Вирішуємо нагальну проблему, як купити біткоіни на біржі

Я вважаю, що всі сайти в інтернеті повинні «розмовляти» російською! Я навіть вимагаю цього … Але поки це думка кількох сотень мільйонів користувачів залишається непочутим. Тому, як купити біткоіни на біржі, залишається проблемою для багатьох!

очевидні позитиви

Кілька слів про ці майданчиках. Тут на відміну від обмінників волатильність курсу в кілька разів вище. Завдяки чому підвищується можливість відхопити монет за нижчою ціною.

Ордери на продаж bitcoin тут виставляють приватні трейдери, яким можете стати і ви. Для цього достатньо зареєструватися на кріпобірже. Будьте готові до того, що буде потрібно верифікацію аккаунта, яка може зайняти кілька днів. Без неї ви не зможете здійснювати транзакції з криптовалюта.

Який тип операцій без підтвердження профілю заборонений, залежить від специфіки майданчика. Наприклад, на Poloniex заборонено поповнення внутрішнього балансу, а висновок дозволений.

На інших майданчиках не такі суворі правила, і верифікація через поштову скриньку дозволяє оперувати досить великими обсягами сум. Але на Полонікс діє обов’язкова валідація профілю з перевіркою введених користувачем даних. Без неї не вдасться придбати BTC по «смачному» біржовим курсом.

де торгують

В інтерфейсі Полонікса два розділи для трейдерства:

  • «Exchange» — для звичайної торгівлі.
  • «Margin trading» — для маржинальної торгівлі.

Останній розділ «Lending» дозволяє взяти або дати в борг крипті під певний відсоток. Але нас цікавить перший пункт, де торгівля проходить без проблем.

Спочатку йде інтерактивний графік, який показує коливання курсу валютної пари. Спускаємося нижче, де розташований торговельний стакан — список пропозицій на покупку і продаж монет. Ось тут і відбувається торгівля.

Середній стовпець призначений для автоматичної купівлі-продажу BTC по досягненню валютною парою певного курсу (стоп-лосс ордера).

Думав показати, як проходять торги на Bitrix. Але майданчик тимчасово закрила прийом заявок на реєстрацію чи через наплив бажаючих, то чи через поновлення функціоналу. Так що поки задовольняємося Полоніксом!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector