Gnosis криптовалюта: особливості платформи, зберігання в гаманці

Gnosis криптовалюта (GNO) — це платформа для прогнозування ринку, яка може служити в якості основи для економіки, проаналізованої за допомогою технологічного моніторингу.

Платформа використовує інноваційні алгоритми агрегації для збору даних в реальному часі з різних законних джерел і пропонує користувачам відкриті, досить корисні і прозорі інформаційні ринки.

Gnosis заснований на блокчейн-платформі Ethereum і безпечний з точки зору несанкціонованих маніпуляцій. Крім того, до платформи можна отримати віддалений доступ за допомогою таких пристроїв, як смартфони, ноутбуки і ПК.

З функціональної точки зору ця платформа може використовуватися на різних ринках, включаючи фінанси, страхування і агрегацію даних.

Крім цього, ринки прогнозів від Gnosis також можуть бути сумісні з іншими цікавими фінансовими можливостями, такими як:

 • Розподілені ринкових протоколів управління;
 • Облік місцевої та глобальної економіки, що використовує стимулюється структурну модель;
 • Фінансовий ринок, що базується виключно на моделі глобального Інтернету речей (англ. IoT).

Основними плюсами платформи насамперед є:

 • Вкрай ефективний інструментарій для інвесторів, що вважають за краще віртуальні цінні папери;
 • Добре розвинена екосистема, яка готова для комерційного використання;
 • Дослідження нової ринкової території;
 • Надання користувачам вбудовану персоналізовану функцію пошуку інформації.

Як працює Gnosis?

Gnosis націлений на створення відкритої платформи прогнозування ринків, яка функціонує через єдиний пул ліквідності. З функціональної точки зору вся інформація, надана в відношенні конкретних активів, поставляється таким чином, щоб забезпечити автоматичну торгівлю інформацією між людьми, а також ІІ і трейдинг-ботами.

В результаті цього Gnosis зможе приймати ефективні рішення, які можуть допомогти збільшити прибутковість користувачів.

Платформа використовує три основних компоненти:

 • Модуль ядра;
 • Модуль обслуговування;
 • Модуль додатків.

Модуль ядра Gnosis забезпечує основні смарт-контракти (англ. Smart-contracts), які використовуються для управління звітами ринку і розрахунками. Цей модуль доступний абсолютно для всіх, і єдина плата, яку вимагають на даному етап — під час фази створення токена для отримання ринкового звіту.

Аналогічним чином, модель обслуговування була розроблена для надання клієнтам додаткових послуг, які доповнюють модуль ядра. Ці послуги включають в себе розширені функціональні інструменти, такі як чат-боти, стабільні маркери і так далі. Їх можна використовувати для створення індивідуальних споживчих додатків, а також для більш ефективної взаємодії з модулем ядра.

Нарешті, модуль додатків Gnosis складається виключно з смарт-додатків, які будуть використовуватися для управління конкретними прогнозами ринків. Ці додатки можуть бути створені як розробниками Gnosis, так і іншими сторонніми користувачами.

Ці додатки використовують модель плати, яка може допомогти розробникам заробити деякий побічний дохід.

Історія і творці

Хронологію розробки Gnosis можна простежити аж до 2013 року, коли засновники Мартін Кепельман (нім. Martin Köppelmann) і Стефан Джордж (нім. Stefan George) вперше задумали ідею створення додатку ринку прогнозів, повністю заснованого на децентралізованої платформі.

З тих пір платформа Gnosis значно розширилася і в даний час є одним з попередників руйнівних технологічних інновацій.

Мартін є Генеральним директором цього підприємства, а також особою концептуального дизайну платформи Gnosis. Стефан є Технічним директором компанії і відповідає за розробку архітектурної основи системи.

Нарешті, Фредерік Ернст (нім. Friederike Ernst) є головним оператором Gnosis. Його обов’язки полягають в структуруванні, організації і керівництві усіма операціями компанії ».

Де зберігати або що таке Gnosis Safe?

Gnosis Safe — це багатосегментний гаманець, що дозволяє користувачам безпечно зберігати свої Ethereum, а також інші маркери, сумісні з ERC20. З точки зору своїх можливостей, Gnosis Safe може бути повністю інтегрований з веб-гаманцями, такими як Metamask, і буде підтримувати автономну верифікацію. Після випуску Gnosis Safe, запланована розробка клієнтів для iOS і Android пристроїв.

Що таке Gnosis Dutch Exchange?

Gnosis Dutch Exchange — це абсолютно нова децентралізована платформа для обміну кріптоактівамі, яка буде сприяти торгівлі токенами на базі ERC20 на голландському аукціоні. Будуть два основні режими, за якими ця платформа буде функціонувати:

 1. Стан попереднього аукціону — це коли продавці можуть внести свої маркери для участі в конкретному аукціоні;
 2. Активний стан — це коли покупці можуть брати активну участь в ринку прогнозів.

майбутнє

Ринкова активність токена GNO досить занижена, оскільки вартість токена залишалася практично незмінною, навіть незважаючи на те, що кріптовалютний сектор піддається значній мірі волатильності. Актив досяг свого максимального значення 6 січня, коли його курс становив приголомшливі для проекту $ 440,32.

Gnosis має потенціал для перегляду існуючих моделей прогнозування, що використовуються світовими аналітиками ринку. Таким чином, можна припустити, що GNO має більш ніж хороші шанси на зростання в 2018 році.

Однак все інвестиції в цей токен повинні бути зроблені тільки після ретельного розгляду.

Якщо ви все ж хочете почати інвестувати в Gnosis, то торгові пари GNO в даний час пропонуються на Bittrex, Poloniex, Kraken і багатьох інших кріптобіржах.

джерела:

https://themerkle.com/

Invest in Yourself

https://coinmarketcap.com/

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector