Як купити Ефіріум (Ethereum) вигідно і без комісії

Монета Ethereum виросла в десять разів з початку року, і аналітики вважають, що це далеко не межа. З усіх цих причин все більше і більше інвесторів починають інвестувати в Ethereum. В рамках даної статті ми постараємося відповісти на ваші запитання, пов’язані з цією криптовалюта, і допоможемо вам з’ясувати, як купити Ефіріум.

Що таке Ефіріум?

Згідно Ethereum.org, «Ethereum — це децентралізована платформа з інтелектуальними контрактами». Це платформа для обміну інформацією, якою не можна маніпулювати, яку не можна міняти. Це блок-ланцюжок, подібна криптовалюта біткойнов.

Вважається, що в майбутньому Ethereum може використовуватися для безпечної передачі грошей або для відправки документів з одного кінця світу на іншій. Сьогодні для цих процесів потрібні кілька етапів перевірки і аутентифікації, але Ethereum робить перевірку однокроковим процесом, оскільки з точки зору її принципів, інформація в першу чергу є непідкупною.

Що таке в ефірі?

Ефір, також відомий як кріптотопліво для мережі Ethereum, є одиницею валюти в Ефіріуме. Ефір є необхідним елементом для роботи розподіленої платформи додатків Ethereum. Це форма оплати клієнтів платформи для машин, що виконують запитані операції. Символом для Ефіру є ETH.

Біржі для покупки Ethereum

Найпростіший і вигідний спосіб купити Ефіріум — через обмін. Вона є стабільною і добре відомої криптовалюта, другий за значенням за біткойнов, тому знайти онлайн-обмін, який діє у вашій країні — зовсім не важко.

Перш за все, вам потрібно буде зареєструватися на біржі. Перш ніж робити це, переконайтеся, що вона працює в країні, в якій ви живете, і приймає валюту, яку ви хочете обміняти. Процес реєстрації вимагатиме надання деяких особистих даних.

Коли справа стосується зняття коштів і депозитів, бувають і повні перевірки особистості. Для цього вам, швидше за все, буде потрібно надати підтвердження адреси і пройти ідентифікацію фотографії. Це робиться відповідно до правил Know Your Customer (KYC) і Anti-Money (AML).

Після проходження всіх необхідних перевірок вам потрібно буде вибрати спосіб внесення депозиту. Залежно від конкретного обміну існують різні способи зробити це: банківські перекази, платежі по кредитних і дебетових картах, платежі SEPA або PayPal. Обмінником зазвичай стягується невелика комісія за депозит, яка може залежати від методу депозиту. Деталі часто можна знайти в розділі «About» або в нижній частині веб-сайту біржі.

Абсолютна більшість обмінників приймають долари США і євро, поряд з іншими великими валютними валютами, такими як британський фунт стерлінгів, російський рубль, китайський юань і т. Д. Як правило, потрібно кілька годин, щоб ваші депоновані кошти відобразилися на вашому біржовому рахунку, але час залежить від конкретного обмінника і обраного методу депозиту.

Як тільки кошти будуть на вашому рахунку, ви можете почати торгувати. Дружність інтерфейсу залежить від конкретного обмінного сервісу, і багато хто з них прагнуть зробити процес максимально простим. Найчастіше, ви зможете отримати всю цінну інформацію, таку як поточна вартість, ринкова капіталізація і пов’язані з нею новини, на веб-сайті біржі. Після того, як ви отримали Ефір, рекомендується вивести його в певний гаманець. У цьому керівництві будуть розглянуті різні способи зберігання Ethereum.

Нижче наведено список деяких обмінників, які беруть Ethereum:

Як купити Ethereum готівкою

З різних причин деякі можуть віддати перевагу купувати Ефір анонімно і без комісії, одночасно уникаючи клопоту, пов’язаних з перевірками «Знай свого клієнта» і «Відмивання грошей». Незважаючи на те, що в деяких юрисдикціях це може бути спростовано регуляторами, можна придбати Ефір з онлайн-обміну тимчасової мережі, наприклад, LocalEthereum.

LocalEthereum прагне зробити для Ether то, що LocalBitcoins робить для біткойнов — тобто сприяє позабіржовій торгівлі місцевими валютами для Ефіру. Основна відмінність полягає в тому, що LocalEthereum є повністю децентралізованим сервісом, причому послуги умовного депонування і арбітражу досягаються за рахунок використання смарт-контрактів Ethereum.

Послуга дуже схожа на eBay — це, по суті, ринок, який дозволяє користувачам пропонувати будь-яку місцеву валюту в обмін на певну кількість Ефіру. Коли пропозиція приймається продавцем, обмін відбувається автоматично. Гроші можуть бути переведені банківським переказом, кредитними і дебетовими картами, платежами PayPal, а також іншими основними криптовалюта, такими як Bitcoin.

Послуга не безкоштовна. З продавців зазвичай стягується плата в розмірі 0,25 відсотка, в той час як покупці повинні платити 0,75 відсотка, що як і раніше значно нижче, ніж пропонують більшість централізованих обмінів. Обробка транзакції може зайняти до декількох годин.

LocalEthereum також дозволяє сторонам обмінюватися повідомленнями, тому можна призначити зустріч «віч-на-віч» з продавцем і обміняти Ефір на готівку. При цьому переконайтеся, що ви зустрічаєтеся в громадському місці і приймаєте всі запобіжні заходи, необхідні при здійсненні фінансової операції з незнайомцем. Вам також буде потрібно активний доступ в Інтернет для підписання транзакції.

Якщо ви боїтеся організувати зустріч «віч-на-один» з незнайомою людиною з Інтернету, завжди є можливість знайти місцеву зустріч «Ефіріум» або спільну зустріч з криптовалюта. Там ви можете безпечно торгувати Ефіром, одночасно вивчаючи і обмінюючись думками з ентузіастами-однодумцями.

Ether-peer-to-peer на сьогоднішній день є найбезпечнішим способом. Крім того, він пропонує неперевершену гнучкість, коли мова йде про торговельні парах, а також відсутність обмежень на покупку або продаж. Однак цей спосіб торгівлі вимагає певного рівня довіри між двома сторонами, особливо при зустрічі особисто. Крім того, якщо ви вирішите брати участь в позабіржових угодах, то самі несете відповідальність за дотримання місцевих правил.

Банкомат Ethereum

Альтернативний спосіб покупки Ефіру в Росії — через банкомат Ethereum. Це, мабуть, ідеальний спосіб отримати Ефір для користувачів, трейдерів і інвесторів, охочих купити невеликі суми. Переважна більшість банкоматів з криптовалюта обмежують транзакції відносно невеликими сумами, тому немає необхідності дотримуватися правил «Знай свого клієнта» і «Відмивання грошей», а це означає, що немає необхідності в повній перевірці особистості.

Особливості використання такого банкомату:

  1. Перш ніж використовувати банкомат Cryptocurrency, вам потрібно буде отримати гаманець. Різні види гаманців Ethereum і способи їх установки будуть описані пізніше.
  2. Коли у вас вже є гаманець, вам потрібно буде знайти найближчий банкомат, який спростить транзакції Ether. Існує зручний сервіс під назвою CoinATMRadar, який надає повний список, а також карту банкоматів з криптовалюта. Хоча служба фокусується на банкоматах Bitcoin, ви можете використовувати панель пошуку на карті, щоб знайти локальні банкомати, які також торгують Ефіром і деякими іншими криптовалюта.
  3. Після знаходження найближчого банкомату знайдіть QR-код в своєму гаманці і утримуйте його біля камери апарату, щоб він міг його відсканувати.
  4. Потім вставте гроші в банкомат і підтвердіть кількість Ефіру, щоб завершити покупку.
  5. Ефір, який ви придбали, буде відправлений на вказану адресу. Зазвичай транзакція займає близько 30 хвилин, але в деяких випадках це може зайняти до декількох годин.

ефірні гаманці

Перш ніж купувати Ефір, важливо отримати гарне уявлення про програмне забезпечення гаманця і про те, як транзакції Ethereum працюють в цілому. Існує кілька різних типів гаманців: настільний додаток, мобільне / веб-додаток; ви можете використовувати апаратний гаманець, а також гаманець, що надається обміном криптовалюта.

Якщо ви новачок в Ethereum, кращим варіантом буде «легкий клієнт». Легкі клієнтські гаманці надають MyEtherWallet і Jaxx.io.

Якщо ви купуєте свій Ефір з біржі, використання гаманця, що надається тій же платформою, є найпростішим варіантом, але це, ймовірно, найменш безпечний варіант для зберігання ваших коштів. На жаль, кріптовалютний світ наповнений випадками обміну, які підпадають під хакерські атаки. Якщо відбувається атака, і хтось вкрав гроші у біржі, в тому числі з гаманців користувачів, обмінник навряд чи поверне кошти своїм клієнтам.

Таким чином, використання настільного або мобільного гаманця є більш безпечним варіантом, оскільки він надає користувачам повний контроль над своїми засобами.

Є ще деякі запобіжні заходи, які необхідно прийняти. Найголовніше, ви повинні дуже ретельно зберігати пароль свого гаманця, який називається секретним ключем. Більш того, якщо ви втратите або забудете його, всі засоби, які у вас були в гаманці, будуть втрачені. Нарешті, створення двофакторної аутентифікації для доступу до вашого гаманця також буде гарною ідеєю.

Якщо ви збираєтеся зберігати велику кількість Ефіру, то можете зробити додатковий крок безпеки, інвестуючи в апаратний гаманець. Такі пристрої не підключаються до Інтернету, вони генерують і зберігають ваш закритий ключ в автономному режимі. Це істотно знижує ризик крадіжки цифрових даних, що є найбільш поширеним вектором атаки на власників криптовалюта. Існує також пароль відновлення, що надається пристроєм при створенні гаманця, а для доступу до самого пристрою використовується ПІН-код.

Крім пароля гаманця, приватного ключа, який потрібно буде отримати до нього, ваш гаманець Ethereum буде генерувати кілька приймають адрес, які називаються «відкритими ключами». Ці адреси можна безпечно розподіляти без ризику крадіжки.

Транзакції Ethereum займають близько 20 секунд. Після закінчення цього часу вважається, що транзакція була проведена законно і додана в Blockchain, де вона видна для всіх. Важливо, однак, відзначити, що єдина інформація про транзакції, що зберігається там, — адреса одержувача і кількість відправленого Ефіру.

Різниця між Ethereum і Ethereum Classic

Ethereum і Ethereum Classic — це, по суті, дві різні платформи, розділені від одного оригінального Ethereum. Підхід «жорсткого розлому» був реалізований як відповідь на те, що «Ефір» приблизно на 150 мільйонів доларів було викрадено хакером. Обидві платформи існують на різних блокових ланцюгах, які були повністю ідентичні до тих пір, поки не виникла вищезгадана вилка.

Ethereum стала новою платформою, з новими правилами, які були реалізовані, щоб уникнути таких хакерських атак в майбутньому. Більшість користувачів, розробників та децентралізованих додатків перейшли на Ethereum, а близько 10% інших залишилися з Ethereum Classic.

Розкол в основному етичний і ідеологічний. Ті, хто залишився з Ethereum Classic, були сильними прихильниками принципу «код — бог» і віруючими в незмінність Blockchain. Проте, розкол можна розглядати як орієнтир для спільноти Ethereum, так як йому вдалося згуртуватися і впоратися з гіршим зломом в історії криптовалюта.

Найбільша проблема з Ethereum Classic — це те, що вона не сумісна з жорсткою вилкою Ethereum. Всі оновлення і поліпшення, реалізовані в Ethereum, недоступні і несумісні з мережею Ethereum Classic.

Коли справа доходить до Ефіріума, єдиним важливим наслідком жорсткої розвилки є той факт, що це сталося. Багато людей вважають, що це відкриває можливості для майбутніх жорстких вилок, а деякі навіть припускають, що лідери спільноти Ethereum можуть маніпулювати цим для своєї власної вигоди.

Нова платформа Ethereum також зазнала критики за те, що вона дозволила спільноті внести істотні зміни в мережу, йдучи проти її математичної об’єктивності, в чому її завжди вітали. Безсумнівно, обидві криптовалюта заслуговують на увагу інвесторів.

Занадто пізно інвестувати в Ethereum?

Ethereum як проект все ще дуже розвинений. Якщо він, як мріють його творці, перетвориться в світовій комп’ютер, одночасно забезпечуючи мікроплатежі між машинами, а також безмежні і безтурботні транзакції між людьми, — тоді цілком очевидно, що ще не пізно інвестувати в Ethereum.

На сьогоднішній день Ether вже зарекомендував себе як друга в світі, найбільш надійна, стабільна і сильна криптовалюта. Оскільки платформа розвивається, і її творці будуть продовжувати поліпшувати її, цінність Ефіру тільки підвищиться. Деякі люди думають, що в доступному для огляду майбутньому, коли платформа досягне своїх цілей, ціна може стабілізуватися і перестати рости.

Але, як і у випадку з будь-криптовалюта, дуже складно передбачити її цінність в довгостроковій перспективі.

Транзакційні поради безпеки Ethereum

Підіб’ємо підсумки, що вам слід пам’ятати про безпеку Ефіріума:

  1. Важливим аспектом мережі Ethereum є те, що як тільки кошти відправляються, немає способу повернути їх або скасувати угоду. Тому не вводьте адресу вручну — одна помилка може призвести до того, що ваші кошти зникнуть назавжди. Тому перед підтвердженням транзакції обов’язково перевірте всі деталі.
  2. Уникайте зберігання великої кількості Ефіру в гаманцях, що надаються обміном. Оскільки обмін, по суті, відповідає за ваш гаманець — ви не повністю захищені від втрати коштів, що може статися через хакерську атаку або навіть шахрайської діяльності біржі. Мобільні та настільні гаманці — безпечніші варіанти.
  3. Якщо ви плануєте зберігати великі кількості Ефіру, подумайте про інвестування в апаратний гаманець.
  4. Внесіть додаткові заходи безпеки, де це можливо, наприклад, двухфакторную аутентифікацію, гаманці з декількома сигнатурами і т. Д.
  5. Нарешті, завжди пам’ятайте, що ваш особистий ключ — єдиний спосіб отримати доступ до вашого Ефіру. Будьте особливо обережні, щоб не втратити його.

Процес покупки Ефіру буде варіюватися від обмінника до обмінника, проте принципи дуже схожі. З підтвердженої обліковим записом і грошима, внесеними на рахунок, ви всюди зможете почати купувати Ethereum і інші криптовалюта.

Кожен обмінник має свій інтерфейс, проте він повинен бути готовий підтвердити транзакції, а потім оголосити час обробки, що може залежати від загальної кількості запитаних транзакцій.

Ось і все, дорогі читачі. Сподіваюся, для вас ця інформація виявилася корисною. Якщо це так, то додавайтеся до нас в соціальних мережах і діліться цією статтею з друзями. До нової зустрічі!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector