Графік Ripple за весь час: етапи, причини, перспективи курсу

Від початку до 2015

Графік Ріппл можна умовно розділити на кілька етапів. Перший з них починається в момент заснування (жовтень 2012) і йде аж до кінця 2015. Сьогодні він займає половину всього циклу існування проекту. І якимись особливими досягненнями не відрізняється.

Зверніть увагу на цю «мертву» лінію (дані з Coinmarketcap). Якщо більш детально розглянути цей період, то можна побачити сильні коливання. Але по факту вони відбивалися в десятих частках одного цента. Відповідно, назвати етап гіперактивним можна.

Ріппл (тоді ще OpenCoin) тільки починала розвиток і чекала свого часу. Засновники робили такі собі підготовчі кроки до повномасштабної популяризації проекту. Але вже тоді з’явилися перші великі інвестори, серед яких Andreessen Horowitz (інвестували в Skype, Twitter) і Google Ventures.

У цьому періоді можна виділити підписання першої угоди з Fidor Bank, а також початок випробувань мережі банками Cross River і CBW. Ключовим моментом першого етапу є співпраця з Earthport — системою, яка об’єднує близько 70 фінансових організацій з усього світу.

Всі події досить знакові. Кожне з них відповідало цілям Ripple Labs і дарувало непогані надії на наближається вибух (в хорошому сенсі) проекту. Проте, на курсі це ніяк не позначилося.

перші хвилі

Як вже було сказано, знакові події першого етапу не показали приріст. Тим не менш, вони стали серйозним кроком до великих змін. Власне кажучи, чекати довго не довелося. Ripple побачив перший приріст в сотні відсотків.

Так, 19 грудня 2014 курс досяг позначки в 2 центи. Вам здається смішною ця ціна? Тут варто враховувати, що все минуле час вартість вимірювалася тисячними (іноді і десятитисячними) частками долара. Більш того, важлива не сама котирування, а темп. Приріст відбувся за кілька годин, несподівано для всього ринку.

Ключову роль в цьому зіграли інвестиції від великих трейдерів-індивідуалістів (їх імена так і не були названі). Крім того, новинний фон відбився статтями про залучення нових партнерів. Якщо бути точним, то кілька компаній висловили готовність до співпраці. Офіційно угоду залишилося простою формальністю.

Серед загальної маси варто виділити Western Union — організацію зі світовим ім’ям. Тоді ця компанія була на слуху всіх газет і відкривала офіси і підрозділи по всьому світу. Коли на такому тлі було оголошено про їх співпрацю з Ripple, рейтинг проекту помітно зріс, що і вплинуло на стрибок курсу.

Звичайно, потім був невеликий спад. Пов’язано це з подіями 5 травня, коли FinCEN покарали компанію за порушення законодавства про банківську таємницю. Відповідні положення в White Paper були виправлені. До кінця місяця Австралійський банк Співдружності повідомив про тестування Ріппл в своїй внутрішній системі. Курс повернувся до повноцінного центу, замість тисячної частки долара.

Після цієї новини була запущена перша хвиля співпраці. Вона проходила в двох варіаціях: інтеграція мережі або випробувальний термін. Були укладені угоди з кількома десятками різних банків. Це посприяло відкриттю нових офісів в Лондоні, Сіднеї та Люксембурзі, що свідчить про розширення меж.

У червні 2016 року, платформа отримала Bitlicense (спеціальна ліцензія для компаній, які розробляють криптовалюта і блокчейн технології). Варто враховувати, що кріпторинку тоді було 7 років. Ripple стала лише четвертою компанією, яка отримала подібну ліцензію.

На зростання курсу подібні факти вже не надали такого великого впливу. Проте, вони допомогли ціною втриматися на плаву в районі 1-2 центів, що можна назвати хорошим досягненням для всієї команди проекту.

На шляху до досконалості

Останній етап триває до сьогодні. Цілком ймовірно, що скоро буде ще один. Як і чим він відкриється користувачі знати не можуть. Проте, дуже багато змін вказують на прийдешні ключові новини.

Сам етап очеркивает початок 2017 року аж до наших днів, проте вважати потрібно трохи раніше. Одне з найбільш знакових подій в історії Ripple — підстава міжбанківської групи міжнародних платежів на основі блокчейна. Сьогодні вона більш відома як GPSG.

Група об’єднує такі банки, як MUFG, Merrill Lynch, Santander, Unicredit і інші. Таким чином, Ripple платформою, яка об’єднала найбільші фінансові організації для створення і контролю за дотриманням правил транзакцій через блокчейн, а також затвердження стандартів використання відповідних систем. Група об’єднує такі банки, як MUFG, Merrill Lynch, Santander, Unicredit і інші. Таким чином, Ripple стала першою платформою, яка об’єднала найбільші фінансові організації для створення і контролю за дотриманням правил транзакцій через блокчейн, а також затвердження стандартів використання відповідних систем.

Як видно на графіку, весна 2017 року відкриває хвилю коливань курсу. При цьому, вартість поступово йде до позначки в 10 центів і вище. Компанія вже заробила непогану репутацію і піднімалася на перші місця різних рейтингів.

Друга половина 2017 і весь 2018 характеризуються появою великої кількості інвесторів і партнерів. На сьогодні загальна кількість організацій, які тестують або вже інтегрували мережу перевищило 100. Цей етап можна назвати переломним для платформи.

Проте, довгий час вартість сильно не росла. Та й сам показник коливався в районі одного долара (ближче до кінця 2017). Найбільшою вартістю 1 XRP стала позначка в 3.82 долара. Це був пік всього ринку, на початку січня 2018.

Потім почалася корекція ринку, яка триває досі. В першу чергу впав біткоіни, а за ним усі інші криптовалюта. Сьогодні курс коливається в районі 40-50 центів за 1 XRP. Проте, Ріппл вже менше залежить від настрою ринку, оскільки має світову репутацію.

Величезну роль для курсу даного токена відіграють новини компанії. Так, у вересні були досягнуті нові угоди. Влітку були оголошені спікери конференції Swell (серед яких колишній президент США — Білл Клінтон). Вся ця інформація позитивно позначається на вартості Ріппл.

Чому така низька ціна

Багатьох цікавить, чому платформа має такі досягнення, зміг обійти за технічними показниками все блокчейн-проекти ринку, але не піднімалася в ціні вище 3 з гаком доларів, тоді як біткоіни давно відчуває проблеми, але продається по 6 з половиною тисяч?

Це обумовлено двома факторами. По-перше, тут не передбачений Майнінг, а значить не видаються монети в якості нагороди. Всі маркери були випущені відразу в кількості 100 мільярдів XRP.

По-друге, сам факт емісія великої кількості монет. Згаданий вище біткоіни обмежений 21 мільйоном, Лайткоін — 84 мільйонами. Ріппл ж має 100. Майже 40 з них сьогодні на руках у пересічних користувачів. 20 мільярдів назавжди заморожені для особливих випадків. Ще 40 зосереджені в Ripple Labs для розвитку проекту.

перспективи

Найближчим часом очікується невеликий приріст. По-перше, ходять чутки, що рада директорів повідомить на конференції про появу нового продукту, який зможе ще більше поліпшити якість міжнародних переказів.

По-друге, незабаром буде повномасштабний запуск xRapid, який є основним для банків. По-третє, не можна забувати про сезонності ринку. Кінець осені і зима завжди знаменують високу активність і приплив інвестицій. Сьогодні Ріппл займає передові позиції, тому варто очікувати великих вливань.

Відповідно, на графіках може з’явитися ще один зліт. Чи буде це так? Час покаже.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector