Genesis Vision криптовалюта: потенціал платформи, площадки для покупки монет

Що з себе являє Genesis Vision

Genesis Vision криптовалюта (GVT) представляє з себе платформу, створену з метою довірчого управління. GVT створена на базі блокчейна і використовує смарт-контракти (англ. Smart-contracts), що дає можливість об’єднувати трейдерів, інвесторів і брокерів в своєрідну децентралізовану середу, яка є гарантом безпеки угод для кожного учасника даного процесу.

У найближчі два роки проект буде масштабироваться. Команда GVT планує підключити всі основні торговельні термінали, а також налагодити зв’язки з великою кількістю брокерських компаній, тим самим збільшити капіталізацію до 50 млрд. Доларів. Очікується, що на той час загальне число брокерів збільшиться до 400.

Монета GVT є внутрішньоплатформена валютою, її мета — спрощення транзакцій між трейдерами та інвесторами. Для внутрішніх транзакцій не може використовуватися ніякий інший токен. Сумарна кількість монет в обігу становить 4 млн.

Близько 3 млн. З них розподілені на торги, а вся решта — це маркетингові витрати і резерв. На сьогоднішній день, капіталізація становить 29 млн. Доларів, а ціна за монету коливається на планці в 8 доларів.

Довірче управління є сферою з величезним потенціалом і з не менш великою кількістю проблем, які цілком можна вирішити використовуючи якісний програмний продукт. Команда Genesis Vision впевнена, що у них є величезний потенціал, що вони не вдарять лицем у болото перед багатомільйонною аудиторією, запевняючи, що монети GVT будуть поступово зростати в ціні.

Як заявляють самі розробники, цьому посприяє лімітована емісія цифрових активів GVT, а також великі інвестиції, які перевищують кількість криптовалюта. Оскільки додаткова емісія практично неможлива, монети будуть постійно зростати в ціні.

На даний момент монета GVT доступна для покупки на трьох популярних ресурсах: Binance, Kucoin і HitBTC.

Головною відмінністю Genesis Vision від інших майданчиків, на кшталт Melonport або CoinDash є можливість управляти як цифровими активами, так і валютами. Для отримання такої можливості, Genesis Vision отримало ліцензію від Financial Commission. Не мало важливим плюсом також є неможливість цензурування мережі завдяки технології блокчейн.

У 2016 році команда Genesis Vision виграла хакатон (англ. Hackathon, — форум розробників, в якому програмісти разом працюю над поставленим завданням). Що і послужило початком даного проекту. На даний момент команда складається з експертів в області крипто-індустрії і крім цього, у компанії є понад 10 піклувальників, в тому числі і експерт з безпеки з «Лабораторії Касперського».

Як це працює

Основними елементами системи виступлять: менеджери, інвестори і брокери. У кожного менеджера буде свій особистий токен, заснований на базі ефіріума. У свою чергу інвестори стануть інвестувати в цікаву для них монету і отримувати її в обмін.

Таким чином, токени менеджера почнуть торгуватися на внутрішній біржі платформи, після чого менеджер буде ділитися прибутком з тими, хто тримає його токени. Усі транзакції будуть проводитися через смарт-контракти, що значно прискорить час транзакцій.

Брокери ж почнуть діяти, як тільки зайде мова про традиційних активах. Таким чином, дана модель несе не мало користі кожному учаснику проекту. Інвестори отримують прозорість, а менеджери і брокери в свою чергу отримують доступ до більшого демографічному показнику.

Технологія блокчейн може зіграти важливу роль у вирішенні проблем довірчого управління.

Перша полягає в тому, що інвестору не завжди просто знайти трейдера, оскільки інформація на сайтах брокерів не перевірена або занадто спотворена, внаслідок чого інвестори дуже ризикують інвестуючи гроші не професіоналові.

Завдяки блокчейну цього можна уникнути, так як інвестор може завжди отримати саму об’єктивну статистику про роботу трейдера. Навпаки, трейдеру у якого великі успіхи в торгівлі ніхто не вірить, оскільки не існує механізму, який може об’єктивно показати успішність його підходу на традиційних біржах.

Genesis Vision вирішили цю проблему створенням на своїй платформі рейтингу трейдерів, в якому маловідомий трейдер буде об’єктивно оцінений за свої заслуги. У традиційному довірчому управлінні завжди присутні посередники, які стягують чималу комісію за свої послуги.

В цьому випадку смарт-контракти допоможуть обійтися без зайвих витрат на комісійні платежі. Також, у інвесторів буде можливість в будь-який момент продати заставні монети трейдера і повернути свої інвестиції, що неможливо зробити при традиційній торгівлі.

монети GVT

Кількість монет GVT є обмеженим, а їх ціна залежить від кількості операцій на внутрішній платформі. Даний токен буде використовуватися для оплати послуг трейдера, а також для передачі прибутку інвестору. Якщо кількість успішних угод буде підвищуватися, то це призведе до збільшення капіталізації і відповідно до збільшення ціни токена.

перспективи проекту

Багато аналітиків вважають, що даний проект може стати одним з найуспішніших і багатообіцяючих, завдяки таким факторам як ефективний маркетинг, постійне прагнення команди до поліпшення свого продукту і розширення функціональності системи.

У розробників дуже грамотний підхід до розвитку системи, а також, що не менш важливо, всі вони є професіоналами в крипто-індустрії добре знаючи будову блокчейн-технології.

Завдяки цьому компанія викликає позитивні відгуки від користувачів і потенційних інвесторів.

Також слід відзначити те, що у Genesis Vision майже немає конкурентів. Багато інвесторів і трейдери вже вивчають систему.

Підводячи підсумки, слід зазначити, що дана платформа має величезний потенціал і здатна приносити прибуток всім учасникам проекту.

Складно говорити напевно принесуть прибуток інвестиції, але у проекту є всі передумови, щоб стати одними з лідерів на ринку.

Для підвищення популярності проекту Genesis Vision влаштувало змагання для майбутніх трейдерів проекту, суть якого в тому, щоб протягом певного часу трейдери змогли збільшити суму готівкових коштів на своєму акаунті.

Переможцями змагання стає десятка кращих трейдерів. В якості винагороди вони отримують монети GVT. На змаганні розігрується в середньому 200 монет.

Дане змагання допомагає відібрати найбільш професійних трейдерів на яких інвесторам слід звернути увагу.

джерела:

https://coinmarketcap.com/

https://www.bitbetnews.com/

https://golos.io/

https://altwiki.ru/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector