Хмарний Майнінг біткоіни — надійні сайти Bitcoin cloud mining 2018

Хмарний Майнінг біткоіни — спосіб отримання віртуальних монет, які не припускає покупку і налагодження обладнання, а також оплату за світло. Суть заробітку проста — майнер вибирає сервіс, орендує потрібну йому потужність і заробляє. Питання з придбанням обладнання для видобутку коинов, його налаштуванням і змістом вирішує компанія-орендодавець. Такий спосіб заробітку хороший для новачків, а також людей, які не мають достатньої суми на покупку Асіка для видобутку біткоіни. Нижче розглянемо, як вибрати сервіс хмарного Майнінг Bitcoin, виділимо найкращі компанії і наведемо потенційний прибуток, на яку може розраховувати майнер.

Як вибрати сайт хмарного Майнінг біткоіни — види і критерії

Хмара із позначкою біткоіни на чорному тлі

Перший крок до заробітку криптовалюта — вибір майданчика, якій можна довірити гроші. Сьогодні існує три типи таких компаній:

 1. Хостинг. Користувач бере в оренду обладнання, яке знаходиться в розпорядженні компанії.
 2. Оренда. Майнер не має доступу до техніки і ПО — він орендує потужності для видобутку віртуальної валюти.
 3. Віртуальний хостинг. Користувач бере в оренду сервер та інсталює на нього своє ПЗ.

Найбільшим попитом користуються компанії, які самостійно вирішують організаційні питання (купують і налаштовують обладнання, платять за електрику і так далі). Від Майнера потрібно небагато — вибрати продуктивність (тариф), внести орендну плату і заробляти криптовалюта.

Головні труднощі — вибрати хороший сайт хмарного Майнінг біткоіни, при пошуку якого варто врахувати такі критерії:

 1. Наявність бонуса. Деякі майданчики з метою залучення клієнтів роздають безкоштовний хешрейт, який можна використовувати для перевірки потенціалу. Надалі подарований хешрейт підсумовується з отриманої в оренду потужністю. Відразу відзначимо, що популярні сервіси рідко пропонують таку послугу.
 2. Відкритість. При оцінці компанії хмарного Майнінг важливо вивчити історію її появи, знайти фотографії і відео з обладнанням. Чим більше такої інформації у відкритому доступі, тим вище рівень надійності і тим нижче ризики обману. Відсутність матеріалів, що підтверджують існування обладнання, несе ризики для користувача. Такі сервіси, як правило, є фінансовими пірамідами. Вони використовують вкладення нових клієнтів для виплати коштів зареєстрованим раніше Майнер. Як тільки приплив учасників знижується або зупиняється, сайт припиняється існування.
 3. Час роботи. Незважаючи на порівняльну «молодість» хмарного Майнінг BTC, один з критеріїв вибору — термін діяльності компанії. Чим довше сервіс працює, тим краще. Бажано, щоб стаж був від 2-3 років і більше.
 4. Наявні потужності. Чим більшим хешрейтом володіє компанія, тим краще. Якщо в розпорядженні сервісу невеликий хешрейт, він швидко розкуповується Майнер. При цьому число користувачів також обмежена. Успішні компанії швидко розширюються, а число клієнтів обчислюється десятками тисяч. При цьому серверне обладнання знаходиться в різних куточках планети.
 5. Універсальність. Вибираючи компанію для хмарного Майнінг біткоіни, важливо звернути увагу на доступні криптовалюта. Ситуація на ринку часто змінюється, а курси криптовалюта волатильні. Якщо сервіс працює з декількома алгоритмами, майнер зможе паралельно здобувати кілька криптовалюта і заробляти більше грошей.
 6. Ціни. Не менш важливий параметр — вартість послуг. Відмінності між різними сервісами (в тарифах) часто досягають 30-50%. Ціна багато в чому залежить від репутації компанії, наявності додаткових платежів, попиту на послугу і інших чинників.
 7. Плата за обслуговування обладнання. Як правило, сайти хмарного Майнінг беруть додаткову плату, яка в місяць досягає від 5-10 доларів і більше. Деякі компанії не стягують такий платіж.
 8. Термін дії договору. Перед орендою потужності важливо уточнити, на який період оформляється угода. Найчастіше цей параметр фіксований і становить 1-2 роки, але деякі сервіси зберігають за собою право змінювати термін дії з урахуванням поточних тенденцій — курсової ціни, складності видобутку, витрат на обслуговування техніки для Майнінг і інших чинників.

Кращі сервіси хмарного Майнінг біткоіни в 2018 році — огляд

Два хмари зі значками Bitcoin

Якщо взяти до уваги розглянуті критерії, можна вибрати надійний і вигідний сервіс для видобутку коинов. Щоб спростити і прискорити пошуки, виділимо найкращі сайти хмарного Майнінг біткоіни в 2018 році (всі дані вказані на 29 травня 2018 року).

HashFlare.io

Головна сторінка сервісу HashFlare.io
Інтерфейс майданчики для хмарного Майнінг біткоіни HashFlare.io

Це відділення організації HashCoin, головним напрямком діяльності якої є створення програм для хмарної видобутку і обслуговування пристроїв для отримання віртуальних монет. Переваги в надійній технічної підтримки, низькому порозі входу, а також доброї репутації серед користувачів. Харчування дата-центру забезпечується за допомогою окремих генераторів і резервних батарей, що гарантує безперебійність роботи.

Компанія HashFlare пропонує видобуток різних криптовалюта, в тому числі на SHA-256. Фіксованих планів не передбачено, тому клієнт має право сам вибирати підходящу потужність. Вартість 10 ГХ / с становить 0,8 доларів (це мінімально допустимий хешрейт). За обслуговування обладнання береться платіж у розмірі 0,0035 доларів за 10 ГХ / с на добу. Контракт розрахований на 1 рік.

Якщо купити 1 ТХ / с, доведеться заплатити 80 доларів, місячний заробіток орендаря складе 12,6 доларів. З цієї суми необхідно відняти витрати на місячне обслуговування купленої потужності (10,5 доларів). Виходить, що чистий прибуток залишається невеликий, тому такий вид заробітку не рентабельний. Ситуація може змінитися лише при зростанні курсу біткоіни в період дії договору.

Genesis-mining.com

Інтерфейс платформи хмарного Майнінг Genesis-mining.com
Головна сторінка сайту Genesis-mining.com

Це сервіс надійного хмарного Майнінг біткоіни і інших віртуальних монет, добре відомий користувачам мережі. Компанія працює з 2013 року. У міру розширення і зростання оновлювалося обладнання, збільшувався штат співробітників, підвищувався рівень надійності роботи сервісу. Сьогодні в компанії працюють фахівці з різних сфер, які вірять в майбутнє віртуальних монет і працюють над поліпшенням якості послуг, що надаються.

Для Майнінг біткоіни пропонується 4 тарифних плани, один з яких персональний. Так, за 1 ТХ / с доведеться заплатити 179 $, за 5 ТХ / с — 845 $, а за 25 ТХ / с — 3875 $. Період дії контракту не фіксується компанією і залежить від вартості віртуальної валюти, складності її видобутку і комісії на технічне обслуговування. Цей нюанс є мінусом для орендаря, адже він не знає, на який термін розраховувати. За обслуговування обладнання береться плата в розмірі 0,00028 $ за 1 ГХ / с на добу.

Якщо купити найдешевший план в 1 ТХ / с, заробіток складе 12,6 доларів за 30 днів, а місячна плата за обслуговування 8,4 долара. Це означає, що чистий прибуток всього 4,2 долара щомісяця. При такому доході окупність настане нескоро.

Ccgmining.com

Як виглядає онлайн-сервіс Ccgmining.com
Інтерфейс майданчики Ccgmining.com

Це надійний сервіс для Bitcoin cloud mining, який пропонує різні варіанти співпраці і кілька тарифів. Користувач може купити контракт на 1 рік або на необмежений термін (у другому випадку вартість послуг вище). Наприклад, покупка на один рік 100 ГХ / с обійдеться в 14,99 $, а без відсутності обмежень за часом — 24,99 $.

Плата за обслуговування дорівнює 0,00038 $ за 1 ГХ / с на добу. Другий тарифний план на 400 ГХ / с обійдеться в 49,99 і 82,99 долара відповідно. Найбільш дорогою тариф (Про) вимагає оплати за 25 ТХ / с 2799 і 2819 доларів. Що стосується персонального плану, за 1 ТХ доведеться заплатити 189 доларів.

Якщо виходити з розглянутих вище розрахунків, місячний дохід при 1 ТХ / с равен12,6 $. За користування обладнанням доведеться заплатити 11,4 $ в місяць. Це означає, що чистий прибуток майже не залишається.

IQmining.com

Стартова сторінка майданчики IQmining.com
Інтерфейс онлайн-платформи IQmining.com

Компанія для BTC cloud mining, яка працює з 2016 року. Дата-центри організації розташовані в багатьох країнах — Грузії, Алжирі, Ісландії, Росії та інших, що свідчить про надійність сервісу. Як і на інших майданчиках, тут пропонується персональний план з можливістю вибору потрібної потужності. Особливість в тому, що ціна 10 ГХ / с залежить від обраного тарифу. Вона становить від 0,6 до 1 долара. Що стосується оплати за обслуговування пристроїв, комісія також змінюється (з урахуванням плану) — від 0,001 до 0,005 доларів за 10 ГХ / с на добу.

Якщо брати 1 ТХ / с в звичайному тарифному плані, доведеться заплатити 100 доларів. Витрати на обслуговування в місяць складуть 15 доларів, тобто більше, ніж потенційний заробіток (12,6 доларів). Це означає, що на 29 травня 2018 року в покупці такої продуктивності на сервісі IQmining.com немає сенсу.

Плюси і мінуси Bitcoin cloud mining

Монетки біткоіни сипляться з хмар

Перед тим, як почати заробляти на сервісах хмарного майнніга, варто врахувати плюси і мінуси такого заробітку. Для наочності зведемо їх в таблицю.

перевагинедоліки
Відсутність проблем з шумом, який виходить від охолоджуючих вентиляторів. Техніка стоїть в спеціальних приміщеннях компанії, а не в житловій квартирі.Курс біткоіни не стабільний, тому при зниженні вартості віртуальної валюти заробіток Майнера також впаде. Щоб зменшити ризики, рекомендується виводити зароблені монети і зберігати їх в очікуванні зростання курсової вартості.
Відсутність труднощів з налаштуванням пристроїв, оплатою рахунків за електрику, вирішенням проблем з регулюючими органами. Ці питання беруть на себе фахівці сервісу.Сайти компаній хмарного Майнінг не можна назвати на 100% захищеними. Іноді вони піддаються злому з боку зловмисників. Якщо таке станеться, повернути витрачені гроші не вийде.
Немає витрат на світло. Відомо, що обладнання для Майнінг працюють 24 години на добу і 7 днів на тиждень. Це означає, що споживання Асіка або ферм для Майнінг досягає 1 МВт і більше.Якщо обладнання компанії вийде з ладу, процес Майнінг зупиняється на невизначений термін. При цьому користувач не отримує запланований дохід, і ніяк не може вплинути на процес.
Доступність заробітку при невеликих інвестиціях. На початковому етапі майнер може вкласти невелику суму, оцінити рівень прибутку, а після докупити хешрейт (при успішному заробіток).Підвищення складності кріптовалютной мережі призводить до зниження потенційного прибутку.
Робота в правовому полі. Великі сервіси хмарного Майнінг юридично оформлені і функціонують в країнах, де такий вид діяльності дозволений законодавством. Це означає, що майнер в процесі діяльності нічого не порушує.Наявність комісії за облуживание обладнання призводить до дому, що користувач змушений щомісяця віддавати «левову» частку свого заробітку. Щоб нівелювати цей недолік, доводиться купувати більше потужності.
Можливість покупки додаткового хешрейта. Учасник мережі в будь-який момент може орендувати додаткову потужність, щоб збільшити обсяг прибутку. Для цього достатньо кількох кліків і наявності певної суми на рахунку.Завжди залишається ризик потрапити на шахраїв, які після отримання прибутку припиняють діяльність і залишають користувачів ні з чим. Довести що-небудь в такій ситуації і повернути гроші не вийде.
Можливість змінювати видобуту криптовалюта. Якщо майнер купує Асік для Майнінг Bitcoin, він «прив’язаний» до цієї віртуальної монеті і не може Майні монети на інших алгоритмах, крім SHA-256. Якщо працювати на універсальному сервісі хмарного Майнінг, можна купувати добувати інші віртуальні гроші. Все, що потрібно — купити новий контракт.Вибором програмного забезпечення займається хмарного Майнінг. Це стосується і купівлі пристроїв для видобутку криптовалюта. Користувач не може вплинути на ці параметри.
Наявність реферального програми. Багато сервісів дозволяють додатково заробити шляхом залучення нових користувачів. У цьому випадку компанія платить певний відсоток від доходу реферала за контрактом.Відсутність естетичного задоволення. Багато Майнер отримують насолоду від того, що власними руками збирають ферму і бачать результати праць. Тут такого немає, адже мова йде про оренду чужого обладнання.
Можливість безкоштовного Майнінг. Деякі майданчики дають безкоштовну потужність, щоб користувач зміг протестувати можливості системи, після чого прийняти рішення про співпрацю.У разі втрати рентабельності Майнінг клієнт сервісного Майнінг залишається ні з чим. Пристрої для видобутку віртуальних монет знаходяться в розпорядженні компанії, і для компенсації витрат продавати нічого.

Перед тим, як почати хмарний Майнінг біткоіни, важливо вивчити нюанси заробітку, його плюси і мінуси, а після приймати рішення. Такий спосіб підійде для людей, які не можуть з тієї чи іншої причини купити обладнання для видобутку BTC, проживають в регіоні з високими тарифами на електрику або не хочуть розбиратися в налаштуванні спеціальної техніки. Але важливо зрозуміти, що хмарний Майнінг не гарантує високої прибутковості. На 29 травня 2018 року прибуток від заробітку на розглянутих сервісах невелика, а термін окупності обчислюється десятками місяців. Розрахунок тільки на те, що в майбутньому курс біткоіни піде вгору, а поки кращим рішенням для Майнер є покупка Асіка.

Детальніше про те, чи вигідний хмарний Майнінг в 2018, дивіться нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector