Як вивести біткоіни з гаманця на карту?

Вивести гроші з біткоіни-гаманця на карту можна багатьма способами. Все залежить від того, яке сховище ви використовуєте, як швидко вам потрібні гроші, яку суму і на яку карту ви будете виводити. Якщо розглядати конкретно біткоіни-гаманець з висновком на карту, то до таких гаманцям відносяться біржові або мультивалютні гаманці. На цих сервісах є можливість прямого обміну в фіатную валюту з висновком на карту. Однак, якщо гроші зберігаються на десктопном гаманці, паперовому або апаратному, то для конвертації і виведення на банківську карту не обійтися без сторонніх майданчиків.

Як вивести біткоіни з гаманця біржі на карту?

Інтерфейси форм виведення коштів на трьох біржах

Більшість кріптобірж підтримують основні фіатние валюти, тому вивести кошти на карту дуже просто. В основному інтерфейс таких сервісів схожий, тому представлена ​​інструкція допоможе в роботі в кожному з них:

 1. Міняємо кількість біткоіни на рублі або гривні. На біржі yobit.net це можна зробити у вкладці «Трейд», на EXMO — у вкладці «Торги», а у біржі bitflip.cc для таких операцій досить просто увійти на головну сторінку.
 2. Після обміну входимо в гаманець тієї валюти, яку будемо виводити на карту. Зазвичай всі рахунки знаходяться у вкладці «Гаманець» (як на EXMO) або «Баланси» (як на YoBit). У фіатном гаманці вибираємо опцію виведення на ЕРС або карту.

При виведенні також є свої нюанси, оскільки потрібно враховувати ліміти, валюту, комісію і вигоду, в тому плані, чи немає посередника у вигляді ЕРС. Наприклад, yobit.net на момент написання статті підтримує переклад на карти Visa / MasterCard до 75 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з комісією 7% + 70 RUB. А ось у БітФліп і Ексмо можливості прямого виведення немає. У першому випадку потрібно спочатку перевести рублі на Advcash (4,9%), Payeer (5,5%) або Я.Деньгі (4,5%). Що стосується exmo.me, то там є висновок на Advcash (7%), Payeer (1%), MoneyPolo (1%) або Ківі (5,5%). Потім гроші можна буде перевести з рахунку ЕРС на банківську карту, але це означає подвійну оплату комісії.

Таким же чином, до слова, деякі користувачі виводять через біржу гроші з інших біткоіни-гаманців, попередньо поповнивши свій рахунок BTC на сервісі з іншого сховища. Це вигідно ще й тим, що введення крипти на біржі, як правило здійснюється без комісії. Однак, для біткоіни це не так актуально, оскільки ліміти на поповнення чималі, а з огляду на курс монети, трейдерів, які мають цілими біткоіни не так вже й багато.

Що стосується виведення на гривневі банківські карти, то exmo.me підтримує такі операції з лімітами 200-15000 UAH і комісією 8%. Правда користувачів відразу попереджають, що гроші можуть зарахуватися в проміжок часу від 30 хвилин до 3 банківських днів. А ось на bitflip.cc доведеться спочатку перевести гривні на рахунок AdvCash з комісією 4,9%. До слова доларові карти на БітФліпе теж не підтримуються безпосередньо. Єдина можливість виведення USD — на Perfect Money в межах 10-1000 доларів з комісією 7%. Так само йдуть справи і з євро — 10-1000 EUR на рахунок ЕРС Capitalist з комісією 4,5%. На ЙоБіт в цьому плані більш цікаві пропозиції. Долари безпосередньо виводяться, але з комісією 6 USD + 5%.

Для зручності ми звели дані про можливості виведення на банківські карти Visa / Mastercard для основних валют у найпопулярніших бірж:

exmo.mebitflip.ccyobit.net
USDТільки після верифікації, а також через Payeer (3%), AdvCash (5%), PerfectMoney (1%), MoneyPolo (1%), Ківі (5,5%).Тільки через Perfect Money (10-1000 USD, 7%).До 2300 USD (6 USD + 5%), а також через Capitalist (7%), Payeer (5%), AdvCash (2%), PerfectMoney (5%).
EURТільки після верифікації, а також через Payeer (1%), AdvCash (1%), MoneyPolo (3%), Ківі (4%).Тільки через Capitalist (10-1000 EUR, 4,5%).Не підтримується.
RUBТільки через Payeer (1%), AdvCash (7%), MoneyPolo (1%), Ківі (5,5%).Тільки через Advcash (4,9%), Payeer (5,5%) або Я.Деньгі (4,5%) від 500 RUB.До 75 000 RUB (70 RUB + 7%), а також через QIWI (7%), AdvCash (4%), Payeer (7%), Yandex.Money (8%).
UAHДо 15000 UAH (8%), а також через AdvCash (6%).Тільки через Advcash (4,9% від 100 UAH).Не підтримується.

Таким чином, бачимо, що створити на біржі біткоіни-гаманець з можливістю виведення на карту безпосередньо можна на yobit.net, якщо передбачається висновок в доларах і рублях, а також на exmo.me, якщо передбачається висновок в гривнях. Для інших рахунків і на біржі БітФліп прямий висновок неможливий, потрібно користуватися посередництвом ЕРС.

Ми розглянули тільки основні сервіси, кріптобірж дуже багато і це тема не одного огляду, оскільки у кожної площадки свої правила, ліміти, комісії.

Як перевести біткоіни з мультивалютного гаманця на карту?

Форма виведення коштів в Кріптонаторе

Мультивалютний гаманець дуже схожий за своїм функціоналом з біржами. Різниця тільки в тому, що подібні сховища орієнтовані в першу чергу на зберігання різних криптовалюта з можливістю моментального обміну, тоді як біржа — платформа для торговців, людей, які заробляють на коливаннях курсу.

Одним з найбільш поширених мультивалютних гаманців є Кріптонатор, тому його теж часто використовують для перекладу біткоіни на банківську карту. Варто розуміти, що введення крипти на майданчик теж не передбачає оплату комісії, але за обмін і висновок платити все ж потрібно.

Отже, якщо біткоіни знаходяться в іншому гаманці, то їх можна перевести на Кріптонатор, вибравши на головній сторінці Bitcoin і натиснувши на «Запросити оплату» або просто скопіювавши створений біткоіни-адреса. Якщо ж монети BTC вже на рахунку, то залишається зрозуміти, як вивести їх з біткоіни гаманця на карту. Для цього спочатку потрібно обміняти їх в фіатную валюту. Це можна зробити у вкладці «Обміняти». Ось тут можна побачити перший істотний мінус сервісу — різниця курсів. У той час, як на Ексмо курс 7614 доларів за біткоіни, а на БітФліпе — 8410, Кріптонатор пропонує продати BTC за 7520 USD. На менших сумах це звичайно не так помітно, але все ж різниця є.

На Кріптонаторе, як і на біржах, не з усіх фіатних рахунків доступний висновок на банківську карту безпосередньо. Щоб перевести гроші на карту:

 1. Переходимо в розділ «Відправити».
 2. Вибираємо в списку валюту, яку будемо виводити.
 3. Нижче вибираємо доступні способи виведення.
 4. Вводимо номера карти або рахунку в ЕРС, а також суму.
 5. Перевіряємо правильність введених даних і тиснемо синю кнопку «Продовжити».

Дані про можливості, ліміти і комісіях на ru.cryptonator.com ми зібрали в таблицю:

євроPayeer (1-1000 EUR, 2.9%)
долариPayeer (1-1000 USD, 2.9%)
рубліVisa / Mastercard (1000-50000 RUB, 5.9%)
Payeer (10-50000 RUB, 2.9%)
Ківі (10-15000 RUB, 3.9%)
Я.Деньгі (10-50000 RUB, 1.9%)
гривніVisa / Mastercard (1000-50000 UAH, 3.9%)

У формі виведення адміністрація Кріптонатора попереджає, що тривалість операції залежить від банку емітента і може займати від декількох годин до 3-4 робочих днів.

Як виводити біткоіни з гаманця Вебмані на карту?

Інтерфейс гаманця WMX в системі Вебмані

Якщо біткоіни зберігаються в системі Вебмані у вигляді титульних знаків WMX, то для виведення на карту, потрібно для початку обміняти їх на фіатную валюту. Зробити це можна двома способами:

 1. Натиснути на кнопку «Обміняти кошти» в інтерфейсі гаманця, де вибрати цікаву для валюту.
 2. Натиснути вгорі «Приватним особам», вибрати в розділі «Операції з WebMoney» перший пункт — «Exchanger: обмінний пункт». На сторінці, знову вибрати перше посилання «wm.exchanger». Далі відкриється нова сторінка, де можна вибрати цікавить напрям обміну (наприклад, WMX / WMR або WMX / WMZ).

Основна перевага Вебмані в тому, що висновок фіата доступний відразу на банківську карту. Наприклад, рублі можна вивести в межах до 35 тисяч з комісією 2,5% + 40 WMR. Правда операція займе до 3-х банківських днів. Можна вивести суми і до 90 тисяч при комісії 2%, але такий спосіб доступний лише громадянам РФ з формальним атестатом WM і вище. У цьому випадку оформляється заявка і на неї система шукає зустрічного покупця. Якщо за час життя заявки, він не буде знайдений, то гроші повернуться на рахунок в повному обсязі.

Також підтримується висновок на доларові і євро карти, а ось на гривневу карту гроші вивести неможливо, оскільки титульні знаки WMU в Україні заборонили в травні 2018 року.

Як виводити біткоіни з гаманця на карту через обмінники?

Варіанти обміну BTC на Бестчендже

Мабуть, обмінники є одним з найшвидших, надійних і зручних способів виведення біткоіни з гаманців на карту. У цього способу дуже багато переваг:

 • Велика кількість напрямків обміну.
 • Наявність бонусів і знижок при обміні великих сум.
 • Швидкість проведення операції (при роботі з автоматичними обмінниками).
 • Простота використання — не потрібно довгих верифікації та перевірки документів.
 • Можливість вибору більш вигідного курсу.
 • Наявність сервісів моніторингу обмінників, які виключають зі списку шахраїв.

Не кожен біткоіни-гаманець підходить для виведення коштів на карту безпосередньо, в таких випадках і виручають обмінники. Не потрібно нічого чекати, ніде реєструватися (якщо не плануєте часто здійснювати операції і не хочете отримати знижку), операції з переказу займають мінімум часу.

Щоб не шукати кращі, вигідні і надійні сервіси по цікавого напрямку обміну, переходимо на моніторинг обмінників bestchange.ru. Будьте обережні і завжди перевіряйте доменне ім’я, переходячи на сайт, оскільки в ТОПі пошукової видачі по рекламі часто виявляється фішингових ресурс, який вкраде ваші дані, а відповідно і гроші.

На Бестчендже підтримуються різні біткоіни-гаманці з висновком на карту. Серед варіантів обміну можна вибрати просто BTC, незалежно від того, в якому гаманці зберігаються ваші монети, а можна вказати конкретний гаманець (якщо він є в списку). Ми зібрали варіанти виведення біткоіни на банківські карти, які пропонує bestchange.ru в наступну таблицю:

Біткоіни-гаманціваріанти обміну
WMX (біткоіни-гаманець в системі Вебмані)Я.Деньгі, QIWI RUB, Сбербанк, Альфа-Банк, Тінькофф, ВТБ24, Приват 24 UAH, Visa / MasterCard RUB, будь-який банк USD.
PerfectMoney BTC (біткоіни-гаманець в системі ПерфектМані)Я.Деньгі, QIWI RUB, Альфа-Банк, ВТБ 24, будь-який банк RUB.
WEX BTC (біткоіни-рахунок на біржі WEX)Я.Деньгі, QIWI RUB, Сбербанк, Альфа-Банк, Альфа cash-in RUB, Тінькофф, ВТБ24, Російський стандарт, Промсвязьбанк, Газпромбанк, Кукурудза, Райффайзен, Приват 24 UAH, Visa / MasterCard RUB.

У списку є й Exmo BTC, але на момент написання статті варіантів обміну на банківську карту не було. Звичайно, самий широкий вибір напрямків перекладу відкривається, якщо в лівій колонці вибрати просто BTC (без прив’язки до певного сервісу).

Розглянемо покроково, як вивести біткоіни з гаманця на карту Ощадбанку:

 1. Вибираємо в лівій колонці BTC, а в правій — Сбербанк. Перед нами відкривається список пропонованих варіантів. За замовчуванням найвигідніший курс у першого обмінника і далі вони розміщені в списку по спадаючій (зменшення курсу).
 2. Щоб більш точно розрахувати, натискаємо кнопку «Калькулятор» і вказуємо там суму, яку хочемо вивести з біткоіни-гаманця на карту, праворуч вибираємо «Враховувати комісії» і натискаємо «Розрахувати».
 3. Перший в нашому списку — обмінник payforia.net, дивимося, що у нього резерв понад 3 млн рублів, а відгуків — 417. Цього достатньо, щоб провести нашу операцію. Переходимо на ресурс.
 4. На відкритому сайті знову вказуємо напрямок цікавить нас обміну. Відразу з’являється інформація, що операція проводиться в ручному режимі і може займати від 5 хвилин до 3-х годин. Платіж можна отримати при наявності двох підтверджень. Мінімальна сума переказу становить 0.05 BTC, а максимальна — 2 BTC. Однак, варто розуміти, що у кожного сервісу свої ліміти.
 5. В обміннику заповнюємо всі запитувані дані і тиснемо «Обміняти».

На момент написання статті (09.06.2018) 0.1 BTC можна вивести з біткоіни-гаманця на карту і отримати 45780 рублів. Варто відзначити, що висновок на карту іншого банку здійснюється за таким же алгоритмом.

Рекомендації щодо виведення з біткоіни-гаманця на карту

Звичайно ж ми розглянули не всі варіанти, як вивести біткоіни з гаманця на карту. Деякі користувачі шукають на форумах людей, яким потрібно здійснити зворотний обмін і домовляються з ними, щоб платити менше комісії, однак такий метод дуже ненадійний, і ми не готові його вам рекомендувати.

Завжди перевіряйте адреси гаманців і номера карт, ліміти і комісії. Операції з біткоіни язик не повертається скасувати, а втратити гроші через неуважність буде дуже неприємно.

Додаткову інформацію про те, як вивести біткоіни з гаманця на карту, дивіться нижче:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector