Hshare криптовалюта: мета створення, особливості платформи і перспективи розвитку

Екосистема криптовалюта швидко розвивається і пов’язані з технологією блокчейн проблеми намагаються вирішити багато експертів. Однією з команд, що працюють в цьому напрямку, є група розробників, завдяки яким з’явилася Hshare криптовалюта (х Шарія, HSR). Цей альткоін створений з урахуванням наявності можливості побудови ефективної зв’язку між платформами.

Історія розвитку та команда HSR

Робота над цією цифровий валютою почалася в 2017 році. Автори проекту добре обізнані про високу конкуренцію серед розробок для фінансової сфери, тому підготували ретельно продуману дорожню карту. Вона враховує, в тому числі, передбачуваний ринковий попит на подібні технології.

В даний час вони запустили одну з головних унікальних особливостей своєї ідеї — безблочна мережу на основі спрямованого ациклического графа (DAG). Він дозволяє досягти консенсусу з тією ж ефективністю, що і в звичайних блочних мережах.

За розробкою і розвитком ідеї стоять:

 • Аллас Брукс (директор проекту, кваліфікований фахівець в області фінансової та інвестиційної стратегії, експерт по структурі комерційної сфери, провідний телешоу «Долари з почуттям», веде курси з питань фінансів та юриспруденції);
 • Хал Ачкар (головний технічний директор, фахівець з інформаційних систем, компонентів інфраструктури, має більше 18 років досвіду роботи в галузі архітектури бізнесу, даних, додатків і технологій, необхідних для підтримки інформаційних систем);
 • Ендрю Вайлевіч (менеджер з розвитку бізнесу, фанат криптовалюта, учасник кількох проектів, має великий досвід роботи на стратегічних посадах в страхуванні і виробничій сфері);
 • Даву Гу (радник, професор комп’ютерних наук Університету Шанхая Цзяотун, відповідає за команду розробників криптографічних технологій і інформаційної безпеки, експерт з безпеки, програмного та апаратного забезпечення);
 • Райан Сюй (радник, має більше 7 років досвіду роботи в сфері Фінтех, інвестор в Майнінг біткоіни і різних альткоінов, бере участь в реалізації ряду ініціатив в Технологічному центрі біткоіни в Мельбурні та інших організаціях, в 2016 році отримав нагороду в номінації «Лідер думок в сфері блокчейн).

Офіційний сайт: h.cash.

Огляд основних особливостей HSR

Платформа розроблена так, щоб грати роль бічний ланцюжка для двох варіантів мереж — блокових і безблочна. Її головна мета — стати інструментом обміну інформацією та цифровими активами між різними типами мереж.

Три «кити», на яких заснована HSR, включають:

 • децентралізовану криптовалюта на крос-платформної базі з відкритим вихідним кодом;
 • ліквідний токен і систему межблочного обміну даними;
 • використання високозахищеного і аутентифицированного каналу.

Гібридний консенсус HSR

Розробники проекту передбачили метод підтвердження транзакцій в рамках своєї блокової ланцюжка. Альткоін має вбудовану в протокол гібридну систему. Це означає, що монета була розроблена з використанням алгоритму доказ виконання роботи і доказом ставки для підвищення ефективності роботи платформи.

Ця перевага для спільноти HSR і власників монет, оскільки система гарантує справедливе і правильне розподіл винагород. Воно є загальним при використанні алгоритму PoS за участю PoW.

Мережа HSR функціонує на основі моделі відкритого управління. PoS дозволяє користувачам приймати рішення, які можуть зробити істотний вплив на розвиток платформи.

Проте, така гібридна система консенсусного механізму має не тільки переваги. Вона також споживає багато енергії, коли в дію вступає PoW. Однак команда проекту стверджує, що, незважаючи на наявність у гібридної системи деяких недоліків, вона значно підвищила безпеку платформи.

Відмінні риси HSR

Список унікальних особливостей цієї криптовалюта включає:

 • Бічні ланцюжка. HSR заснований на використанні методики вулика з застосуванням двох бічних ланцюжків. Це дозволяє блоковим і безблочна мереж ефективно обмінюватися даними.
 • Високий рівень конфіденційності. Ця платформа є однією з небагатьох, яка може похвалитися підвищеним рівнем конфіденційності. Сумісність з приватними і відкритими ключами HSR разом з технологією докази нульового знання в значній мірі сприяє посиленню безпеки.
 • Гібридна модель. Керуюча модель, використовувана в рамках HSR, передбачає використання протоколів PoW і PoS для управління платформою. Користувачам доступні, як PoS, так PoW. Їх використання залежить від того, які інтереси вони переслідують в мережі.
 • Динамічне голосування. Прихильники криптовалюта по достоїнству оцінили гнучку ліквідність платформи, яка дозволяє управляти своїми коштами шляхом динамічного голосування.
 • Квантова захист. Зростання обчислювальної потужності робить використання нових систем і технологій, таких як криптографія, все більш легким процесом. Це призводить до того, що виникає потенційна загроза злому блокових мереж. Творці HSR зробили ряд запобіжних заходів, ініціювавши функції квантового опору з самого початку проекту.

Сім причин вважати HSR революційної криптовалюта

вулик

Він має подвійну бічну ланцюжок, що складається з блокових ланцюжків і DAG, призначену для пропуску необмеженого потоку інформації і цифрових активів між розподіленими системами на основі блокової і безблочна технології.

висока анонімність

Конфіденційність користувачів надійно захищена. Застосування технології доказ нульового знання для досягнення двонаправленого шифрування і забезпечення конфіденційності транзакцій.

гибридность

Модель відкритого управління POW + POS. Кожен власник токенов може активно брати участь в ухваленні рішень з питань розвитку мережі шляхом голосування на основі механізму POS, в тому числі з приводу потенційних оновлень протоколу і структурних змін платформи.

ієрархія

Управління через модель DAO. Власники HSR визначають використання коштів через динамічну систему голосування в режимі реального часу.

міцність

Платформа передбачає квантове опір з самого початку свого проектування. Це дозволяє їй мати суттєву перевагу перед іншими аналогічними проектами на системному рівні, навіть у разі початку епохи квантових комп’ютерів.

захищеність

Власники монет можуть передавати їх між публічними і приватними адресами через свої гаманці або клієнтську панель. Транзакції через різні мережі передбачають вибір варіанта адреси з відкритим або приватним доступом.

зручність

Система дозволяє здійснювати транзакції необмежену кількість разів при обмеженому розмірі блоку, незалежно від швидкості передачі і суми переказу.

Де купити HSR

Купівля та продаж монет доступна на таких біржах, як:

 • OKEx;
 • Huobi;
 • EXXEXX;
 • TOPBTC;
 • Binance;
 • COM.

На момент написання статті курс HSR до долара становив $ 7,38, до рубля — 428,20 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 316 млн. Токен займав 58-е місце на кріптовалютном ринку.

Де зберігати HSR

Завантажити офіційний гаманець можна на сайті проекту. Він доступний для Mac, Windows, Android, iOS і Hyperpay. Також можна використовувати апаратний гаманець Ledger Nano S.

Як Майні HSR

Наявність двох алгоритмів поділи процес Майнінг (mining) на два етапи, в тому числі і при використанні пулів (pool) для Майнінг:

 1. При використанні PoW Майнер повинні, як зазвичай вирішувати криптографічні головоломки. Головною відмінністю HSR в цьому плані є відсутність в блоках транзакцій. Насправді вони являють собою шаблонні елементи ланцюжка, що містять дані про адресу винагороди і заголовок. Вдале рішення задачі дозволяє Майнер отримати належні йому монети.
 2. Потім в силу вступає алгоритм PoS, і система за назвою шаблону виробляє випадковий вибір валідаторів. Імовірність потрапити в їх число залежить від кількості токенов на гаманці Майнера.

Всього мережа передбачає 84 млн токенов, з яких в обороті середину квітня 2018 року в обігу перебувало понад 42 млн.

Дорожня карта HSR

2018 рік

III квартал:

 • повна реалізація зашифрованою зв’язку між користувачами платформи Hcash і Byteball;
 • повне знищення HSR і заміна на Hcash.

IV квартал:

 • запуск Hcash + і продовження роботи над розширенням доступу до блокової інфраструктурі платформи;
 • старт Hcash-Eco, итеративного вдосконалення з розвитком нових функцій і створення нової екосистеми.

Прогноз і перспективи на 2018 рік

Як і більшість нових криптовалюта HSR пропонує багатообіцяючі перспективи на майбутнє. Її творці націлені на розвиток крос-блокової платформи з метою забезпечення взаємозв’язку і передачі цифрових активів між різними типами блокових ланцюжків.

Поки що важко прогнозувати, як буде розвиватися проект, але команда розробників налаштована оптимістично. Вона має намір реалізувати все задумане для запуску повноцінної платформи, яка здатна революціонізувати екосистему цифрових валют.

джерело:

https://h.cash/

Home

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector