Хмарний Майнінг Ефіріума і його «хмарна» ефективність

Крани, хмари, видобуток ефіру … Як ці складові пов’язані між собою? Все це хмарний Майнінг Ефіріума, з яким ми сьогодні познайомимося.

суть процесу

Є компанії, які здають в оренди потужності своїх кріптоферм через онлайн-сервіси. Будь-який користувач може зареєструватися на ньому і «зняти» частина потужностей для видобутку ефіру. За що з нього стягується окремо плата за електроенергію та обслуговування.

Плюси такої оренди для користувача:

  • Не треба морочитися з купівлею обладнання для видобутку.
  • З обслуговуванням.
  • Відповідати за безпеку — це бере на себе хмарний сервіс.
  • Не потрібно глибоко вникати в суть видобутку Ethereum.

Що отримують власники кріптоферм:

  • Стабільний дохід від здачі в оренду, який не залежить від курсу ефіру.
  • Постійних клієнтів.
  • Економлять на закупівлю обладнання — найчастіше майнінговие ферми запускаються виробниками комплектуючих для ПК.

За додаткову плату і безкоштовно

Пару рочків назад були популярні так звані «крани». З їх допомогою користувачі «добували» кріптовие шляхом виконання якихось «мавпячих» завдань: перегляд реклами, натискання на кнопку банера, коментування і т.д. За це вони отримували кілька Сатоши. Подібний варіант позиціонується в Мережі як варіант видобутку монет без вкладень. Але зараз, коли біткоіни піднявся, плата за ці дії (в криптовалюта) значно впала.

Сидіти по 7-8 годин щодня, витріщатися на рекламу і постійно клацати мишею за 60-70 $ в місяць зможе тільки мавпа. Тому на кранах рідко зустрінеш надовго затримався користувача.

Я раджу відразу відкинути «безкоштовні» мрії про видобуток крипти, і вибрати надійну майданчик. Попереджаю, що в цьому сегменті хайпів багато. Вибирайте ті хмарні ферми, які працюють не менше півроку. Благо, деяким з них вже по кілька років.

Начебто перевірений варіант

Щоб розібратися в суті явища, підібрав, начебто, перевірений варіант і найдешевший план видобутку. З бонусом не пощастило — за 2 долари його ніхто не надає.

Після цього я добрався до пропонованого сервісом калькулятора і підрахував свою «хмарну» прибуток.

Загалом, щоб почати заробляти на «небесної видобутку», потрібно інвестувати не менше 88 доларів.

Тоді зможете вийти хоч на мінімальний «вихлоп».

Не думаю, що вкладення в ETC або інший будь-який альткоін принесуть більший профіт. Так що в хмарах не все так «безхмарно»!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector