич (керівник відділу дизайну);
 • Аллі Урсіні (аналітик бази даних);
 • Медрік Белл (фахівець з логістики та операціями);
 • Ліндсі Реамс (фахівець з дизайну).

Офіційний сайт: https://dropil.com/

Огляд цілей і особливостей дроп

Розробники створили інтерактивну платформу, яка вимагає набагато менше дій на відміну від традиційних брокерських сервісів, гарантуючи при цьому високий чистий дохід з мінімальним ризиком. Автори ідеї стверджують, що їх проект призначений для користувачів криптовалюта і забезпечує їм безпечну і доступну інвестиційне середовище.

Платформа складається з трьох основних компонентів, кожен з яких має свою функцію. Вона також об’єднує кілька унікальних ботів, спеціально створених для екосистеми дроп. Основна мета створення цієї структури на основі технології штучного інтелекту (ІІ) полягала в тому, щоб люди, які не мають відповідних навичок, могли професійно займатися інвестиціями з мінімальним ризиком.

Сервіс має кілька режимів роботи, кожен з яких унікально підходить для певного призначення. Кожен режим використовує різні технології критичного мислення, з яких він вибирає найбільш правильні на основі аналізу поточних умов. Примітно, що кожен режим з використанням ІІ відрізняється від інших і працює незалежно.

Ключові характеристики дроп

Щоб забезпечити відмінні умови для своїх клієнтів, розробники використовували принцип відкритої звітності, яка фокусується на прямолінійності. Цей підхід забезпечує користувачам доступ до необхідної інформації, що позбавляє їх необхідності витрачати час і зусилля на свої власні аналізи і дослідження. Крім того, в рамках платформи немає ніяких адміністративних або транзакційних витрат.

Автономна торгівля

Одним з ключових моментів дроп є Dex — проникливий торговий бот, який використовує складну механізовану систему торгівлі. Динамічне пояснення і диверсифікація, яка використовується ботом, не мають собі рівних, і зовсім не схожі на інші подібні платформи.

Dex застосовує динамічні обчислення з поглибленим аналізом для забезпечення роботи сервісу. Ці розрахунки дозволяють отримати максимальний прибуток. Команда проекту постійно удосконалює механізм Dex, завдяки чому він здатний самостійно змінювати і масштабувати методи з урахуванням реальних торгових ринків для будь-якої криптовалюта, використовуваної в рамках угод. Більш того, система Dex постійно оновлюється з урахуванням обчислень на основі оновлюваних торгових даних.

незалежна торгівля

Для послідовних результатів, які підсилюють прибутковість і мінімізують небезпеку, Dex має кілька мереж. Одним з ключових досягнень Dex є те, що він має здатність взаємодіяти з різними блоковими ланцюжками. Система також об’єднує інвестиції в залежності від обраного рівня ризику, що забезпечує надійне збереження коштів користувачів.

арбітражний аналіз

Ще один бот під назвою Arthur забезпечує арбітражний аналіз, надаючи необхідну інформацію. Бот аналізує торгові процеси і криптовалюта, використовувані клієнтом і чітко демонструє йому вигідні цінові відмінності. Він може відображати до 13 різних угод, не вимагаючи доступу до облікового запису користувача. В майбутньому автори проекту мають намір розширити його безліччю інших функцій для підвищення його ефективності.

Розробники також планують впровадити SMS-повідомлення, систему миттєвих повідомлень про виконання арбітражу, червоні сигнали для кожної торгової угоди і API-ключі.

Smart Wallet

Незважаючи на альтернативні можливості, розробники мають намір створити свій власний гаманець для безпечного зберігання кріптовалютних активів. У порівнянні з різними іншими гаманцями, він буде мати більш інтелектуальним, адаптованим і безпечним сервісом з легким у використанні інтерфейсом.

В гаманець буде вбудований ще дин бот для допомоги користувачам по імені Max.

Для кого призначена платформа

Проект призначений в першу чергу для тих людей, які:

 • Мають недостатній інвестиційний капітал. Існує ряд проблем, які заважають інвесторам з низьким початковим капіталом вийти на інвестиційний ринок. Деякі біржі пропонують мінімальні щоденні ліміти в розмірі від $ 10 тисяч, а багато провідних платформи — від $ 20 тисяч.
 • Чи не мають необхідними знаннями та навичками. Більшості населення не вистачає навіть основних торгових знань, необхідних для торгівлі та інвестицій у сфері кріптогравалютних активів. Без базового розуміння шанси отримати дохід вкрай малі. Як правило, новачки часто втрачають всі свої кошти, які вкладають в цифрові валюти.
 • Потребують розширених знаннях в галузі торгівлі. Інвесторів, які не мають передових знань в області торговельних систем і стратегій, ще менше. Навіть інвестори, у яких є відповідні навички, не можуть гарантовано досягти успіху на кріптовалютних ринках. Як правило, їм заважає надмірна самовпевненість, заперечення ризиків і ігнорування високої волатильності. Dex обмежує ризик людських помилок завдяки торговій системі на основі ІІ.
 • Не можуть постійно контролювати ринки. Рухукурсів криптовалюта відбувається набагато швидше, ніж валют на традиційних фінансових ринках. У більшості людей просто немає часу постійно стежити за ситуацією і вивчати графіки, тому Dex робить це за них.
 • Бояться ризиків, пов’язаних з торгівлею. Ризик — важливий фактор, який кожен інвестор повинен враховувати при складанні своїх інвестиційних і торгових планів. У разі використання платформи дроп, смарт-боти зможуть взяти на себе цю важку частину роботи інвестора.

токен DROP

Цифрова монета платформи має стандарт ERC-20 і дозволяє контролювати всі аспекти в рамках платформи, а користувачі можуть використовувати її для зберігання та інвестування коштів.

Токен забезпечує безпечні транзакції в блокчейне Ethereum, що робить їх відстежувати. Існує також верхня межа токенов, призначений для запобігання знецінення монети і підвищення її ціни і попиту на неї.

В рамках платформи токен використовується для торговельних розрахунків. Вони також є ключовими для використання бота Arthur і для арбітражу.

Всього мережа передбачає емісію 30 млрд токенов DROP. В ході ICO 10 січня 60% токенов були продані інвесторам, 20% дісталися розробникам, 15% — засновникам проекту, а 5% — команді дроп.

Де купити DROP?

Купівля та продаж токена DROP поки доступна тільки на трьох біржах:

 • IDAX;
 • Tidex;
 • RightBTC.

На момент написання статті курс DROP до долара становив $ 0,005942, до рубля — 0,36 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 115 млн. Токен займав 84-е місце на кріптовалютном ринку.

Перспективи і прогноз на 2018 рік

Дроп виглядає як інноваційна платформа, яка дозволяє користувачам легко стати інвесторами в сфері криптовалюта. Інвестування, торгівля, арбітраж і багато іншого повністю автоматизовані і засновані на алгоритмах, які повинні допомогти людям, які мали вільні кошти, але не мають достатніх знань і часу на заняття інвестиційною діяльністю самостійно.

Ця платформа виразно виглядає цікавою, але, найімовірніше, вона не стане вибором для просунутих інвесторів. Однак новачки, які хочуть зануритися в сферу криптовалюта, можуть знайти її цікавим сервісом з широкими і зручними функціями.

джерело:

Home

Statrader

Captain Altcoin

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector