Як купити біткоіни за рублі через Ківі: прості і складні шляхи

Де шукати продавця

Вони не стоять в супермаркетах і не кричать на ринку «продам біткоіни за Ківі дорого». Хоча, було б дуже цікаво спостерігати подібну ситуацію. Бабусі з молоком і петрушкою, ймовірно, почнуть будувати нові теорії змови.

Способів трохи, але ось їх виконання широко, тому весь Інтернет так і норовить змусити використовувати той чи інший сервіс. Від реклами не втекти, тим більше, коли мова йде про покупку біткоіни в 2018 році. Найбільш просунуті в цьому плані виявилися обмінні сервіси і їх розробники.

Також можна знайти продавця безпосередньо. До цього способу тільки з колодою козирів в рукаві і пані Фортуною за спиною. Чому? Скоро дізнаєтеся.

міняємо все

Дослідження запитів в гуглі показало, що їсти не менше 100 різноманітних обмінних сервісів по всьому Інтернету. Бажання звузити коло призвело до моніторингу обмінників. Монітори працюють на вас, оскільки надають лише надійні сервіси. Більш того, дають основну інформацію:

  • курс обмінника;
  • наявність комісій;
  • кількість запасів;
  • відгуки.

Саме ці фактори будуть ключовими при виборі обмінника. Варто звернути увагу, що деякі з них вдаються до хитрощів і нібито не вказують комісійний збір. Потім виявляється, що їх курси дуже занижені. Таким чином, краще вибрати сервіс з мінімальною комісією, ніж погоріти на дрібному курсі.

Розмір резерву говорить сам за себе. Якщо там порожньо, то немає сенсу навіть щось ще перевіряти. Відгуки вирішують все для контори. Якщо буде хоча б 100 позитивних і до 5 негативних, то обмінник можна використовувати. Проте, можете переглянути ці відгуки на предмети використання Bot.

як міняти

Той самий момент, коли новенький в русі. Нічого він не знає, мало що чув. Зате вже добрався до обмінника. Значить частина справи зроблена. Далі потрібно ввести такі реквізити:

  • адреса BTC-гаманця, на який потрібно відправити біткоіни;
  • номер рахунку Ківі, звідки будуть зніматися гроші;
  • сума поповнення (або кількість бажаних Bitcoin);
  • Адреса електронної пошти.

У більшості обмінників після введення потрібно буде натиснути «Сплатити», після чого ви будете направлені на сайт Ківі. Авторизуйтесь і підтвердіть платіж. Зазначена сума буде знята з вашого рахунку, а після закінчення обміну ви будете проінформовані на електронну пошту.

прямі поставки

Чому обмінні майданчики настільки зручні для покупки біткоіни через Ківі? Тому що більшість з них підтримують таку пару, не вимагають реєстрації, проводять транзакції настільки швидко, наскільки це можливо.

Але які тоді мінуси? Це приховані комісії, занижений курс, вичерпний резерв. Більш того, встановлено мінімум і максимум на кожну операцію. Наприклад, якщо максимум можна купити 5 BTC, а вам потрібно 12, то доведеться створювати три запиту. А це зайві витрати на оплату комісійного збору.

Частково таку проблему вирішує пряма покупка біткоіни. Знайти продавця неважко. Вони живуть на біржі LocalBitcoin, а також на головному кріптовалютном форумі — Bitcoin Talk. Можете пошукати в соціальних мережах, на інших форумах і блогах, і навіть на Youtube. Так чи інакше, вся мережа в ваших руках.

Які переваги подібного способу? Можна домовитися про курс і навіть часу створення транзакції. Ви можете обговорити будь-які умови, від логічних до найабсурдніших. Крім цього, не доведеться платити комісію (за винятком збору Ківі). Є невелике обмеження: у продавця є конкретна кількість біткоіни. Але вам повинно вистачити.

Але є один величезний недолік — ризик. Тут набагато більше шансів наштовхнутися на шахрая. Справа в тому, що немає ніяких гарантій його чесності. Тому потрібно сподіватися лише на долю (навіть не на самого себе).

Не має сенсу розповідати, як використовувати такий спосіб. Він полягає в звичайних договірних відносинах людей. Відповідно потрібно вміти правильно поставити свої умови і довести їх вигідність для обох сторін. Конкретного алгоритму тут немає. Його взагалі не існує: доведеться реагувати по ситуації.

Ніхто не шукає легких шляхів

Один з варіантів покупки Bitcoin — використання біржі. Але популярні майданчики не працюють з Ківі. Вихід є. Зазвичай там використовуються системи Payer, Advanced Cash і Capitalist. Можете перевести туди гроші з Ківі-гаманця, а потім поповнити рахунок біржі.

Далі, за рублі, які будуть зберігатися вже на самій біржі, можна купувати біткоіни. Особливістю покупки на біржі є можливість створення ордера по ліміту зі своїм курсом. Іншими словами, можна заробити на цьому.

Хтось скаже, що це вже не покупка BTC за Ківі. Однак автобус не відразу потрапляє з Києва до Пітера. По дорозі потрібно проїхати багато міст і сіл. Вважайте, що одна із зазначених платіжних систем і біржа будуть подобою таких пунктів.

Коли там нові способи?

Вся мережа до послуг користувачів. Море обмінників, нескінченну кількість продавців. Але це все. Коли мова заходить про покупку за рублі через Ківі, нічого іншого не знайти. Можливо, в майбутньому буде якийсь варіант прямого обміну між Bitcoin-гаманцем і рахунком Ківі. Але ніхто поки не розповідав про подібну концепції.

Якщо біткоіни покаже більш чітку перспективу, тоді будуть зміни. Подивимося, як розпорядиться доля щодо цифрового золота.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector