Наскільки дешево торгувати на біржі криптовалюта Neraex?

Так чого ми вічно прагнемо на азіатські майданчики? Та тому що на деяких з них торгувати дешевше! Наприклад, на японській біржі криптовалюта Neraex.

Дешевше, ніж у всіх?

Щодо дешевизни трейдерства на Neraex несподівано виникли сумніви. Хоча про це щосили сурмлять зарубіжні огляди цієї кріптобіржі. Але на сайті майданчики наводяться куди більш «засмучує» значення комісії.

Тобто, поповнення гаманця безкоштовно, висновок — в залежності від монети. А ось ігри з криптовалюта (стовпець «Транзакції») змушують напружитися. Виходить, що в Neraex діють тарифи на купівлю-продаж монет, які в два рази більше, ніж на інших біржах.

Середнє значення по галузі — 0,2-0,25%.

Це питання поки залишимо відкритим. Визначимося з відповіддю на нього після досконального дослідження майданчика. Так як азіатським бірж властиво неточність даних, що викладаються на сайтах.

Що ще відомо про Neraex:

  • Домінуюча монета — биток.
  • Серед Фіат підтримує тільки ієну і USD.
  • На біржі представлено 12 криптовалюта, причому більша частина з них специфічні.
  • Можливість введення-виведення ієн банківським переказом.
  • Ринок розбитий на п’ять сегментів — за основними валютами.

  • Майданчик мешкає в Японії, але її діяльність не контролюється жодним з державних органів країни.
  • Інтерфейс біржі доступний на трьох мовах: японською, китайською та англійською.
  • Монети користувачів зберігаються на холодних гаманцях.
  • Доступна двухфакторная аутентифікація.
  • Маржинальної торгівлі немає.

дивимося всередину

Реєстрація, верифікація і торговий функціонал Neraex.

Щоб зареєструватися на біржі, потрібно заповнити форму, що складається з двох полів.

Після чого на вказаний ящик прийде лист з посиланням для валідації. Одразу попереджаємо: вітчизняні поштовики на Neraex «не проходять». Gmail — в самий раз!

Верифікація особистості обов’язкове. Крім неї біржа вимагатиме від вас активувати в обов’язковому порядку двухфакторную аутентифікацію, вказати номер мобільного і затверджувати його.

Якщо не пройти всі ці процедури, то не зможете працювати: поповнювати баланс, виводити кошти і, природно, торгувати на Neraex.

Також на біржі діє VIP-членство. Користувач вищого рівня отримує більший ліміт на щоденні операції (4 битка), різні знижки та інші плюшки.

Добовий ліміт звичайного користувача Neraex становить 1 біткоіни.

Торговий функціонал кріптобіржі простий для розуміння. Нічим видатним він не виділяється. Термінал дозволяє купувати і продавати тільки через ринкові ордера.

Єдине, що виділяє торгову платформу Neraex, це настроюється графік зміни курсу валютної пари. Він підтримує кілька технічних індикаторів.

Дорога «япона»!

Як бачите, Neraex виявилася невигідною торговим майданчиком для нашого «брата». Не думаємо, що у кого-то з співвітчизників знайдеться причина завантажувати на цю біржу скани своїх документів. А також вказувати номер мобільного. Тому відгуків про Neraex в Рунеті практично немає.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector