Gifto криптовалюта: обмін подарунками за допомогою смарт-контрактів

Що таке Gifto

Як ми можемо прочитати на офіційному сайті проекту Gifto (GTO), крипто-протокол Gifto є універсальним протоколом c функцією децентралізації для того, щоб дарувати подарунки в цифровому просторі.

Gifto криптовалюта надає можливість не тільки створювати, а й змінювати цифрові подарунки за допомогою технології смарт-контрактів (англ. Smart-contract) і блокчейна, формуючи таким чином, розподілені між усіма цифрову екосистему, яка зосереджена на споживача.

«Віртуальне дарування» не тільки приносить значний дохід, але і значно покращує соціальні відносини між творцем і споживачем.

команда Gifto

Протокол GTO був написаний Енді Тіан (англ. Andy Tian), досвідченим підприємцем і колишнім Головою компанії Zynga China. В даний час він також є Головою Asia Innovations Group, одного з провідних виробників мобільних розважальних програм в Азії.

Вони створили Uplive і багато інших популярні додатки, AIG користуються понад 100 млн. Чоловік через всі типи додатків.

особливість Gifto

Такі масштабні соціальні мережі як Facebook і Instagram дозволяють легко робити контент і формувати фан-базу. В основному, ці контент-платформи як і раніше покладаються на рекламу як на основне джерело доходу.

Головний мінус такої рекламної схеми полягає в тому, що вона контролює прибутковість за допомогою централізованих компаній, включаючи контент-платформи, рекламні мережі, агентства та маркетингові компанії. Uplive показав, що можна побудувати серйозний, стабільний дохід для творців контенту за допомогою складної системи віртуального дарування, а протокол Gifto забезпечить цю систему перевагами блокчейн-технологій.

До того ж Gifto виділяється на тлі інших блокчейн-проектів такими перевагами, як:

  • Найбільше сховище токенов. Використовується більш ніж 20млн користувачів;
  • Gifto працює на Uplive — лідируючої стрім-платформи в Азії;
  • Користувачі можуть скористатися токенами GTO для придбання і продажу цифрових подарунків;
  • Велика кількість учасників стежать за тим, щоб товари були належної якості і відповідали цінами;
  • Механізми блокчейна дозволяють створювати цифровий актив, що володіє цінністю на будь-якій платформі, який завжди залишається стабільним.

Де купити і як зберігати Gifto

Краудсейл токенов Gifto розпочався 14 грудня 2017 року і закінчився 13 січня 2018 року, досягнувши максимальної суми необхідних інвестицій.

Попереднього продажу не було. Приватні продажу вже почалися, і вони вже досягли необхідного максимуму. Для участі в Token Generation мінімальний поріг становить 0,3 ETH. Максимальний поріг буде залежати від процедури KYC (рус. Знай-свого-клієнта, — прим. Ред.), Яку проходить кожен учасник. Якщо ви проходите базову процедуру KYC, максимальна межа складе 2,3 ETH, а якщо розширену, максимальна межа складе 23 ETH.

На даний момент криптовалюта Gifto доступна на Binance, Upbit, Bithumb, OKEx та інших біржах. При покупці GTO перевірити наявність токенов можливо в облікового запису. Валютні пари GTO / BNB, GTO / BTC і GTO / ETH відтепер доступні майже на всіх біржах. Тепер у вас є можливість купувати і продавати токени Gifto.

Придбати і продати GTO можна на наступних кріптовалютних біржах:

  • Binance (обробляє близько 73% від загального обороту GTO);
  • Upbit (обробляє близько 20% від загального обороту GTO);
  • Bibox (обробляє близько 1% від загального обороту GTO);
  • Kucoin (обробляє близько 1,5% від загального обороту GTO);
  • OKEx (обробляє близько 0,45% від загального обороту GTO).

Які перспективи Gifto

На жаль, в інтернеті практично не існує будь-якої аналітики і прогнозів з приводу Gifto. Існують, однак, численні захоплені відгуки інвесторів на форумах.

Токени і товари зберігають свою цінність, тому що вони працюють на блокчейне, і ніхто не може їх скопіювати. Очікується, що протокол GTO буде розвиватися і стане чимось більшим, ніж просто повторенням Uplive.

Передбачається, що в майбутньому GTO зможе розширитися до таких масштабів, що його почнуть інтегрувати в такі соціальні платформи як You Tube, Instagram і Facebook.

джерела:

http://www.bitcoinethereum.eu/

https://jiomobilephone1500.com/

https://gifto.io/

https://coinmarketcap.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector