Ethereum-faucet — крани з висновком Ефіріума на Фаусетхаб

Ефіріум крани для Фаусетхаб — це відмінний варіант для заробітку, який підійде і досвідченим користувачам, і новачкам. У сьогоднішньому огляді ми приділимо особливу увагу цій категорії онлайн-сервісів. Дізнаємося, що це за площадки, в чому їх особливість, як на них працювати, наведемо приклади прибуткових і надійних сайтів.

Ефіріум крани на FaucetHub: види і правила вибору

Вказівка ​​на Ефіріум-крани Фаусетхаба
Список Ефіріум-кранів на ротаторі FaucetHub

У глобальному плані Ethereum крани, пов’язані з ротатором Фаусетхаб, нічим не відрізняються від самостійних сервісів. Вони також існують за рахунок реклами і роздають криптовалюта за виконання найпростіших завдань (як правило, за рішення капчи). Роздача відбувається з певним часовим інтервалом: 4, 5, 10, 30, 60 хвилин. На деяких майданчиках (Kmine, Cointalk.club) таймер відсутня зовсім, тобто гроші можна збирати без упину. Одноразова винагорода на кранах варіюється від декількох десятків до декількох сотень Gwei (це аналог Сатоши у біткоіни).

Головна особливість всіх розглянутих ресурсів полягає в тому, що монети, зароблені на них, спочатку переводяться на баланс мікрокошелька. В даному випадку Фаусетхаб виступає в ролі проміжного сховища, в якому можна накопичувати кошти і лише потім переводити їх на повноцінний гаманець (програмний, мобільний, апаратний, паперовий або онлайн). До виключень можна віднести хіба що платформу multicoinfaucet.com, щоб користувач міг виводити монети як на ротатор, так і відразу на гаманець.

Перед початком роботи на кранах Фаусетхаба потрібно завести аккаунт на самому ротаторі і обов’язково прив’язати до нього хоча б один публічний Ефіріум-адреса. По суті, вам треба синхронізувати ідентифікатор повноцінного гаманця з профілем мікрокошелька. Цей ідентифікатор ви будете вказувати при реєстрації на кранах. Він виступає в ролі своєрідного орієнтиру вашого профілю. Переказ грошей безпосередньо на адресу гаманця здійснюється через Фаусетхаб (вкладка User Dashboard, розділ Withdraw). Щоб замовити висновок, ви повинні накопичити на балансі як мінімум 0.01 ETH. Врахуйте, що здійснювати транзакції на адреси, які не синхронізовані з ротатором, ви не зможете.

На момент написання статті (11.09.2018) список Ефіріум кранів Фаусетхаба включає в себе 142 сайта. Всі пов’язані ресурси можна умовно розділити на 3 великі групи:

 1. Ефіріум крани з моментальною виплатою на FaucetHub — найпопулярніший тип майданчиків. Після рішення капчи винагороду автоматично перекладається на ротатор. Працюючи на таких кранах, можна не переживати про те, що вони раптово стануть лави (тобто, перестануть платити). Навіть якщо це трапиться, гроші не пропадуть, адже вони будуть зберігатися в мікрокошельке.
 2. Сайти, що дозволяють виводити будь-яку суму в будь-який час. Дана група дуже схожа на попередню. Єдина відмінність полягає в тому, що людині треба вручну замовляти виплату.
 3. Крани з встановленим лімітом на висновок. Тут уже користувачеві доведеться деякий час накопичувати монети на балансі сервісу. Головний мінус таких ресурсів полягає в тому, що національна безпека коинов безпосередньо залежить від працездатності та чесності онлайн-майданчиків. Якщо вони перестануть функціонувати або платити гроші до того, як ви назбираєте мінімальну суму для виведення, весь накопичений Ефір пропаде, а час буде витрачено даремно.

Вибираючи Ethereum Faucet крани, що забезпечують виведення на FaucetHub, потрібно орієнтуватися на такі показники:

 1. Час існування ресурсу. Тут принцип гранично простий — чим довше, тим краще. В ідеалі потрібно орієнтуватися на майданчики, функціонують більше півроку, але навіть сайти, що працюють 3-4 місяці, вже можна вважати достатньо надійними.
 2. Сума разових виплат і час між роздачами. За цими параметрами можна визначити потенційну прибутковість сервісу. Оптимальними вважаються варіанти, які роздають за раз більше 100 Gwei з періодичністю 5-10 хвилин. Врахуйте, що на Фаусетхабе в графі Reward вказується максимальна сума, яку можна отримати з однієї роздачі. Тобто на практиці виплати можуть бути менше.
 3. Виплати за тиждень. За цим показником можна зрозуміти, наскільки сайт чесний і прибутковий.
 4. Кількість активних користувачів. Тут теж все гранично просто — чим більше людей користується майданчиком, тим більше у вас підстав вважати її надійної.

Отже, ми зрозуміли, що з себе представляють Ethereum faucet крани з Ефіріумом, пов’язані з ротатором Фаусетхаб. Тепер давайте розглянемо конкретні приклади майданчиків і розберемо принцип роботи на них.

Жирний Ethereum-кран Cointalk.club

Головна сторінка крана Cointalk.club
Рекламні банери на крані Cointalk.club

Це один з найбільш прибуткових ресурсів, які можна знайти в списку Фаусетхаба. Однією з його ключових особливостей є відсутність тимчасового зазору між роздачами, так що монети можна збирати без зупинки.

Для отримання монет Ефіріума треба виконати такі дії:

 1. Йдемо за посиланням cointalk.club/eth/?token=9fc93d6fc067042664a749eb0.
 2. У спеціально відведений поле вставляємо синхронізований Ефіріум-адреса.
 3. Тиснемо на кнопку LOGIN.
 4. Далі натискаємо на CONTINUE.
 5. У вікні вирішуємо капчу.
 6. На наступній сторінці вирішуємо ще одну капчу і йдемо далі.
 7. Чекаємо, поки обнулится таймер, після чого натискаємо на Get Link.

Після виконання цих елементарних маніпуляцій нас знову перекине на сторінку крана, де висвітиться повідомлення із зазначенням суми, автоматично перекладеної на баланс мікрокошелька. За замовчуванням сайт платить досить непогано — нам за одну спробу дали 736 Gwei. Ця сума може змінюватися в залежності від курсу Ефіру: чим дорожче цифровий актив, тим менше виплата і навпаки. Після отримання винагороди перезавантажуємо сторінку і продовжуємо заробляти (нагадуємо, що тимчасового зазору на цьому крані немає).

Збільшити і без того непоганий прибуток допоможе партнерська програма, за умовами якої ви зможете отримувати 30-відсоткову комісію від доходу кожного запрошеного учасника. З урахуванням тих умов, що надає кран, заявляючи рефералів буде не так вже й складно.

У Ethereum-крана cointalk.club є як прімущество, так і недоліки. Їх ми розглянули нижче:

плюсимінуси
Не потрібно реєструватися перед початком роботи. Досить вписати Ефіріум-адреса, і можна починати заробляти.Дуже багато реклами. Перехід по лінками може відбуватися при вході на кран, при натисканні на функціональні кнопки і навіть посеред розгадування капчі. Це все може почати нервувати.
Великі разові винагороди.
Відсутність інтервалу між роздачами, завдяки чому на майданчику можна працювати без зупинок.
Моментальний висновок на Фаусетхаб.Процес заробітку включає відвідування сторінки з таймером. Все б нічого, але цей таймер частенько підвисає і не веде відлік. Через це на одну спробу може йти більше часу, ніж потрібно.
Вигідні умови партнерської програми.

Огляд Ефіріум-крана з висновком на ФаусетХаб Coingratisan

Меню профілю на крані Coingratisan
Блок для заробітку Ефіру на крані Coingratisan

Це якісний і надійний ресурс, на якому можна накопичувати відразу кілька криптовалюта, а потім виводити їх на Фаусетхаб. По суті, це мікрокошелек, пов’язаний з іншим мікрокошельком. Всього на сайті можна заробляти 16 цифрових активів, включаючи Ефіріум. Платформа має зручний і приємний для ока інтерфейс. При цьому вона не переповнена рекламою, що робить роботу більш комфортною.

Для отримання першої виплати необхідно:

 1. Реєструємося на coingratisan.com (не забуваємо про верифікацію по e-mail).
 2. У головному меню тиснемо на кнопку Wallet (розташована в блоці ліворуч).
 3. Шукаємо поле Ethereum і вставляємо туди синхронізований ідентифікатор.
 4. Повертаємося в головне меню, знаходимо блок Ethereum і натискаємо на кнопку Claim.
 5. Після переходу на іншу сторінку тиснемо на Next.
 6. Чекаємо обнулення таймера і натискаємо на Continue. Нас поверне на головну сторінку платформи Coingratisan, де висвітиться повідомлення про суму винагороди. Наступну спробу можна буде зробити після закінчення 5 хвилин.

Сайт досить прибутковий. За раз він може видати від 175 до 250 Gwei. Ви можете використовувати його виключно для заробітку Ефіру або накопичувати всі підтримувані Коін. Висновок можна замовити в будь-який час незалежно від наявної на балансі суми. Робиться це в такий спосіб:

 1. У списку ліворуч знаходимо криптовалюта Ethereum і натискаємо на Withdraw.
 2. Тиснемо на копку Process.

От і все! Пара кліків, і гроші відразу виявляються на балансі Фаусетхаба. На майданчику доступна опція внутрішнього обміну. Тобто, можна заробляти всі наявні монети, а потім обмінювати їх на якийсь один актив, щоб збільшити підсумкову суму. Є і реферальная програма. Запрошуючи користувачів, ви будете отримувати 15% від суми, яку реферал буде виводити на Фаусетхаб. Також для збільшення доходу можна користуватися автокранами Ефіріум (вони знаходяться у відповідній вкладці). Досить запустити процес заробітку, і гроші почнуть автоматично зараховуватися на рахунок. Умови, звичайно, не найвигідніші (4 Gwei в хвилину), зате не треба нічого робити самому.

Підводячи підсумки по Ефіріум-крану coingratisan.com, виділимо його ключові переваги:

 1. Непогані суми при разових роздачах.
 2. Короткий часовий інтервал між виплатами.
 3. Мультивалютність.
 4. Можливість виведення на Фаусетхаб будь-якої суми в будь-який час.
 5. Кілька шляхів отримання доходу: звичайний кран, автокран, реферальная програма.
 6. Є опція внутрішнього обміну.
 7. Зручний інтерфейс.
 8. Практично повна відсутність реклами (за весь час нас перекинуло по рекламним лінками лише пару раз).

Серйозних мінусів у цього сайту ми не виявили. Єдине, про що вам слід пам’ятати — майданчик погано реагує на VPN, тому перед заходом на неї сервіс необхідно вимикати.

Ethereum-faucet Multicoinfaucet — принцип роботи, плюси і мінуси

Головна сторінка сервісу Multicoinfaucet
Інтерфейс платформи для заробітку Ефіріума Multicoinfaucet

Це досить надійний ресурс, що дозволяє заробляти Ефіріум і біткоіни. Щоб почати користуватися краном, потрібно виконати кілька нескладних дій:

 1. Входимо на сайт multicoinfaucet.com і реєструємося на ньому.
 2. Після входу на головну сторінку профілю Скрол сторінку вниз і вибираємо блок OUR ETHEREUM FAUCET.
 3. На наступній сторінці тиснемо на кнопку Account і вибираємо розділ Edit Profile.
 4. В поле FaucetHub Ethereum Address вставляємо синхронізований ідентифікатор. Також, можна вписати адресу в графу Ethereum Address, якщо ви захочете виводити монети відразу на повноцінний гаманець.
 5. Повертаємося на головну сторінку, натискаємо на вкладку Faucets і вибираємо пункт Ethereum Faucet.
 6. Розгадуємо нескладну капчу і отримуємо винагороду (в нашому випадку воно склало 40 Gwei). Наступна спроба стане доступна після закінчення півгодини.

Як видно, разові виплати на сайті не дуже високі, проте тут передбачено кілька шляхів отримання додаткового доходу:

 1. Ставки на більше / менше. Ви можете випробовувати удачу в рулетці Roll Dice і Hi-Lo Dice. Але пам’ятайте, що тут треба бути акуратним і не заграватися, інакше можна швидко втратити все накопичені монети.
 2. Запрошення рефералів. За своїх нових користувачів ви будете отримувати відразу 3 бонуса: 35% від доходу на крані, 0,5% від виграшів в Roll Dice, 0,05% від профіту в Hi-Lo Dice.

Для виведення коштів на Фаусетхаб необхідно назбирати на балансі 0.002 ETH. Комісія за таку транзакцію не стягується. При бажанні ви можете перевести коін відразу на повноцінний гаманець, але в такому випадку доведеться збирати вже 0.0026 ETH до того ж сплатити комісію в розмірі 20 000 Gwei.

Як і будь-який кран, multicoinfaucet.com має позитивні і негативні сторони. Їх ми вказали в таблиці нижче:

плюсимінуси
Практично повна відсутність реклами.Не дуже великі суми разових виплат.
Зручний інтерфейс.На сайті встановлено досить високий поріг для виведення. Без залучення рефералів на накопичення мінімальної суми піде багато часу.
Швидкий процес заробітку (капча вирішується буквально за десяток секунд).
Нормальний інтервал між роздачами.У рідкісних випадках на платформі трапляються збої через перевантаження. Може збиватися таймер, що відраховує інтервал між спробами; іноді перестають нормально працювати рулетки. Звичайно, такі проблеми швидко усуваються, але їх наявність все одно залишає неприємний осад.
Кілька джерел додаткового доходу.
Користувачеві надається вибір в питанні виведення коштів. Їх можна перевести на мікрокошелек або відразу на повноцінний гаманець.

Огляд крана з висновком Ефіріума на Фаусетхаб — Claimulike.win

Інтерфейс крана Claimulike.win
Головна сторінка Ефіріум-крана Claimulike.win

Тим, хто шукає жирний Ефіріум-кран, що роздає багато монет з мінімальними паузами, обов’язково сподобається даний ресурс. Майданчик є мультивалютної, а значить — на ній можна добувати відразу кілька цифрових активів. На отримання разового заробітку йде мінімум часу, так як платформа не вимагає реєстрації і повноцінної авторизації. Достатньо лише вказати пов’язаний з Фаусетхабом Ефіріум-адреса.

В цілому, робота на Ефіріум-крані виглядає так:

 1. Переходимо за адресою claimulike.win/eth/.
 2. Вписуємо Ефіріум-адреса.
 3. Тиснемо на кнопку Login. Через рекламних лінків ви можете увійти в профіль не з першого разу.
 4. Розгадуємо капчу. Тут також можлива перекидання на рекламні сайти і навіть виліт з крана. Але не переживайте. При повторному заході ви відразу потрапите на сторінці рішення капчи.
 5. Вирішуємо ще одну капчу на новій сторінці і йдемо далі.
 6. Чекаємо відліку таймера і натискаємо на Get link (врахуйте, що під час відліку не можна переходити в інші вкладки).
 7. Дивимося, скільки монет нам зарахують (до речі, вони відразу переведуться на Фаусетхаб), чекаємо 5 хвилин і повторюємо спробу.

Станом на 11.09.2018 кран роздає по 583 Gwei. Як і на сайті cointalk.club, винагорода може змінюватися в залежності від поточного курсу Ефіру. Для збільшення доходу можна скористатися реферального програмою. За її умовами комісія складе лише 10% від заробітку запрошених учасників, але з урахуванням прибутковості ресурсу навіть такий розклад можна назвати непоганим.

Підводячи підсумки, виділимо плюси і мінуси Ефіріум-крана claimulike.win:

перевагинедоліки
Високий дохід з кожної роздачі.Колосальна кількість реклами, яка ускладнює роботу на майданчику.
Короткі паузи між виплатами.Сторінка з таймером може подвисать, через що загальмується процес отримання винагороди.
Моментальний переклад кріптомонет на баланс FaucetHub.
Можливість збору відразу декількох криптовалюта.
Наявність реферального програми, що дозволяє підвищити прибуток від роботи на крані.

Ну що ж, ось ми і дізналися, що таке Ethereum faucet крани, пов’язані з мікрокошельком Фаусетхаб. Нам вдалося визначити особливості таких майданчиків і тонкощі вибору ресурсів для роботи. Також ми розглянули кращі крани різних типів. Природно, вам не варто обмежуватися лише наданими варіантами. По можливості використовуйте максимальну кількість платформ, розвивайте на них реферальні мережі і, цілком ймовірно, Ефіріум-крани Фаусетхаба стануть для вас джерелом солідного доходу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector