Як купити біткоіни за рублі через Ощадбанк онлайн

Чи не ларьок біля будинку

Біткоіни — НЕ чіпси, їх не купиш в ларьку біля будинку. Не кажучи вже про те, що в кіосках розрахунок карткою неможливий в принципі. Хоча, було б забавно подивитися на те, як якийсь мужик накидає домашні кальсони в один з недільних днів і йде в ларьок купити хліба … І про між іншим, пару біткоіни.

Але в такому випадку біткоіни, як і інші криптовалюта, не були б настільки бажані. Та й ви не задавалися б подібними питаннями, а вже шукали б кальсони свого діда. З іншого боку, є свої позитивні сторони. Вам не потрібно буде одягатися і десь ходити. Купувати биток ви будете прямо з дому.

Ловись біткоіни великий і маленький

Домашня рибалка на біткоіни … Звучить цікаво, але більше схоже на крани, ніж на процес покупки. Про кранах чули? Розповів в іншій статті, можете почитати.

Прагну вас порадувати. Ніяких договорів підписувати не доведеться. Купівля буде анонімною. Сбербанк навіть не дізнається, що ви витратили гроші на криптовалюта. Хоча, якщо ви сильно цього боїтеся, то не варто. Відповідальності в Росії за роботу з криптовалюта немає ніякої. Але питання контролю за її обігом поки що не вирішене. Але що ж потрібно?

пластики всюди

Почнемо з карти Ощадбанку. Вона у вас є? Якщо так, то перший етап ви пройшли, самі того не підозрюючи. Якщо немає, тоді перша задача полягає в її створенні. Два варіанти:

 • створити заявку на офіційному сайті банку;
 • прийти у відділення і написати там заяву.

Є пару рублів на биток?

Окей, карта є. Вчимося далі. Що таке Bitcoin? Найдорожча криптовалюта в світі. Значить за пару рублів ви купите близько 100 Сатоши, може більше. Сказати, що це мало — нічого не сказати. Деякі крани дають більше. Тоді наступне, що потрібно — це гроші. Багато грошей.

Скільки ви хочете біткоіни? Якщо один, то вам потрібно майже 500 тисяч рублів (станом на 25.03.2018).

Щоб купити достатню або бажану кількість bitcoin, потрібно мати на рахунку відповідну суму. Якщо ви зібралися торгувати на біржі, то для початку вам вистачить і 0.1 BTC, що становить приблизно 50 000 рублів. Це вже більш-менш реальна сума, але у Ощадбанку будуть питання, куди ви спрямовуєте такі гроші.

Адресочек можна?

Карту зробили, гроші знайшли … Начебто все добре, для звичайних платіжних операцій онлайн цього вистачить. Але у нас незвичайна операція. Так, ви завжди знайдете куди скинути свої гроші. Але потрібно ж за них щось отримати. Найголовніше, це «щось» потрібно кудись спрямувати і зберігати.

Тому потрібно створити адресу біткоіни-гаманця. Хоча все повязано на криптографії, вам в ній розбиратися не потрібно. По крайней мере, в тому випадку, якщо ви хочете купувати bitcoin з карти Ощадбанку. Гаманців існує багато, але для покупки нам потрібна версія, підключена до мережі. Такими можуть бути:

 • біржовий адреса;
 • мультивалютний онлайн гаманець (наприклад, HolyTransaction);
 • мобільний гаманець;
 • десктопний клієнт.

Якщо вам для трейдингу, тоді заводите собі біржової гаманець. Менше потім втратите на комісіях від перекладів. Якщо для дрібних розрахунків в магазинах (раптом в живете в США або Японії), тоді можете завести мобільний. Ну а якщо ви хочете безпечного зберігання, тоді кращим варіантом буде десктопний клієнт.

Більш того, не полінуйтеся скачати офіційний додаток. Воно все одно безкоштовне. Зате вірусів не буде, і ви будете впевнені в цілості битка. Чи не хочете синхронізуватися? Не треба, це необов’язково.

Загалом, створили кошелечек, знайшли в ньому свій біткоіни адресу і записали його. Хоча, необов’язково. Купувати то будемо онлайн, так що можна буде адреса просто скопіювати. Століття передових технологій все-таки.

А точно ви купуєте?

Децентралізація звичайно є, але ще ж потрібен захист від ботів. Щоб вони не купували біткоіни, всі сервіси придумали собі механізм підтвердження покупки. Заведіть собі електронну пошту, тому що ми будемо використовувати кріптовалютний обмінник, а він без адреси пошти не працює.

З ким зв’язуватися

Ви були уважні? Тоді у вас є все необхідне для покупки BTC через Ощадбанк онлайн. Ще раз для закріплення:

 • пластикова картка;
 • електронна пошта;
 • адреса біткоіни-гаманця;
 • гроші.

Тепер ви мене питаєте, що з цим усім робити. Купувати биток. Ми будемо використовувати варіант з обмінниками, але є ще один спосіб, який пов’язаний з безпосередньою купівлею. Розповім коротко про нього.

Купити без посередників

Я не знаю, чому цей спосіб взагалі живий. Криптовалюта сама по собі дуже ризикова штука, так багато хто хоче додати собі ризику. Ще й впевнено на це йдуть, думають, що все буде чесно … Захоплююся такими людьми.

Так ось, на кріптофорумах вічно хтось приторговує біткоіни. Знайдіть таку людину і зв’яжіться з ним. Встановлюйте свої умови угоди, атакуйте його, будьте справжнім левом. Подивимося, який з вас вийшов би торговець в минулі часи.

Чому я виділив цей спосіб? Ну це ж буде прямий розрахунок. Прямо заявите продавцеві, що ви можете оплатити тільки картою Ощадбанку. Так, в такому випадку він вас не відразу зрозуміє. Але якщо інші умови його влаштують, то він піде на це. Тільки дивіться, щоб вам шахрай не попався. Потім нікому не поскаржитеся.

У кого розмін

А тепер до більш надійного варіанту. Кріптовалютние обмінники діють по всій мережі. Їм не придумаєш ніякого іншого застосування, крім як обмін. Взагалі, на таких сервісах можна міняти фіат, але зараз не про це.

Я користуюся такими сервісами, як Xchange.cash, 60сек або 24PayBank. Але я ні до чого вас не зобов’язую. Хочете щось інше? Заходьте на Okchange або Bestchange. Це два кращих моніторингу обмінників. Вони збирають інформацію про відгуки про обмінники, їх курс і комісію. Вибирайте на свій смак.

Що робити з обмінником

Коли знайдете бажану майданчик, потрібно буде вказувати реквізити. Все це робиться на першій сторінці сайту.

 1. Вказати напрямок обміну. Що віддаєте? Рублі з карти Ощадбанку. Що купуєте? Біткоіни.
 2. Сума обміну. Якщо вам взагалі все одно на свої фіатние гроші, то вкажіть, скільки ви хочете купити біткоіни. Якщо ви відклали спеціально для покупки криптовалюта, то вкажіть, скільки готові витратити.
 3. Платіжні дані. У нашому випадку такими будуть: номер карти, ПІБ власника. Так, ось так і руйнується анонімність. Залишається тільки сподіватися, що сервери обмінника захищені.
 4. Пошта.
 5. Номер гаманця.

Перевіряйте все по кілька разів. Купівля біткоіни означає лише одне: в разі помилково введених даних ніхто вам нічого не поверне. Краще витратити на 2 хвилини більше, параноїдально все переглянути, але бути впевненим, що биток отримаєте саме ви.

Потім потрібно погодитися з правилами використання сервісу. Я порадив би їх прочитати, але давайте будемо відвертими один з одним. Угода рідко хто читає. Там будуть вказані права і обов’язки сторін та як зазвичай те, що обмінник не несе відповідальності за ваші «боки» під час заповнення даних.

Що робить сам обмінник

Коли ви підтвердите свої дані, потрібно буде відправити кошти на рахунок обмінника. А він уже, в свою чергу, за ці гроші передасть вам bitcoin. Чи не поскупилася на комісію. Чим вище ви її встановите, тим швидше отримаєте свої кошти.

Якщо ви захочете заощадити, то транзакція пройде в кращому випадку через кілька годин. Весь цей час сервіс буде користуватися вашими грошима. Звичайно, потім він дасть бажане, але ви неабияк понервувати протягом цього часу. Воно вам треба?

Чи не камінчик, а цілий кругляк під водою

Повернемося до умов використання сервісу. Я не відмовляюся від своїх слів, що мало хто їх читає. Але давайте розглянемо непередбачений казус.

Дмитро захотів купити 5 BTC (так, він багатий), використовуючи карту Ощадбанку. Звернувся в Xchange.cash. Ввів правильно все реквізити, підтвердив їх належним шляхом і вказав максимально можливу комісію. Дмитро знає, що при таких розкладах майданчик надсилає біткоіни протягом півгодини. Але вони прийшли йому через два дні і не в повному обсязі.

Якщо користувач не читав умови обміну, то він засмутиться, подумавши: «Ну це ж криптовалюта … Ймовірно кинули». Але Дмитро читав умови і знає, що в перебігу 30-ти днів з моменту отримання коштів він може звернутися в підтримку. Якщо він доведе, що мав отримати 5 bitcoin, а отримав тільки 4.8, то обмінник виплатить йому залишок. А Дмитро доведе, тому що сума транзакції зберігається в блокчейне, а сума запиту — на сервісі.

Завдяки тому, що колись Дмитро прочитав умови використання сервісу, він зміг вирішити свою проблему. Будьте як Дмитро, і тоді у вас залишаться лише ті проблеми, які не залежать від вас або сервісу:

 • хакерські атаки;
 • вичерпаний резерв.

На сьогодні це все. Підписуйтесь на наш телеграм. Якщо з’явиться новий спосіб покупки, то ми там обов’язково повідомимо.

До скорого!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector