Github Ripple: ідеї розробки продуктів для проекту

Що таке Github

Github — це хмарне сховище даних. Однак, на відміну від звичних вам iCloud, Google Disk і їм подібних, цей сервіс створений не для відео і фотографій, а для розміщення різних розробок додатків і програм.

Платформа дозволяє об’єднуватися безлічі користувачів для написання нового коду, перегляду напрацювань інших програмістів, внесення правок і багато іншого. Крім іншого, тут можна просто спілкуватися, коментувати проекти один одного і стежити за новинами. Тому Github іноді називають соціальною мережею для програмістів.

Сервіс корисний як для початківців кодеров, так і для великих компаній, оскільки дозволяє розміщувати відкритий і закритий код. Більш того, він може послужити відмінним хостингом для розробників, які тримають в голові круту ідею, але не мають можливості її де-небудь розмістити.

Так, наприклад, однією з них може стати створення гаманця Ripple. Як ви знаєте, дана криптовалюта не має локального сховища. Звичайно, Ripple Labs можуть цим зайнятися. Якби вони не знали, як це зробити, то виникло б багато питань до їх умінням і якості проекту. Але поки ніяких програм не було анонсовано.

Більше ідей для Ріппл

Даний проект сьогодні один з кращих, якщо не перший серед усіх подібних систем. Про це свідчить співпраця з більш, ніж 40 організаціями світового масштабу. Крім того, останній місяць додав ще кілька компаній, однією з яких є PNC Bank уклали угоду з Ripple Labs.

Команда проекту успішно втілює свої напрацювання в життя, ніж покращує якість послуг, що надаються. Проте, вони відкриті до пропозицій програмістів будь-якого характеру. Адже не завжди є час зайнятися відразу всіма завданнями, а також придумати черговий продукт.

Як вже було сказано, одним з кращих додатків може стати гаманець XRP. Реліз подібної програми приверне ще більше уваги інвесторів і звичайних користувачів, а також підвищить рівень довіри серед існуючих.

Крім цього, можна створити ще один продукт для міжнародних платежів. Розробники вже випустили xCurrent (тільки для банків), готують повномасштабний реліз xRapid (для компаній нефінансового характеру) і xVia (аналогічний першому, але конвертація при відправці обов’язково проходить через блокчейн Ріппл).

Але кожен з них, по більшій мірі, розроблений для великих транзакцій. Але ж можна створити ще один продукт, який буде розрахований лише на мікроплатежі. Наприклад, прив’язати до банківських карт подібну розробку, щоб користувачі змогли оплачувати свої покупки в магазині.

Ще один варіант — це створення закритого додатки для програмістів. Так, наприклад, вони зможуть вивчати частини коду якогось із продуктів, випущеного Ripple Labs і пропонувати ідеї поліпшення. Звичайно, команда проекту сьогодні працює досить успішно. Але цілком ймовірно, що десь сидить хлопець, який тримає в голові купу ідей, а розповісти про них подібним розробникам не може через відсутність контакту.

Як почати працювати

Після реєстрації ви потрапите в робочу область аккаунта, де буде кілька варіантів вибору:

  • установка Git;
  • створення сховища;
  • форк;
  • спілкування.

Як ви розумієте, в першу чергу потрібно завантажити Git. Без нього робота саме з даним сервісом неможлива, а значить не вийде розміщувати свої напрацювання. Після завантаження потрібно відкрити консоль і ввести наступні дані:

  • git config —global user.name «свій логін»;
  • git config —global user.email «пошта»;
  • git config —global core.autocrlf true;
  • git config —global core.safecrlf true.

Це початкова конфігурація для роботи з консоллю. Крім того, введення своїх даних допоможе прив’язати створені додатки саме до вашого аккаунту. Та й без цих команд консоль буде видавати помилку при спробі подальших дій.

Після цього поверніться на сайт і натисніть New repository. Дотримуючись інструкцій введіть свої дані і створіть новий репозиторій. Працювати з ним можна кількома способами: SSH, HTTP і Read-only.

Останній дозволяє почати роботу з кодом на своєму комп’ютері. Якщо бажаєте вносити зміни безпосередньо на Github, то потрібно використовувати один з перших двох. При роботі з HTTP вам потрібен лише пароль від аккаунта. Якщо вибираєте SSH, то необхідно створити пару асиметричних ключів. Цей варіант забезпечить більший рівень захищеності ваших напрацювань.

Надалі все залежить від того, що саме ви хочете створити і наскільки добре розбираєтеся в КОДІНГ.

Переваги роботи з сервісом

Ріппл і Github мають спільну рису — доступність. Говорячи про криптовалюта, її можна легко купити, заробити при співпраці з проектом. Хворіє того, якщо ви клієнт банку-партнера Ripple Labs, то XRP навіть не потрібно отримувати. Адже банк в такому випадку проводить всі операції через мережу проекту.

Github є повністю відкритим хостингом і дозволяє безкоштовно створювати і розміщувати свої напрацювання. Що важливо, користувач має доступ до всього функціоналу, немає ніяких преміум-акаунтів або тому подібного. Термін роботи з сервісом також необмежений.

Єдиний ліміт — це приватні репозиторії. Оскільки вони закриваються для публічного перегляду, то за це доведеться заплатити. Вартість залежить від обраного тарифу. Він визначає функціонал, до якого буде доступ у власника сховища, які він зможе ставити обмеження на перегляд і редагування, скільки людина зможуть отримати загальний доступ тощо.

Перспективи розвитку Ripple

Сьогодні набралося вже безліч скептиків щодо всього кріптовалютного ринку. Природно, вони висловлюються і щодо Ріппл. Багато з них упевнені, що проект скоро піде на дно разом з іншими платформами. На тлі постійного зниження курсу більшості монет більшість користувачів просто розчарувалися в ринку.

Деякі більш лояльні і думають, що Ріппл, разом з декількома проектами протримається трохи довше завдяки технічним показникам. Тим не менш, вони також налаштовані більш песимістично щодо майбутнього проекту. Незважаючи на всі досягнення, вони вважають, що в майбутньому більшість організацій відмовляться від інтеграції продуктів Ріппл.

Звичайно є і повністю ідейні користувачі, які чекають найближчого буму на ринку, зльоту проекту на першу сходинку капіталізації або ще чогось подібного.

Кожен з перерахованих вище оперує фактами, з яких і робить свої висновки. Кожна позиція досить аргументована і повністю суперечити їй не можна. Аналогічно, недоцільно робити конкретні твердження. Але що ж відомо сьогодні?

В першу чергу всі говорять про досягнутий рівень. Сюди входить швидкість і комісія за транзакцію (4 секунди і 0.00001 XRP відповідно), кількість готових продуктів (xRapid, xCurrent, xVia), співпраця з більш, ніж 40 фінансовими організаціями світового масштабу. Природно, більшість з цієї інформації зазначено на головній сторінці офіційного сайту Ripple.

Крім того, не можна упускати майбутні оновлення. Серед них повномасштабне впровадження xRapid у всіх системах, підключених до мережі Ріппл. Також всі вже застигли в очікуванні другої конференції Swell. Після першої курс XRP дещо зріс, а також з’явилося безліч інвесторів. Цього року команда проекту обіцяє ще більше соковитих моментів.

Ну і не можна упускати гарячі новини. Останньою з таких стала звістка про угоду з PNC Bank. Тиждень тому Національний комерційний банк Саудівської Аравії також інтегрував мережу Ріппл. Крім того, з останніми було досягнуто згоди про навчання співробітників найбільших світових банків роботі з продуктами від Ripple Labs.

Наостанок слід додати думку команди. Рада директорів впевнений в позитивних результатах. Безпосередньо команда розробників це підтверджує, але вказує на деякі нюанси.

Серед них проблема приватності (мова йде про порівняння цього показника з децентралізованими криптовалюта, які забезпечують практично повну анонімність), а також масштабованості. Так, мережа може забезпечити до 1500 транзакцій в секунду. Але збільшення цього показника вимагає чимало часу. Але що, якщо навантаження зросте, наприклад, в найближчі півроку?

Зараз вся увага прикута до майбутньої конференції. На ній будуть представники найбільших банків і інших компаній з усього світу. Її результати нададуть серйозний вплив на подальше становище проекту на ринку. Залишилось зовсім небагато.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector