GBYTE криптовалюта: переваги використання технології DAG

Що таке Byteball Bytes

Byteball Bytes (GBYTE криптовалюта) — це унікальний кріптовалютний проект, який на відміну від своїх аналогів не заснований на блокчейне. Замість блокчейна тут використовується технологія, яка називається Directed Acyclic Graph (спрямований ациклічний граф) або DAG.

Основою даного графа служить спеціальний алгоритм, який працює за принципом топологічної сортування. Його метою є організація ланок ланцюжка всього в одному напрямку, від ранніх процесів до пізніх.

У кожному, щойно створеному ланці знаходиться хеш (перетворення вхідних даних) минулих ланок.

Саме так і створюється мережа DAG.

Якщо порівнювати цю технологію з блокчейном біткоіни, то там блоки не створюються паралельно. Вони формуються послідовно і продовжують одну і ту ж ланцюг.

Це, в свою чергу, є причиною тривалості здійснення транзакцій, оскільки є складність їх верифікації. Блокчейн Ефіріума працює набагато швидше, але все за тим же принципом, а технологія DAG надає можливість здійснювати транзакції паралельно.

Використання

GBYTE надає послугу користування смарт-контрактами (англ. Smart-contract) для всіх своїх операцій. Таким чином, це створює ще одна зручність і підвищену безпеку.

Будь-який користувач може прописати всі необхідні вимоги в контракті без побоювання, що будь-який пункт може бути підданий зміни або бути неправильно розшифрованих. Кожен договір проходить перевірку кількома вузлами в мережі і далі він іде абсолютно чіткими правилами реалізації домовленості.

Якщо у користувача є певні умови для проведення операції, то тільки ці умови і будуть повністю дотримані. В іншому випадку гроші повернутися на особистий рахунок.

На цій платформі, для внесення будь-яких даних в базу, потрібно заплатити певну комісію. Саме для цього використовується токен Byteball Bytes або GBYTE.

Найменування токена безпосередньо означає його вартість. Кількість байт, доданий в базу даних, повністю відповідає розміру комісії.

Наприклад, якщо додати в базу 1 Кб даних, то комісія становитиме 1000 байт. Крім того, додавати в базу даних різного роду спам заборонено. Також у проекту є ще одна внутрішня криптовалюта — Blackbytes, яка на відміну від Byte набагато менш відстежуємо, так як дані в цьому випадку не перебувають в публічній базі даних.

Де купити / продати і як зберігати GBYTE

Придбати і продати GBYTE будь-який бажаючий зможе на наступних кріптовалютних майданчиках:

  • Bittrex (обробляє близько 85% від загального обороту GBYTE);
  • Upbit (обробляє близько 14% від загального обороту GBYTE);
  • Cryptopia (обробляє близько 1% від загального обороту GBYTE).

Зберігати активи GBYTE можна або на рахунках кріптовалютних бірж, або на спеціальному цифровому гаманці, який можна завантажити з офіційного сайту GBYTE.

На момент написання матеріалу, курс GBYTE розташовується на рівні $ 134. Ринкова капіталізація GBYTE становить $ 89 млн., А щоденний оборот — $ 100 тис. Максимальна емісія GBYTE — 1 млн. GBYTE.

переваги проекту

Головним перевага платформи є швидкість проведення транзакцій. Всі транзакції в екосистемі Byteball відбуваються майже миттєво, що робить дану платформу дуже цікавим інструментом для будь-якого бізнесу.

Також є можливість коментувати транзакції за допомогою внутрішньомережевого закритого чату, щоб вести діалог з другою стороною угоди. Команда проекту зробила все, що було в їх силах для того, щоб платформа виглядала зрозумілою і була максимально простий.

Що стосується мінусів платформи, то самий явний — фактична відсутність децентралізації, оскільки вся компанія тримається на одній людині, Антоне Чурюмова, що і створює певний ризик для розвитку криптовалюта GBYTE.

висновок

Система Byteball по моделі функціонування дуже нагадує популярну криптовалюта IOTA.

Використання DAG замість блокчейна обумовлено тим, що така модель здатна вирішити головні проблеми, властиві технології розподіленого реєстру.

Проект хоч і має достатню капіталізацію і не погану ідею, але виглядає досить ризиковано і не викликає довіри через фактичну централізацію.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

https://byteball.org/

Home

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector