Ефіріум-крани для заробітку Ethereum, які реально платять

Ethereum-крани — це спеціальні сайти, що існують за рахунок реклами і роздають кріптомонети за виконання найпростіших завдань (як правило, за розгадування капчі). Сьогодні в інтернеті є безліч таких ресурсів, але, на жаль, далеко не всі з них є чесними. Деякі майданчики пропонують фантастичні умови роботи, проте потім не переводять гроші на гаманець. Інші шахрайські сервіси мало того, що не платять, так ще й є вірусними (наприклад, починають використовувати ресурси вашого ПК для Майнінг).

У цьому огляді ми розглянемо крани для заробітку Ефіріума, які реально платять своїм користувачам. Вивчимо тонкощі роботи на чесних майданчиках, проаналізуємо їх сильні і слабкі сторони.

Кран для збору Ефіру — Vivocoin

Стартова сторінка крана Vivocoin
Оформлення Ефіріум-крана Vivocoin

Це хороший мультивалютний кран, на якому, крім монет Ethereum, можна збирати Bitcore, Bitcoin Cash, Dashcoin, Litecoin, Dogecoin, Bitcoin, Blackcoin, Peercoin, Primecoin і Potcoin. Майданчик пов’язана з ротатором FaucetHub, тому перед початком роботи на ній необхідно виконати ряд підготовчих дій:

 1. Заводимо Ефіріум-гаманець будь-якого типу: десктопний (Mist), мобільний (Coinomi, BRD), онлайновий (coin.space, blockchain.com).
 2. Реєструємося на Фаусетхабе і синхронізуємо публічний адресу гаманця з профілем ротатора.

Коли попередні кроки будуть виконані, можна приступати до збору цікавлять нас кріптомонет:

 1. Йдемо за посиланням vivocoin.com/ethereum/.
 2. У спеціально відведений поле вставляємо синхронізований Ефіріум-адреса. Тиснемо на кнопку Login.
 3. Вирішуємо дві капчи: вписуємо потрібне слово або фразу, після чого натискаємо на слова в запропонованому порядку. Врахуйте, що на потрібних областях можуть розташовуватися рекламні лінки, на які вас кілька разів перекине. Далі тиснемо на кнопку Verify.
 4. Ще раз вирішуємо капчу, що вимагає вписування заданої фрази. Завжди враховуйте великі та малі літери, інакше спроба не зарахується.
 5. Після виконання чергового завдання тиснемо на кнопку Click here to continue. Тут також можливий перехід на рекламний сайт, через що вам буде потрібно повторити натискання.
 6. Після переходу на нову сторінку чекаємо, поки закінчиться відлік таймера. У цей час не можна переходити в інші вкладки (система просто не буде проводити відлік).
 7. В кінці натискаємо на зелену кнопку Get link. Вас знову перекине на сторінку крана, де ви побачите, скільки монет вам зарахують. Сайт проводить роздачу в Gwei (це аналог Сатоши в біткоіни). Гроші відразу переведуться на рахунок Фаусетхаба, так що вони не пропадуть, навіть якщо розглянута платформа перестане працювати.

В цілому, на крані vivocoin.com можна отримати за одну спробу від 25 до 150 Gwei. Часовий проміжок між роздачами становить всього 5 хвилин. До речі, даний ресурс можна назвати досить щедрим. Ми пробували 5 разів і за всі спроби він нараховував нам більше 100 Gwei (хоча не виключено, що нам просто щастило).

Ресурс дозволяє збільшити прибуток за рахунок залучення рефералів. За умовами сайту ви будете отримувати 10% -ву комісію від їх доходу. Це, звичайно, небагато, але якщо враховувати маленький інтервал між роздачами і своєрідну щедрість крана, навіть такий відсоток можна вважати нормальним.

Підводячи підсумки, можна виділити плюси і мінуси майданчики Vivocoin:

перевагинедоліки
Непоганий дохід з одного роздачі.Наявність лінків на активних зонах крана.
Маленький інтервал між спробами.
Підтримка декількох цифрових активів.Розгадування капчі проходить в кілька етапів, що робить процес збору монет тривалим.
Автоматичний переказ коштів на мікрокошелек.Зрідка таймер зависає.
Наявність реферального програми.Іноді вам можуть не зарахувати спробу (видається повідомлення про помилку). Доводиться проробляти ті ж дії вдруге.
Невелика кількість рекламних банерів.

Врахуйте ще один момент! Кран не працює з включеним VPN (вам буде висвітлюватися повідомлення, що сайт недоступний). Тому перед початком роботи не забувайте відключати його.

Огляд Ефіріум-крана Eth.Faucethero

Інтерфейс крана Eth.Faucethero
Головна сторінка майданчики Eth.Faucethero

Якщо ви шукаєте Ethereum-крани, які платять багато і регулярно, тоді вам однозначно варто скористатися даною платформою. Вона теж пов’язана з Фаусетхабом, тому перед початком роботи потрібно буде виконати підготовчі дії, розписані вище.

Сам збір кріптомонет проходить за таким алгоритмом:

 1. Йдемо за адресою eth.faucethero.com.
 2. Вставляємо адресу гаманця і тиснемо на LOGIN. Тут можливий перехід на рекламний сайт, що потребують повторної спроби. Далі натискаємо на Continue.
 3. Вирішуємо подвійну капчу: вписуємо кодову фразу і в заданому порядку натискаємо на слова. Тиснемо на кнопку Verify.
 4. Вирішуємо ще одну капчу, після чого натискаємо на Continue.
 5. Чекаємо, поки закінчиться відлік таймера. Під час відліку майже завжди вискакує величезний банер, який перекриває сам таймер і потрібну нам кнопку. Його потрібно закрити (як правило, на іншу сторінку користувача не перекидає).
 6. Кількома на кнопку Get link. На ній буде посилання, так що спробу доведеться повторити вдруге. Після цього система перекине нас на стартову сторінку крана, де буде повідомлення про оплату. До речі, як і в попередньому випадку, гроші автоматично переводяться на мікрокошелек.

Кран eth.faucethero.com має фіксовану оплату за кожен збір. У нашому випадку була отримана плата в розмірі 207 Gwei. Сума, яка видається безпосередньо залежить від курсу Ефіріума — чим дорожче цифровий актив, тим менше винагороду і навпаки. Інтервал між спробами становить всього 5 хвилин. З урахуванням мінімального перерви між роздачами і розміру разових виплат, це прекрасні умови. Також, є можливість підвищення доходу за допомогою рефералів — виплачується комісія в 10% від суми, одержуваної кожним запрошеним користувачем.

Якщо ви вирішите заробляти на цьому майданчику, вам потрібно буде враховувати пару нюансів:

 1. На рекламної сторінці, на яку вас перекидає після натискання на кнопку Verify, може змінюватися тип капчі. Наприклад, в перший раз нам довелося вибирати фотографії зі скульптурами, а в другій — вписувати кодове слово. До речі, у другому випадку сторінка може зависати, в результаті чого блок з кодовою словом не з’являється. Вирішити цю проблему допоможе оновлення сторінки.
 2. Кран неоднозначно реагує на VPN. Іноді він нормально працює з включеним розширенням, іноді видає помилки. Тому краще відключати його перед роботою.

Спираючись на вищесказане, можна виділити такі переваги і недоліки сервісу eth.faucethero.com:

плюсимінуси
Непогана разова виплата, яка, до того ж, не залежить від удачі. Всі користувачі отримують однакову винагороду з кожного збору.Велика кількість посилань на функціональних кнопках.
Малий часовий проміжок між роздачами.Кілька етапів розгадування капчі, що з часом набридає.
Автоматичний переклад Gwei на FaucetHub.На етапі з таймером сторінка може зависати, що затягує процес отримання нагороди.
Наявність бонусів за залучення нових користувачів.

Що стосується залежності суми виплат від курсу Ефіру, то даний момент можна назвати неоднозначним. З одного боку, сервіс завжди видає справедливу винагороду, але з іншого — подорожчання криптовалюта робить роботу на крані менш вигідною.

Claimcoins — зручний кран для накопичення Ефіру

Поле для введення Ефіріум-адреси на крані Claimcoins
Інтерфейс крана Claimcoins

Це ще один ресурс, який може сподобатися людям, охочим безкоштовно отримувати другу за популярністю криптовалюта. Крім Ефіру, майданчик роздає ще 12 цифрових активів. Вона також пов’язана з Фаусетхабом, причому зароблені гроші одразу переводяться на баланс ротатора. Це означає, що платформою можна користуватися, не боячись, що в один день вона стане лаві. Навіть якщо це трапиться, зароблені монети не пропадуть.

Щоб отримати своє перше винагороду, треба виконати кілька простих дій:

 1. Йдемо за посиланням claimcoins.cc/eth/. В поле вписуємо синхронізований Ефіріум-адреса.
 2. Тиснемо на кнопку Verify. Після цього з’явиться рядок завантаження. В середньому вона заповнюється за 8-10 секунд, але іноді чекати доводиться десь півхвилини, що може почати нервувати. Після заповнення рядка натискаємо на кнопку Next.
 3. Вирішуємо капчу. Вона може бути різною: натискання на цифри або слова в потрібному порядку, вибір відповідних картинок. У будь-якому випадку, цей етап проходиться досить швидко.
 4. Кількома на кнопку Get Reward. Після цього вам відразу висвітиться сума, яку ви отримали на баланс Фаусетхаба.

Розглянутий кран роздає 100-180 Gwei кожні 10 хвилин. Поки відраховується таймер, користувач може переходити на інші крани або збирати на цьому ж майданчику інші підтримувані монети. Ресурс має свою реферальную програму. За її умовами людина буде отримувати 15% комісії від прибутку запрошених учасників. Щоб побачити партнерську посилання, треба натиснути на силует людини (це кнопка профілю). Дана кнопка розташовується в правому верхньому куті.

Майданчик Claimcoins вкрай проста у використанні, але незважаючи на це, вона має як переваги, так і недоліки:

плюсимінуси
Хороші виплати за кожну роздачу.Іноді смуга завантаження, яка висвічується перед входом в профіль, досить довго заповнюється.
Невеликий проміжок між зборами монет.
Мультивалютність.У деяких випадках вам не показується сума винагороди. Перевіряти надходження грошей доводиться в профілі Фаусетхаба, на що витрачається додатковий час.
Досить швидке виконання завдань: потрібно розгадати лише одну капчу, щоб отримати винагороду.
Автоматичний переказ коштів на баланс ротатора.
Непогані умови партнерської програми.Незнаючий новачок може не відразу знайти реферальне посилання. Іконка профілю вкрай мала. На неї можна просто не звернути уваги.
На сайті практично немає реклами.

Подібно найпершого крану, розглянутому нами, даний сервіс не працює з включеним VPN. Він дозволить вам виконати завдання, але грошей за нього не дасть (висвітиться помилка, пов’язана з IP-адресою). Тому завжди вимикайте розширення перед початком роботи.

Заробляємо Ефіріум на крані Kemafaucet

Як виглядає Ефіріум-кран Kemafaucet
Рекламні банери на крані Kemafaucet

Тим, хто шукає платять Ефіріум-крани, що дозволяють заробити солідну кількість монет максимально швидко, однозначно підійде цей ресурс. Щоб роздобути першу виплату, треба виконати наступні дії:

 1. Йдемо за посиланням kemafaucet.com/eth. Перед відвідуванням сайту відключіть VPN (даний кран теж погано сполучається з ним).
 2. У спеціальне поле вставляємо публічний ідентифікатор Ефіріум-гаманця. Чекаємо закінчення завантаження і тиснемо на кнопку Claim.
 3. Вирішуємо капчу і натискаємо на кнопку продовження.
 4. Чекаємо, поки таймер відлічить час, після чого тиснемо на Get Link.

Після виконання згаданих дій на екран виведеться повідомлення, в якому буде вказана зароблена сума. Вона моментально відправиться на Фаусетхаб. За умовами сайту ви можете збирати монети кожні 5 хвилин, однак тут є невелика хитрість.

Починаючи з другої роздачі вам відразу буде показуватися сума, яку ви заробите в конкретний момент (вона висвітиться після вставки Ефіріум-адреси). Якщо строго слідувати 5-хвилинному інтервалі, ви будете починати приблизно з 70 Gwei. Поступово цифра буде збільшуватися. Щоб нагорода досягла хоча б 100 монет, треба зачекати 5 хвилин, а 10-11. Таким чином, користувач може сам регулювати свою оплату. Для гарантованого підвищення профіту потрібно лише чекати трохи довше. Але врахуйте, що разова виплата має свою межу (на момент написання статті він склав 414 Gwei). Тобто, заходити на сайт пару раз в день і відразу отримувати кілька тисяч монет ви не зможете.

Спираючись на вищевикладену інформацію, ми виділили такі сильні і слабкі сторони Ефіріум-крана kemafaucet.com/eth:

плюсимінуси
Користувач може сам регулювати суму разових виплат. Вона може скласти від декількох десятків до декількох сотень Gwei.Рекламні лінки на активних кнопках (зокрема, при вирішенні капчи).
Проміжок між роздачами становить всього 5 хвилин. Далі людина сама вирішує, що йому робити: відразу отримувати 70-80 Gwei або чекати трохи довше, щоб заробити більше сотні монет.Відсутність реферальной програми, через що при заробітку доведеться покладатися лише на себе.
Платформа Kemafaucet роздає відразу кілька популярних криптовалюта, включаючи біткоіни.
Автоматичний переклад грошей на баланс Фаусетхаба.Сайт має застарілий дизайн, через що можна засумніватися в його довговічності.
На сайті є блок, який показує поточний курс Ефіру і його динаміку.

Огляд сервісу Bestpayingfaucets

Оформлення платформи Bestpayingfaucets
Головна сторінка мультивалютного крана Bestpayingfaucets

Подібно до всіх розглянутих вище ресурсів, даний кран також виплачує кріптомонети моментально на баланс Фаусетхаба. Заробити гроші гранично просто:

 1. Заходимо на ресурс по посиланню bestpayingfaucets.com/eth/.
 2. У спеціально відведений поле вставляємо ідентифікатор гаманця, після чого тиснемо на кнопку Login. В цьому випадку 1-2 рази можуть відкритися рекламні сайти.
 3. Розгадуємо подвійну капчу (вписування заданої фрази і натискання на слова), а потім натискаємо на Verify. При вирішенні капчи також ймовірно відкриття рекламованих веб-сторінок.
 4. Вирішуємо другу капчу і натискаємо на кнопку продовження. Без лінків не обійдеться і тут.
 5. Знаходимося на рекламної сторінці необхідний час, після чого тиснемо на Get link. Після цього нас перекине на сторінку крана, і ми отримаємо винагороду.

Кран Bestpayingfaucets має фіксовану оплату, що залежить від курсу Ефіріума. На момент написання статті вона склала 207 Gwei. Між зборами монет треба чекати 5 хвилин. Ці 2 фактора говорять про те, що даний кран може бути досить прибутковим. Підвищити дохід можна і за рахунок рефералів — передбачена 10% -ва комісія від прибутку запрошених користувачів. Крім Ефіру, що розглядається майданчик роздає ще 13 популярних криптовалюта, які теж можна накопичувати на балансі Фаусетхаба.

В цілому, bestpayingfaucets.com/eth/ — вельми непоганий ресурс, але у нього є як плюси, так і мінуси:

перевагинедоліки
Високі фіксовані виплати за кожну роздачу. Винагорода залежить не від удачі (всі отримують однакову кількість монет); його визначає поточний курс криптовалюта.Велика кількість рекламних посилань на функціональних кнопках і активних областях сайту. За одну роздачу по ним можна перейти навіть 10 разів.
Невеликий часовий проміжок між виплатами.
Наявність партнерської програми, що дозволяє підвищити щоденний дохід.У другій капчі дуже часто трапляються нечитабельні слова і фрази. Звичайно, їх можна міняти, але на це йде час.
Можливість збору декількох популярних цифрових активів.
Миттєві транзакції на Фаусетхаб.

Що стосується розширення VPN, то з ним кран працює нормально. Правда іноді збивається таймер, що відраховує проміжок між виплатами, але це не можна назвати критичною проблемою.

Отже, ось ми і розглянули Ефіріум крани, які реально платять своїм користувачам. Звичайно, список чесних ресурсів не обмежується лише згаданими майданчиками. Однак ці сервіси вважаються одними з кращих в плані прибутковості і частоти добових роздач. Пам’ятайте, що використовуючи їх поодинці, ви дуже довго будете збирати значну суму. Але якщо працювати на всіх описаних майданчиках і паралельно розвивати реферальную мережу, можна домогтися цілком непоганих результатів.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector