IOStoken криптовалюта: особливості інфраструктури

IOStoken криптовалюта (IOST) пропонує безпечну і масштабовану інфраструктуру. Висока швидкість проведення транзакцій і безпечна блокова ланцюжок із захистом конфіденційності клієнтської бази забезпечують необмежені можливості для компаній, що надають послуги онлайн-провайдерів.

Історія розвитку та команда проекту

Криптовалюта IOST з’явилася у відкритому доступі на ринку порівняно недавно, але вже потрапила в топ-100 за ринковою капіталізацією. Це не дивно, враховуючи, що ця монета стала найбільш продаваною на біржі Binance через 9 днів після початку торгів.

У цьому проекті є багато можливостей для тих, хто прагне використовувати можливості технології блокчейн в своєму бізнесі. Сама ідея привернула серйозну увагу з боку інвесторів.

В даний час команда розробників налічує понад 30 осіб з Азії та Північної Америки:

 • Терренс Ванг (закінчив Прінстонський університет за напрямом «розподілені системи», має за плечима п’ять років досліджень в області кріптовалютних технологій і розподілених алгоритмів);
 • Джиммі Чжун (закінчив Університет Еморі, де вивчав математику і інформатику, засновник кількох успішних стартапів, захоплюється Майнінг ETH з моменту появи цієї криптовалюта);
 • Келвін Тан (випускник Університету Цінхуа, де вивчав інформатику, отримав золоту медаль на Національній олімпіаді з інформатики, є технічним директором EtherCap);
 • Рей Сяо (закінчив Університет Тафтса, де вивчав інформатику, економіку, філософії, часто виступає з лекціями в відомих світових вузах, в тому числі в Колумбійському університеті, інвестор і радник в декількох стартапи в Нью-Йорку та Пекіні);
 • Саманта Ванг (закінчила Техаський університет за напрямками «комунікація, філософія і театр», консультант з маркетингу в декількох інтернет-компаніях Китаю і США, засновник Pokee і MemorybySa Event).

Офіційний сайт: iost.io.

Огляд основних особливостей IOST

Ця криптовалюта націлена на впровадження в сферу інтернет-сервісів для забезпечення міцної інфраструктури для онлайн-провайдерів. Команда, що стоїть за проектом, зосередилася на наданні високої швидкості транзакцій і створення масштабованої, приватній і безпечної блочної ланцюжка. Як зазначається в «Білій книзі» проекту, блок-ланцюжок IOS (Internet of Service) — це безпечна масштабируемая мережу, яка дійсно працює.

Розробники обіцяють, що платформа IOS зможе обробляти до 100 000 транзакцій в секунду, що значно перевершують можливості блокових ланцюжків багатьох з найбільш популярних криптовалюта, таких як Bitcoin і Ethereum.

Цікавим фактом є те, що ця цифрова монета створена на основі мережі ETH. Однак, на відміну від багатьох платформ, які працюють на Ефіріуме, вона не запускалася через ICO із залученням коштів від приватних інвесторів.

Опис технічних особливостей IOST

Платформа використовує інноваційну технологію Efficient Distributed Sharding Technology, яка динамічно розбиває мережу на підпростори, довільно призначаючи різні вузли для спільної роботи. Це призводить до створення системи, яка працює більш швидко і ефективно, ніж багато її конкуренти.

Проект також використовує абсолютно новий консенсусний механізм, відомий як доказ правдоподібності (PoB). Цей механізм здійснює перевірку на основі минулих моделей поведінки. Система також включає в себе алгоритм «справедливості», який випадковим чином розподіляє дані на різні вузли, щоб гарантувати децентралізацію блокчейн протоколу.

Наскільки життєздатним є проект?

IOS включає в себе ряд функцій, які роблять його життєздатним варіантом в якості корпоративної блокової ланцюжка. Його протокол був розроблений для підтримки сервіс-орієнтованих продуктів і послуг, розрахованих на велику клієнтську базу.

На додаток до технології консенсусу команда IOS також використовувала розподілену систему Hyper Universe (HUDS), яка діє як децентралізований і безпечний спосіб зберігання інформації. HUDS також дозволяє використовувати платформу IOS для широкого спектра різних послуг. Вони можуть варіюватися за своїм призначенням від тих, які підійдуть для підприємств малого бізнесу, до таких гігантів, як Amazon.

Платформа також використовує ряд методів, спрямованих на досягнення масштабованості, які включають Atomix. Цей протокол швидкої оцінки забезпечує узгодженість транзакцій з перехресними мережами, і Scaleout, що відповідає за ідеальну розбивку мережі на кілька груп, що працюють паралельно. Механізм розподіленої випадковості (BDR) з урахуванням зсуву дозволяє мережі функціонувати ефективно і надійно.

Творці IOS націлилася на масштабованість і високу трансакціонної пропускну здатність як на відчутні способи поліпшення блокової ланцюга.

IOS — це технологія ланцюжка блоків наступного покоління, яка забезпечує мережеву інфраструктуру для підтримки орієнтованої на сектор послуг екосистеми.

Платформа також має місце для впровадження децентралізованих додатків (DApps) і смарт-контрактів, які будуть мати вирішальне значення після впровадження компаніями платформи в свій бізнес.

Додатково до всього IOS отримала хорошу підтримку інституційних інвесторів і в січні 2018 роки провела приватну розпродаж токенов. Кошти в проект вклали шістнадцять компаній. Серед інвесторів є, в тому числі і такі фонди, як Matrix і Sequoia.

Ключові переваги IOST

Інтернет-послуги розширюють можливості соціального і економічного співробітництва на новий рівень. Проект має на меті IOST — домогтися загального визнання і використання децентралізації і можливостей технології blockchain для усунення посередників і максимізації мережевий цінності для всіх учасників ринку.

Серед основних переваг платформи варто відзначити:

 • Нейтральність. Той, хто бере участь у співпраці з системою, отримує рівні можливості поряд з усіма іншими учасниками. Інтернет-послуги спрямовані на те, щоб зруйнувати фундамент попередніх методів ведення бізнесу шляхом отримання широкого визнання і створення мережі з високим рівнем довіри та максимізацією цінності мережі для всіх користувачів.
 • Прозорість. Кожен бажаючий може взяти участь в роботі системи. Ніякої реєстрації, ідентифікації або інших попередніх умов, які обмежують доступ до платформи, не існує.
 • Незмінність. Автори проекту прагнуть зберегти відкриті, нейтральні і незмінні можливості сектора інтернет-послуг. Немає ніякої можливості змінити будь-яку інформацію та історію транзакцій в мережі завдяки захищеності блокчейна.

Де купити IOST

Купівля та продаж токена IOST доступна на таких біржах, як:

 • Binance;
 • Huob;
 • OKEx;
 • Ethfinex;
 • Kucoin.

На момент написання статті курс токена IOST до долара становив $ 0,029215, до рубля — 1,87 RUR, а ринкова капіталізація перевищувала $ 245 млн. Токен займав 50-е місце на кріптовалютном ринку.

Де зберігати IOST

Так як криптовалюта заснована на блокчейне Ethereum, то для зберігання токена IOST підійде будь-який гаманець з підтримкою Ефіріума. Найбільш популярний вибір — MyEtherWallet.

Прогноз і перспективи на 2018 рік

Поки що дуже рано говорити про перспективи цього проекту. Проте, раптовий стрибок ціни токена IOST в січні 2018 року дозволило криптовалюта привернути до себе пильну увагу.

На даний момент багато залежить від того, наскільки добре команда зможе дотримуватися своїх обіцянок і продовжувати виконувати всі намічені етапи дорожньої карти.

Після зниження першого ажіотажу IOST буде змушений конкурувати з кількома іншими токенами, орієнтованими на сегмент інтернет-послуг. В першу чергу, мова йде про IOTA (MIOTA), IOTChain (ITC) і Internet Node Token (INT). Крім того, є також ряд конкуруючих платформ, таких як EOS (EOS), Zilliqa (ZIL) і High Performance Blockchain (HPB). Всі вони також мають вражаючою швидкістю проведення транзакцій.

джерело:

https://www.coinbureau.com/

IOST

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector