Як вивести Ефіріум (Ethereum) з гаманця?

Новачкам в кріптоміре часто складно розібратися в питанні покупки віртуальних монет. І це не дивно. Практично у кожної криптовалюта є свої особливості. Наприклад, Ріппл для перекладу вимагає Destination Tag і блокує 20 монет при створенні адреси. З біткоіни потрібно самостійно вводити комісію, розраховуючи, щоб не переплатити зайве і не дозволити транзакції зависнути.

В операціях з Ефіріумом теж є свої особливості. Як поповнити гаманець Ethereum рублями ми вже розглядали досить докладно, як і питання: де його можна заробити без вкладень. Сьогодні приділимо увагу темі виведення кріптомонет, їх переведення в готівку. Розглянемо, як вивести Ефіріум з гаманця максимально зручно, швидко і вигідно.

Як вивести Ефір з гаманця — що потрібно знати перед обміном

Монети Ефіріума біля гаманця

Отже, сама суть переведення в готівку Ефіріума зрозуміла — обміняти криптовалюта спочатку на будь-які електронні гроші, а потім — вивести їх в готівку. Загальна послідовність дій у всіх способах однакова — різниця лише у використовуваних посередницьких майданчиках. Отже, вивести Ethereum з гаманця можна за допомогою бірж, мультивалютних онлайн-гаманців і обмінників. Це 3 основних види майданчиків для конвертації.

З їх допомогою Ефір можна обміняти на фіатную валюту із зарахуванням на банківську картку Visa / MasterCard або платіжну систему (типу WebMoney, Я.Деньгі, Ківі). Найчастіше вигідніше звичайно використовувати відразу картку, тому що за виведення з ЕРС на карту в більшості випадків стягується додаткова комісія.

Використання майданчиків для конвертації необхідно, оскільки з самого кріптокошелька гроші безпосередньо на карту або рахунок в платіжній системі відправити неможливо. Для початку їх необхідно обміняти на потрібну валюту.

Перед тим, як вивести гроші з Ефіріум-гаманця важливо враховувати ще 1 момент: якщо монети знаходяться в паперовому сховище, то витрачання навіть частини від загальної суми вимагає введення приватного ключа в Мережі. Це означає, що загальний рівень безпеки сховища знижується. Якщо ви хочете і далі зберігати монети в «холодному режимі», то потрібно буде створити новий гаманець і перевести частину туди. Таку процедуру потрібно проводити кожного разу після того, як з гаманця виводяться гроші. Саме з цієї причини паперовим сховищ зазвичай віддають перевагу ті, хто купують великі суми Ефіру для довгострокового зберігання.

Як зняти гроші з Ефіріум-гаманця через біржу?

Інтерфейс біржі YoBit.net
Графік торгівлі ETH / RUR на YoBit.net 14.10.18

Якщо ви зберігаєте Ethereum на біржі, то нічого складного тут немає — крипту потрібно обміняти на фіат (рублі, гривні, долари) і вивести будь-яким доступним на сервісі способом. Однак, якщо гроші зберігаються на іншому гаманці (апаратному, паперовому, десктопном), то переведення в готівку вимагає початкового введення коштів на біржовий рахунок.

Для виведення грошей можна вибирати будь-яку біржу, якій довіряєте, проте спочатку дізнайтеся всю інформацію про комісії, ліміти, ЕРС, з якими працює сервіс, терміни верифікації карт, якщо ви ще не проходили дану процедуру. Цілком можливо, що умови можуть не підходити вам по якимись критеріями (наприклад, занадто високий ліміт або комісія за виведення фіата).

Процедура введення коштів на біржовий рахунок дуже проста і загальна для всіх майданчиків:

 1. Вам необхідно перейти в інтерфейс Ефіріум-сховища на біржі. Це можна зробити в розділах «Гаманець», «Баланси», вони можуть називатися інакше, але суть зрозуміла.
 2. Потім слід вибрати «Поповнити». На деяких сервісах ця опція позначається кнопкою з плюсом. Система згенерує вам Ethereum-адреса, який потрібно скопіювати.
 3. Тепер слід увійти в інтерфейс гаманця, де у вас зберігається Ефір і в розділі «Надіслати» (він також може позначатися мінусом) ввести у відповідне поле скопійований раніше адресу одержувача. Тобто вашу адресу, тільки на біржі. Після підтвердження транзакції, кошти будуть списані з основного гаманця і зараховані на біржу.

Для прикладу розглянемо ліміти введення Ефіру на різні біржі:

біржаНижній поріг введення ETH
EXMO (exmo.me)0.01
YoBit.Net (yobit.net)0.05
BitFlip (bitflip.cc)0.0001
CEX.IO (cex.io)0.001

Комісія за введення криптовалюта на всіх сервісах відсутня. Ка бачите, мінімальний поріг введення у біржі BitFlip, а максимальний — у YoBit.Net.

Тепер розглянемо умови обміну Ефіріума на рублі на кожній з розглянутих бірж:

біржаКурс ETH / RUB на 13.10.18Комісія за операцію,%
EXMO (exmo.me)137500.2
YoBit.Net (yobit.net)139020,2
BitFlip (bitflip.cc)15000 р0.1 / 0.18 за свій / чужий ордер
CEX.IO (cex.io)Прямий обмін Ефіру на рублі не підтримується. Спочатку міняємо на 0.031902 BTC, які по курсу рівні 13143.55 RUB.

Найвигідніше продати Ефір на момент написання статті можна на БітФліпе, розмір комісій там, до речі, теж менше.

Тепер порівняємо способи, ліміти і комісії з виведення рублів, гривень і доларів з різних бірж:

біржарублігривнідолари
BitFlip (bitflip.cc)Я.Деньгі від 500 до 60000 RUB, 4.5%.AdvCash від 100 UAH, 2%.Payoneer від 100 до 1000 USD, 5.9%.
EXMO (exmo.me)Visa / Mastercard — верифікаціяAdvCash від 10 до 15000 UAH, 4.95%Skrill — верифікація
Wire Transfer — верифікаціяVisa від 200 до 15000 UAH, 5.95% + 30 UAH.Neteller — верифікація
WebMoney від 20 до 15000 RUB, 3.95%Payeer від 10 до 5000 USD, 3.95%
Я.Деньгі від 500 до 14500 RUB, 3.95%Perfect Money від 10 до 10000 USD, 1%
Advcash від 20 до 50000 RUB, 1.95%AdvCash від 1 до 40000 USD, 2.95%
Payeer від 10 до 50000 RUB, 5.95%
CEX.IO (cex.io)Visa / Mastercard від 1200 до 60-75 тисяч RUB залежно від типу облікового запису, 2.5% + 30 RUBVisa від 20 до 5000 USD в залежності від типу облікового запису, 3.8 USD
Mastercard від 20 до 5000 USD, 1,2% + 3,8 USD
Банк від 50 USD, 1%
YoBit.Net (yobit.net)QIWI до 60 тисяч RUB, 4%Capitalist — 6%
Visa / Mastercard до 100 тисяч RUB, 5-9% + 70 RUBPayeer — 3%
AdvCash — 3%AdvCash — 4%
Payeer — 6%PerfectMoney — 2%
Я.Деньгі до 15 тисяч RUB, 4%

Найбільше варіантів виведення пропонують біржі Ексмо і ЙоБіт. А на Cex і YoBit не підтримуються гривневі рахунки. Через БітФліп доступний висновок рублів тільки на Я.Деньгі. Однак, якщо ви хочете вивести Ефіріум на Яндекс.Кошелёк, то краще віддати перевагу exmo.me, оскільки комісія там 3.95%, на відміну від 4.5% на БітФліпе.

У підсумку, якщо прорахувати висновок через різні біржі, то з 1 ETH можна отримати:

 1. EXMO — 13206 рублів на WebMoney і Я.Деньгі, 13482 р. — на Advcash, 12931 р. — на Payeer.
 2. BitFlip — 14325 р. на Я.Деньгі.
 3. CEX — 12785 р. на банківську карту.
 4. YoBit — 13346 р. на Ківі, 12581-13136 р на банківську карту, 13485 — на AdvCash, 13068 р. — на Payeer і 13346 р на Я.Деньгі.

Виходячи з результатів розрахунків можна зробити висновок, що вивести Ефіріум на Яндекс.Гаманець через БітФліп буде найвигідніше. В цьому випадку можна отримати максимальні 14325 рублів. Однак, варто враховувати, що на деякі карти виводити з самої платіжної системи теж потрібно з комісією. Якщо у вас є картка, прив’язана до цього електронного гаманця, то вам цей спосіб буде ідеально підходити. В іншому випадку доведеться заплатити за виведення на карту ще 3% + 45 рублів. Разом вийде 13850 рублів, але і це буде набагато вигідніше.

Найбільш «дорогими» способами виведення можна вважати переклад на Payeer через Ексмо (12931 р.) І через CEX на банківську карту (12785 р.). Також не рекомендуємо користуватися висновком на карту через YoBit. З 1 ETH можна отримати від 12581 до 13136 р на карту Visa / Mastercard.

Що стосується біржі БітФліп, висновок на Я.Деньгі вигідний не стільки через низькі комісій, скільки через гарний курсу для продажу. Це не означає, що завжди вигідною буде саме ця біржа. На ринку ситуація змінюється постійно і крім розглянутих майданчиків є ще маса цікавих і привабливих для подібних операцій.

Неможливо в рамках однієї статті розповісти, скільки тонкощів і нюансів потрібно враховувати, вибираючи біржу і які фактори можуть вплинути на курс в тому чи іншому випадку. Наприклад, в 1 момент ви можете потрапити на період пампа і обміняти Ефіріум по істотно вигідним курсом.

Всі вищенаведені розрахунки були зроблені для того, щоб ви не тільки розуміли принцип введення, обміну і виведення на різних сервісах, не тільки сліпо йшли за інструкцією, а й навчилися самі вибирати максимально вигідний на момент обміну шлях для конвертації Ефіріума в фіатние валюти.

Як вивести Ефіріум з гаманця через Кріптонатор?

Інтерфейс сторінки Обміну на Кріптонаторе

Кріптонатор (ru.cryptonator.com) — один з найпопулярніших мультивалютних онлайн-гаманців в російському кріптосообществе. Багато підтримуваних коинов, повністю русифікований інтерфейс, простота використання, зручність відображення інформації та комбінування віджетів — це далеко не всі переваги сервісу.

Звичайно, для зберігання Ефіру його використовують не так часто, як coin.space або blockchain.com. Однак ми розглянемо, як вивести Ефіріум з гаманця саме через онлайн-сервіс Кріптонатор. Це пов’язано з тим, що зі згаданих мультивалютних майданчиків він єдиний підтримує і криптовалюта, і фіат. Таким чином, можна відразу отримати гроші на рахунок в ЕРС або Visa / Mastercard.

Отже, як вивести Ефіріум з гаманця на карту:

 1. Для початку потрібно ввести на рахунок Кріптонатора суму, яку хочемо обміняти. Для цього в переліку гаманців на головній вибираємо Ethereum, потім «Поповнити» і копіюємо запропонований адреса. Подальший алгоритм ми вже розглядали вище, коли говорили про біржах, тому зупинятися не будемо. Врахуйте тільки, що нижній поріг введення становить 0.001 ETH, а комісія за операцію не стягується.
 2. Другий крок — обмін Ефіріума на цікаву для нас валюту. Для цього йдемо у вкладку «Обміняти» і вибираємо напрямок.
 3. Останнє, що потрібно зробити, вивести отриману фіатную валюту будь-яким доступним способом. Для цього потрібно зайти в інтерфейс відповідного гаманця і натиснути на «Вивести».

Тепер давайте розглянемо більш предметно, приділимо увагу комісіям, лімітам і вигідності кожного напряму. На момент написання статті (13.10.18) курс Ethereum на Кріптонаторе становить:

 • 13384.4 рубля;
 • 5752.8 гривні;
 • 192.8 доларів.

Тепер дані щодо виведення фіатних валют:

Валютанапрямок виведенняЛіміти і комісія
рубльЯндекс грошіВід 10 до 50 000 RUB, 2.9%
Visa / Mastercard1 000-50 000 RUB, 5.9%
AdvCashВід 10 до 50 000 RUB, 4.9%
Payeer
ківіВід 10 до 15 000 RUB, 4.9%
гривняVisa / Mastercard1 000 до 50 000 UAH, 3.9%
доларAdvCashВід 1 до 1000 USD, 4.9%
Payeer

В результаті розрахунків виходить, що вивести гроші з Ефіріум гаманця через Кріптонатор найвигідніше на Я.Деньгі. В цьому випадку ви отримаєте 12996,25 рублів. Самий невигідний метод — висновок на карту Віза / Мастеркард (12594,72).

В цілому, використання Кріптонатора для виведення Ефіру з гаманця менш вигідно, ніж обмін через біржі. Однак, це відмінний сервіс для зберігання невеликих сум Ethereum для частих розрахунків.

Як вивести гроші з Ефіріум-гаманця через обмінник?

Інтерфейс одного з обмінників на моніторингу BestChange

Обмінники для конвертації Ефіру в будь-яку валюту — найзручніший спосіб. Це пов’язано з тим, що обмінники пропонують безліч напрямків обміну на відміну від бірж. Крім того, якщо біржові майданчики вимагають реєстрації, верифікації аккаунта і карт, то робота з обмінниками максимально проста і зручна.

Напевно, багато хто з вас вже користувалися подібними сервісами на ротаторі Бестчендж (bestchange.ru). На момент написання статті є близько 119 напрямків для обміну Ethereum. Для прикладу, розглянемо, як перевести в готівку Ефіріум на Ківі гаманець:

 1. Вибираємо ETH в лівій частині таблиці і QIWI RUB — в правій. Перед нами з’явиться вікно з найвигіднішими варіантами, які пропонують обмінники.
 2. Переходимо на сервіс, який підходить нам за лімітами, відгуками і робочого режиму. Вводимо необхідні дані і підтверджуємо операцію.

На момент написання статті за 1 ETH в обмінниках дають до 13589.2 рублів Ківі. З Я.Деньгамі ситуація трохи краща — якщо вивести Ефіріум на Яндекс.Гаманець через запропоновані послуги на Бестчендже, то можна отримати до 13739.8 рублів. А ось обмін на титульні знаки WMR (рублі в системі Вебмані) абсолютно невигідний, в цьому випадку курс становить 1 ETH = 12853,8 р. З картами Visa / Mastercard те ж саме, курс — всього лише 13424,6 за 1 Ефір.

Як вивести Ethereum з гаманця — альтернативні методи

Карта кріптоматов
Карта кріптоматов для продажу Ефіріума на coinatmradar.com

До альтернативних методів виведення Ефіріума можна віднести, наприклад, кріптомати. Дізнатися, де знаходяться кріптомати в вашому місті, можна на сайті coinatmradar.com. Правда, якщо вірити даним на ньому, то в Росії саме кріптоматов для продажу Ефіру не встановлено. Зате вони є в Україні, Білорусі і навіть Казахстані.

У кріптомате можна, слідуючи підказкам на екрані, обміняти Ефіріум на фіатную валюту. Робота з ним схожа на роботу зі звичайним терміналом. Основна перевага такого способу — відсутність як таких посередників, ви самі виконуєте потрібну вам операцію.

До альтернативних способів вивести гроші з Ефіріум гаманця відноситься і використання майданчика localethereum.com. На головній сторінці сайту користувачеві відразу пропонується вибрати мету його візиту — купити або продати ETH.

Головна сторінка localethereum.com
Пропозиції з продажу Ефіріума на localethereum.com для Росії

Після вибору цікавить операції, система запропонує доступні варіанти обміну для вашої країни, а в правій колонці — доступні варіанти обміну по всьому світу. Для Росії, наприклад, доступні наступні способи отримання рублів за Ефіріум (в дужках вказано курс на момент підготовки матеріалу):

 • Ківі (10989-14702 р.).
 • Я.Деньгі (11807-13110 р.).
 • Альфа-каса (11138-13110 р.).
 • Банківський переказ (9886-13234 р.).
 • Готівка (11138 р.).
 • ВебМани (10913-12326 р.).
 • Депозит готівкою (11138 р.).

Отже, через розглянуту майданчик найвигідніше перевести в готівку Ефіріум на Ківі гаманець, так можна отримати 14702 рубля, але варто врахувати, що така висока ціна призначена лише тому, що у користувача ліміт 5000 рублів. Тобто повністю 1 Ефір ви йому за такою ціною продати не зможете. Якщо вас таке влаштовує, то така угода була б дуже вигідною на даний момент.

Звичайно ж напрямку обміну і курси по ним постійно змінюються, однак незмінними залишаються правила безпеки. Ніколи не укладайте угоди на сервісі з новачками — людьми, у яких немає відгуків, немає успішних угод. У деяких з них навіть не верифікований номер телефону. Часто такі користувачі пропонують набагато краще курс і в гонитві за заробітком є ​​чимало бажаючих заощадити потрапляють на шахраїв.

Як вивести Ефіріум з гаманця — правила безпеки

Шахрай в кріптосообществе

Про деякі заходи обережності ми вже побіжно згадали — не «світите» приватний ключ холодного сховища в Мережі, а якщо це сталося (ви вивели частину грошей з нього), від переведіть залишок в новий холодний кріптокошелек. При продажу крипти на тимчасових майданчиках звертайте увагу на аккаунт людини, з яким ви укладаєте угоду. Але і це далеко не все, що потрібно знати, щоб не стати жертвою шахраїв. Розглянемо інші захисні заходи:

 1. Завжди читайте відгуки про обмінниках. Не варто сліпо довіряти Бестченджу. Звичайно, адміністрація ресурсу постійно контролює роботу обмінників і виключає зі списку соскамлівающіеся проекти. Однак найчастіше в роботі обмінника можуть бути збої, затримки. Якщо це відбувається часто, у відгуках будуть скарги. Неприємно, погодьтеся, якщо гроші, які вам потрібні сьогодні, прийдуть післязавтра через збої в роботі або недбалого ставлення адміністрації обмінника.
 2. Перевіряйте сайти, на які входите. Це стосується бірж і інших онлайн-сервісів, де потрібно вводити будь-яку інформацію про себе — приватні ключі, логіни і паролі акаунтів. Часто фішингові сайти змінюють одну букву в домені і роблять ідентичний дизайн, щоб виманити у користувача паролі і вкрасти гроші.
 3. Зберігайте дрібні суми Ефіріума для розрахунків на онлайн або біржових гаманцях, щоб не вводити дані сховища, в якому знаходяться ваші основні заощадження.
 4. Якщо ви вирішили вивести гроші з Ефіріум гаманця через біржу, то віддавайте перевагу відомим майданчикам, які встигли заслужити довіру користувачів. Не варто користуватися новими сервісами, про які ніхто не знає, навіть якщо вони пропонують вигідні умови.
 5. При продажу Ефіріума безпосередньо за готівку, якщо ви знайдете покупця на форумі або на localethereum.com, призначайте зустріч у безпечному і людному місці (кращий варіант — банк), де можна відразу ж перевірити справжність грошей.

Як бачите, вивести Ефіріум з гаманця легко навіть новачкові. Головне, розібратися в суті цієї процедури і витратити час на те, щоб промоніторити ситуацію на ринку, порівняти всі методи і вибрати найбільш вигідний для вас в даний момент.

Відео, як вивести (перевести в готівку) криптовалюта в Росії і Україні:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector