GameCredits криптовалюта: особливості екосистеми

GameCredits криптовалюта (GAME) — це проект, який планує стати єдиним платіжним рішенням для індустрії онлайн-ігор.

На веб-сайті проекту, місія команди полягає в становленні «єдиної універсальної валютою для 2,6 мільярда геймерів по всьому світу, щоб надати ігровим розробникам як великі, так і малі можливості для подальшого зростання індустрії ігрових ігор на $ 100 млрд. І прискорити широке впровадження децентралізованих крипто-проектів як кращу альтернативу урядовим структурам ».

В рамках моделі GameCredits розробники і гравці мають пріоритет перед постачальниками, дистриб’юторами та іншими посередниками.

Команда сподівається, що, ставши універсальною ігровий валютою GAME звільнить ігровий ландшафт від нерівномірного розподілу прибутку. Вони також хочуть вирівняти конкурентний ландшафт кіберспорту за допомогою MobileGo — токена-утиліти, прив’язаного до GameCredits.

Надія розробників націлена на те, що MobileGo сприятиме розвитку культури кіберспорту, де дохід залежить від участі геймерів, а не від великих спонсорів, і заохочує більш широке конкурентну участь світового ігрового співтовариства.

екосистема GameCredits

За своєю суттю екосистема GameCredits орієнтована на те, щоб принести гравцям більш зручний ігровий досвід і створити більш справедливу модель прибутку для розробників. Для геймерів валюта націлена на забезпечення:

 • Легкої інтеграції платежів
 • Підвищення меж депозитів
 • Варіантів многовалютного депозиту (GAME і інші криптовалюта)
 • Перекладів валют в декількох іграх і платформах
 • Безпечність покупок в іграх
 • Ексклюзивних заходів в області кіберспорту для швидких матчів і швидких виплат

По суті, у геймерів буде весь всеосяжний спосіб оплати для всіх їх улюблених ігор, який заохочує доступність і безпеку.

GameCredits потенційно може запропонувати розробникам безліч переваг, в тому числі:

 • Більш швидкий час обробки платежів
 • Масштабування бази користувачів
 • Розширений захист від шахрайства і блокчейн безпеку
 • Велику комісію за продаж гри (90% виплат, на відміну від 70% з Google Play і Apple)
 • Перехресне просування з іншими іграми

Для розробників GameCredit основним завданням є справедлива і швидка виплата.

На відміну від галузевих стандартів, встановлених Apple і Google Play, GameCredits буде платити тільки 10% за будь-яку гру, продану на її ринку GPlay.

Говорячи про GPlay, GameCredits має кілька продуктів і ітерацій, які беруть участь у проекті і його команді повністю реалізувати своє бачення. Ці продукти становлять основу багатогранної екосистеми GameCredit, і вони включають:

 • GNation: «Кожна третя людина є геймером», — повідомляється на веб-сайті GameCredits, і компанія GNation прагне об’єднати цих гравців з усього світу в єдине співтовариство. Таким чином, GNation служитиме безмежним ігровим національною державою, яке об’єднує розробників і гравців з усіх верств суспільства.
 • GPlay: ігровий магазин типу App Store і ігровий ринок GameCredits. Магазин GPlay дозволяє гравцям купувати доступні гри з використанням токена GAME. Він також виділяє розробникам 90% -ву виплату за ігри, продані на платформі.
 • GameGG: Цей проект ще не працює, але, по суті, це буде інтерактивна, конкурентоспроможна платформа для кіберспорту. З його допомогою будь-який гравець може бути любителем або професіоналом, який може зіграти матч і грати проти інших гравців на платформі як з грошовими ставками, так і без.
 • GWallet: кріптовалютний-гаманець, який можуть використовувати гравці для зберігання своїх ігор, оплати покупок в грі або використання для онлайн-матчів з кіберспорту.
 • GExchange: все ще розробляється, GExchange буде відображати криптографічні і фіат-пари для токена GAME.
 • GShare: благодійне розширення GNation, яке, як сподівається команда, збільшить вплив GameCredit за межами криптографічних та ігрових сфер.

MobileGo

Так званий «близький кузен» GameCredits, MobileGo (MGO) — це символічне рішення для мобільних ігор. MobileGo створений для ігор під смартфони та планшети, які GameCredits відносить до всього ландшафту відеоігор: спроба об’єднати геймерів і розробників під єдиною валютою і платформою.

Цікаво відзначити, що розподіл токенов розділене між блокчейнамі Ethereum і Waves, оскільки MGO був створений для роботи в будь-який з мереж.

Гравці зможуть налаштувати профіль MobileGo і, як і рейтинговий кредитний рейтинг, будуть мати соціальний статус на основі онлайн взаємодії (будь то позитивні або негативні), історії ігр та рефералів.

Зареєстрованим користувачам будуть вручені токени MobileGo для досягнення порогових значень репутації, наприклад, як заробити очки і підвищити рівень.

Ці маркери можуть потім використовуватися для програм стимулювання, таких як знижки на контент в грі, VIP-пропуски на турніри і багато іншого.

Користувачі платформи також зможуть проводити децентралізовані ігрові турніри через MobileGo. На відміну від професійних турнірів з кіберспорту, ці заходи будуть відкриті для гравців усіх рівнів кваліфікації для будь-якої мобільної гри, зареєстрованої в магазині додатків GameCredits.

Це повинно зламати бар’єри, які були створені професійними турнірами з кіберспорту.

MobileGo також матиме ринок для віртуальних предметів і товарів в грі. Ринкова майданчик дозволить користувачам торгувати предметами крос-платформних ігор для MGO безпосередньо на платформі.

команда

Команда GameCredits — це, перш за все, команда досвідчених геймерів, ігрових гиків, які вже багато років працюють в цій галузі.

Генеральний директор проекту Сергій Шолом (англ. Sergey Sholom) має ступінь Доктора математичних наук і заснував Datcroft Games Ltd. в 2004 році.

Він також відповідає за створення Pixel Wars, однією з перших ігор, перерахованих в магазині GPlay від GameCredits.

Інший кандидат, директор по продуктах Максим Шолом (англ. Maxim Sholom), вносить в команду більше 12 років ігрового досвіду.

Він допоміг створити такі успішні ігри, як Get the Gun, і контролює розвиток GameCredits Mobile Store.

В даний час єдина роад-мап (англ. Roadmap — технічний документ) доступна в чорновому варіанті.

Де купити і зберігати GameCredits

Найпопулярніший ринок для покупки GAME — BitBay, де 33,80% його 24-годинного обсягу припадає на фіатние-пари. Один по одному об’єму наступні найбільш активні кріптовалютние біржі — Bittrex, Poloniex і Bit-Z, всі з яких пропонують пари купити GAME за біткоіни.

Варто відзначити, що GAME чомусь не можна купити за ефіріум.

Офіційний гаманець проекту GWallet пропонує повну підтримку GameCredits. Крім того, ви можете придбати GAME прямо через патентований шлюз гаманця за долари, євро або фунт стерлінгів.

висновок

Прихильники криптографії часто рекламували потенціал блокчейна, щоб зменшити галузеву неефективність в декількох секторах. GameCredits хоче довести ці рішення і до ігрової індустрії.

Воно й зрозуміло. Варіант оплати з використанням криптовалюта, такий як GameCredits, може надати гравцям легші варіанти поповнення і покупки, а мережа блокчейнов дасть своїх коштів більшу безпеку. Для розробників же, GameCredits дозволить швидше отримувати виплати і більш рівномірно розподіляти прибуток від продажів продуктів.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

Home

Captain Altcoin

https://coinsutra.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector