Як купити біткоіни за вигідним курсом за рублі?

Як купити біткоіни за вигідним курсом — питання, що цікавить інвесторів і звичайних користувачів, які вирішили вкластися в криптовалюта. Зростання ціни BTC в грудні 2017 року до 20 000 $ зробив Bitcoin один з найбільш «гарячих» інструментів для збереження і примноження капіталу. Десятки тисяч людей стали вивчати способи покупки віртуальної монети в надії отримати свій «шматок пирога».

Сьогодні, на 20 серпня 2018 року, біткоіни значно просів в ціні, а його курс становить 6523 $. Незважаючи настільки різке зниження, BTC цікавий кріптовалютному спільноті. Інвестори знають, що зниження вартості — відмінна можливість закупити актив на перспективу зростання. Тим більше, що за прогнозами експертів вартість криптовалюта повинна піти вгору, що гарантує високу прибутковість.

Нижче розглянемо основні методи, як можна купити віртуальні монети і що врахувати для отримання кращої курсової ціни. Крім того, наведемо плюси і мінуси доступних на серпень 2018 року варіантів.

Як купити біткоіни за кращим курсом через обмінний пункт — інструкція

Купівля біткоіни через майданчик з онлайн-обмінниками
Купівля біткоіни через QIWI на сервісі bestchange.ru

Найбільш простим і доступним методом для отримання BTC вважається застосування обмінних сервісів. Головна складність полягає у виборі майданчика, де можна купити біткоіни за вигідним курсом. На допомогу приходять сервіси моніторингу, що дозволяють візуально оцінити поточну вартість криптовалюта і віддати перевагу тим обмінників, які пропонують кращі умови.

Щоб купити Bitcoin за кращим курсом за допомогою обмінного сервісу, робимо такі кроки:

 1. Переходимо по посиланню bestchange.ru. Звертаємо увагу на ліву сторону сторінки — там наведено два стовпці з активами для обміну. Лівіше вказується валюта, яка обмінюється, а правіше — той актив, що необхідно отримати в процесі конвертації. В останньому випадку вибираємо Bitcoin (BTC), а в першому — той актив, який є в розпорядженні на момент здійснення операції (наприклад, QIWI RUB).
 2. На центральній частині сторінки система видає перелік обмінних сервісів, готових провести операцію в заданому напрямку. Сервіс моніторингу побудований таким чином, що майданчики в списку знаходяться в порядку спадання за вигідністю курсу.
 3. Вибираємо відповідний обмінний пункт. При оцінці приділяємо увагу не тільки вартості Bitcoin, але і іншим характеристикам — наявності резерву і характером коментарів. У розділі «Резерв» показується, скільки біткоіни залишилося в розпорядженні сервісу для проведення операцій. Якщо при конвертації планується отримати велику суму, ніж зазначено в цьому вікні, варто вибрати інший варіант. У секції «Відгуки» зазначено дві цифри. З лівого боку кількість негативних відгуків (якщо воно є), а з правого — число позитивних коментарів. Якщо зліва стоїть число 2 і більше, це свідчить про наявність проблем з конвертацією.
 4. Переходимо на сайт обмінного пункту, натиснувши на нього в вибраному рядку. На момент написання статті (20.08.2018 року) кращі курси пропонували сервіси ByWare і NetEx24. На них за 1 Bitcoin можна купити за 462 320,8506 рублів.
 5. Проходимо реєстрацію, щоб кожного разу не вводити особисті дані, а також номери гаманців (Ківі і біткоіни).
 6. Переходимо в розділ обміну, вибираємо цікавить напрям (QIWI — BTC), після чого проводимо конвертацію. У кожному обмінному пункті процес може трохи відрізнятися, але підказки сайту виключають ризик помилки.
 7. Перевіряємо, що кошти потрапили на біткоіни-гаманець. Варто врахувати, що зарахування криптовалюта відбувається не миттєво, а з певною витримкою часу.

плюсимінуси
Доступність новачкам. Вважається, що покупка BTC через обмінники — найбільш простий спосіб обзавестися криптовалюта.Додаткові витрати. Велика частина обмінних сервісів беруть комісію з кожної угоди.
Можливість особисто вибирати вигідні варіанти. Завдяки сервісу моніторингу курсів, можна оцінити пропозиції обмінників і провести операцію з найбільшою вигодою.Занижений курс. Незважаючи на можливість вибору кращої пропозиції, курсова вартість Bitcoin свідомо занижена. Це пов’язано з бажанням обмінників додатково заробити на різниці.
Легкість конвертації. В процесі обміну даються докладні підказки, що виключає помилки при проведенні операції.
Висока швидкість. На більшій частині обмінників допускається купівля BTC без реєстрації, що дозволяє знизити тимчасові витрати при проведенні одиничної угоди.Дефіцит резерву. Якщо обмінник продає біткоіни за вигідною ціною, його резерв швидко закінчується, тому часто доводиться чекати поповнення або вибирати інший варіант.
Великий вибір напрямків. За допомогою обмінників легко купити не тільки біткоіни, але і інші монети — XMR, Ethereum, Litecoin та інші.

Як купити біткоіни за кращим курсом на біржі — крок за кроком

Купівля біткоіни за рублі на біржі Livecoin
Блок для покупки BTC на біржі Livecoin

Складний, але при цьому вигідний для новачків варіант — покупка BTC через одну з численних бірж. Ці сервіси спеціально створені для покупки, а також конвертації фіатних і віртуальних монет за вигіднішою курсовою ціною. При виборі майданчика важливо орієнтуватися на репутацію, відгуки та способи введення грошей на рахунок. Наприклад, лише деякі біржі дозволяють поповнити акаунт з сховища Ківі.

Поговоримо, як купити Bitcoin з Qiwi за кращим курсом за допомогою біржового сервісу livecoin.net. Це популярна біржа з ​​простим інтерфейсом і широким вибором варіантів поповнення / виводу. При внесенні грошей через Ківі стягується 7% комісії, а при виведенні Bitcoin (після покупки) береться 0,0005 BTC.

Щоб отримати BTC за вигідним курсом через livecoin.net, робимо наступне:

 1. Реєструємося і авторізуемся на ресурсі.
 2. Переходимо в секцію поповнення, знаходимо рядок «Баланс фіатних засобів» і вибираємо валюту (RUB). Натискаємо на поповнення і Зміни в порядку у вкладку Qiwi. Тут ще раз пишемо валюту, номер гаманця, розмір переказу (мінімальна межа 1000 р.). Далі система показує, скільки грошей буде зараховано, а також розмір комісії (на 20 серпня 2018 року вона становить 7%).
 3. Очікуємо зарахування грошей, а далі йдемо в розділ «Торгівля». Нижче під графіком є ​​секція для створення ордера. У ньому вказуємо число монет, які необхідно купити і бажаний курс. Як тільки ціна досягає встановленого параметра, покупка відбувається автоматично. Один з варіантів — придбання BTC за поточною ціною. Для цього потрібно перейти до ринкового ордеру. Варто врахувати, що система бере комісію, рівну 0,18% з кожної угоди.
 4. Як тільки потрібна сума Bitcoin накопичена, йдемо в секцію «Баланс», знаходимо в списку назву потрібної віртуальної монети і виводимо гроші. У наведених графах прописуємо цікавить суму, а також номер гаманця, куди перераховуються гроші. Перевіряємо, що дані вказані вірно, і відправляємо платіж.

За схожим алгоритмом можна купити Bitcoin за вигідним курсом і на інших біржових майданчиках. Головне — звертати увагу на авторитетність майданчика, а також розмір комісії на введення, висновок і здійснення угоди.

плюсимінуси
Швидка реєстрація. На проходження реєстраційних процедур і вхід під своїми даними йде до 3-5 хвилин.Комісії. Головний мінус біржових майданчиків — стягування комісійних платежів (на введення, висновок і здійснення угоди).
Вигідний курс. Завдяки особливостям біржі, користувачі мають право особисто встановлювати вартість, за якою хочуть купити біткоіни.
Безпека. Служба підтримки майданчика контролює угоди і захищає користувачів від обману.Складнощі для початківців. Щоб придбати Bitcoin за вигідним курсом, доведеться розібратися з тонкощами роботи сервісу та правилами виставлення ордера.
Зручне російськомовне меню.
Великий вибір монет. Користувачам доступний широкий вибір варіантів фіатних і віртуальних грошей для введення / виведення.

Як купити біткоіни за вигідним курсом через брокера — алгоритм дій

Головна сторінка брокерської майданчики Робофорекс
Брокерська платформа Робофорекс, на якій можна купити біткоіни

Останнім часом набирають популярності брокери — компанії, що виконують посередницькі функції між біржами і користувачами. Такий шлях підходить для трейдерів, які заробляють на волатильності криптовалюта, або інвесторів, які планують її купити за вигідним курсом.

Більшість брокерів дозволяють тренуватися на віртуальному рахунку, після чого працювати з реальними грошима. Як правило, мінімальний розмір депозиту для початку торгів становить 5 доларів, але при бажанні можна вносити і велику суму. Зарахування грошей на рахунок проводиться будь-яким зручним способом. На відміну від кріптовалютних бірж, комісія при поповненні рахунку не береться. Торги проводяться за допомогою програм МетаТрейдер (4-й або 5-й версії). Плюс цього ПО полягає в наданні поточного графіка ціни, можливості застосування індикаторів, вибору валюти, а також використання ботів.

Розглянемо, як купити біткоіни за кращим курсом за допомогою брокера:

 1. Вибираємо брокерську майданчик і реєструємося. Як правило, необхідно вказати особисті дані (ПІБ, телефон, поштова скринька і інші). Що стосується брокерів, сьогодні добре зарекомендували себе такі сервіси — Альпарі, Робофорекс, Форекс-клуб.
 2. Відкриваємо рахунок (віртуальний або реальний). Новачкам рекомендується попрацювати на демо-рахунку, щоб розібратися з тонкощами майданчики, після чого переходити на торги за реальну валюту.
 3. Інсталюємо МетаТрейдер (як правило, доступний для скачування на сайті брокера).
 4. Вносимо відомості в програму і поповнюємо рахунок.
 5. Вибираємо відповідну пару, наприклад, біткоіни / Долар США.

Варто зазначити, що брокер дозволяє працювати в двох режимах — заробіток на різниці цін або просто покупка криптовалюта. У першому випадку трейдер аналізує рух вартості BTC, після чого укладає угоди. Перед тим, як купити біткоіни за мінімальним курсом, а після продати (у разі зростання ціни), варто вивчити базові правила торгів і розуміти принципи двох видів аналізу (фундаментального і технічного). Торгувати за допомогою інтуїції не вийде.

Для здійснення угоди через МетаТрейдер робимо такі кроки:

 1. Вибираємо розділ «Огляд ринку» і визначаємося з торговим інструментом.
 2. Тиснемо на обрану пару правою кнопкою мишки і знаходимо в випадаючому списку посилання на вікно графіка.
 3. Визначаємося з моментом входу в ринок і створюємо ордер. Вносимо дані в порожні графи і створюємо наказ.
 4. Як тільки ціна досягає необхідного значення, виходимо з ринку (закриваємо ордер).

плюсимінуси
Можливість заробити на волатильності. За допомогою брокера можна не тільки купити біткоіни, але і отримати прибуток на різниці курсів.Мінімальний депозит. Брокерські майданчики встановлюють мінімальну межу для початку торгів. Як правило, він становить 5 $.
Вигідна ціна. Угоди з криптовалюта проходять за ринковою ціною, що дозволяє розраховувати на кращий курс BTC.
Зручність торгів. Користувачам пропонується якісна програма для трейдингу, де є необхідні інструменти (індикатори), а також великий вибір пар.Ризик. При роботі з кредитним плечем є ризик втратити всі гроші вже після першої операції.
Демо-рахунок. Новачки можуть потренуватися на віртуальних грошах без будь-якого ризику. Як тільки з’явиться впевненість у силах, можна переходити до справжньої торгівлі.
Захист від злому. Брокери мають великий досвід в сфері посередництва між клієнтами і біржами, тому гарантують безпеку.Складність. Щоб забезпечити вигідну покупку BTC або отримання прибутку на різниці курсів, потрібно володіти базовими знаннями і вміти аналізувати ринок.
Кредитне плече. Наявність такої опції дозволяє купувати криптовалюта на багато більшу суму, ніж є на рахунку.
Функціонал. Брокер пропонує величезний вибір варіантів для введення / виведення, а також особистого менеджера в допомогу.

Як купити біткоіни за вигідним курсом через телеграм — інструкція

Графічне зображення робота, призначеного для покупки BTC в телеграм

Мессенджер Telegram постійно дивує користувачів зручними корисними ботами. Одним з таких є @BTC_CHANGE_BOT, за допомогою якого можна з вигодою купити Bitcoin через телефон. Для початку потрібно увійти в інтерфейс бота, вибрати мову і погодитися з умовами. Далі вивчаємо інтерфейс програми. Користувачеві представлені наступні розділи — гаманець, обмін BTC, про сервіс і настройки.

Розглянемо, як купити біткоіни за рублі за вигідним курсом за допомогою Telegram:

 1. Відразу входимо в секцію налаштувань, вказуємо адресу гаманця, вибираємо валюту (рубль), визначаємося з мовою інтерфейсу, а в секції курс BTC ставимо Localbitcoins. Останнє необхідно для того, щоб купити біткоіни за найкращою ціною.
 2. Переходимо в розділ обміну BTC, де вибираємо секцію покупки. Як варіант, можна придбати біткоіни за допомогою картки Ощадбанку (доступні й інші шляхи).
 3. Встановлюємо суму для конвертації, наприклад, 6000 р.
 4. Бот самостійно підбирає кращий курс і дає інформацію про користувача (другій стороні угоди).
 5. Якщо умови влаштовують, погоджуємося з проведенням конвертації.
 6. Чекаємо надходження інформації для переказу грошей. При цьому бот «заморожує» на рахунку користувача необхідну суму до закінчення конвертації (для безпеки).
 7. Направляємо 6000 рублів з картки Ощадбанку за вказаними реквізитами та підтверджуємо угоду.
 8. Отримуємо біткоіни на гаманець і переконуємося в надходженні всієї суми.

плюсимінуси
Відсутність затримок. Конвертація BTC проходить протягом п’яти хвилин. Немає потреби реєструватися — повний функціонал доступний вже після установки бота.Обмеження по віртуальним монетам. У розглянутому боті можна придбати тільки Bitcoin.
Зручність. Застосування бота дозволяє купувати Bitcoin за вигідним курсом з телефону. При цьому програма точно налагоджена і виконує свої функції без збоїв.Втрата часу на перевірку. Для проведення торгів доведеться пройти верифікацію, а це займає певний час.
Низька комісія. При конвертації береться за все 0,98% від суми угоди.Ризик обману. Незважаючи на надійність захисту, ризик потрапити на «вудку» шахрая все одно залишається.
Безпека. Передані дані надійно зашифровані, а сама угода проводиться під контролем бота, що виключає обман.
Великий вибір варіантів оплати.

Де ще можна купити біткоіни за вигідним курсом?

Спеціальний банкомат для покупки біткоіни

Купівля BTC — швидкий шлях збереження, а при зростанні ціни і примноження капіталу. Такий варіант все частіше вибирається користувачами, які розчарувалися в Майнінг через низьку рентабельність (profitability) і великих витрат на покупку устаткування. У процесі видобутку застосування процесорів і відеокарт вже не актуально, тому доводиться застосовувати дорогі Асіка, які не всім по кишені.

Що стосується покупки біткоіни, цей варіант доступний кожному. Розглянуті вище способи дозволяють купити BTC за вигідною ціною протягом 10-15 хвилин. Але існують і інші варіанти:

 1. Однорангові сервіси (наприклад, localbitcoins.com). Для проведення конвертації реєструємося, вибираємо обмінну монету, знаходимо користувача з відповідними умовами та проводимо операцію. Це хороший варіант, завдяки низькій комісії і можливості обміняти BTC за вигідним курсом, але залишається ризик потрапити на шахрая.
 2. Прямий обмін. Для покупки BTC знаходимо другу сторону угоди через Інтернет або друзів, домовляємося про курс і способі перекладу, після чого проводимо операцію. При виборі такого варіанту потрібно бути впевненим у чесності контрагента.
 3. Через Вебмані. У гаманці WebMoney можна створити гаманець WMX і поповнити його шляхом конвертації наявних на рахунку коштів (в інших валютах, наприклад, WMR). Мінус в тому, що така операція проводиться за курсом, який далекий від ринкового.
 4. Біткоіни-банкомати. Такі пристрої вже встановлені в багатьох великих містах. Плюсом такого способу є мінімальний ризик попастися на виверти шахраїв. Однак є і досить мінусів — наприклад, не в кожному місті є кріптомат і для проведення покупки потрібно добиратися до апарату, в той час як іншими способами можна купити біткоіни не відходячи від комп’ютера.

Варіантів покупки Bitcoin за вигідною ціною досить. Залишається визначитися з відповідним способом і реалізувати його.

Відео про те, як купити біткоіни за вигідним курсом на тимчасовій майданчику localbitcoins.com:


Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector