Як купити Ripple (Ріппл) за рублі Сбербанк?

Купівля Ріппл має свої особливості. По-перше, при відправці на XRP-адреса грошей, потрібно вказувати спеціальний Destination teg. По-друге, створення гаманця вимагає наявності 20 монет, які заморожуються на вашому рахунку і не підлягають обміну. Однак це все тонкощі використання самого сховища і перш, ніж в них розбиратися, необхідно розуміти нюанси покупки криптовалюта за фіат. Детально цей процес ми розглянемо на прикладі, як купити Ripple за рублі Сбербанк, оскільки це один з найбільш популярних банків.

Що потрібно зробити перед покупкою Ripple через Ощадбанк?

В першу чергу, якщо ви вирішили купити Ріппл, потрібно визначитися навіщо він вам потрібен. Поширених варіанту два — торгувати або на довгострокову перспективу. Саме від цього вибору залежить, де купувати крипту. У першому випадку потрібно розглядати біржі (Gatehub, Poloniex, EXMO), оскільки миттєвий обмін на різні валюти можна здійснювати саме там. Деякі користувачі наївно вважають, що для заробітку різниці курсів можна використовувати і мультивалютні гаманці (типу Кріптонатора), оскільки там теж підтримуються багато валюти (і крипто, і фіат) і є можливість моментального обміну. Однак, курси на таких сервісах дуже відрізняються і повного функціоналу для торгівлі там не передбачено.

Якщо ж ви вирішили купити XRP на довгострокову перспективу, то краще розглянути варіанти реєстрації гаманців. Детальніше про те, де безпечно зберігати Ріппл ми вже писали раніше. Після того, як ви визначилися з метою покупки, потрібно грунтовно підійти до вибору сховища. Для тривалого зберігання великих сум ми рекомендуємо холодні гаманці (десктопний Toast, паперовий, апаратний).

Останній крок, який потрібно зробити перед покупкою Ripple на Ощадбанк — зареєструватися на обраної біржі або створити гаманець, а також при необхідності пройти процес верифікації. Після цього сховище буде готове до зарахування коштів.

Як купити Ripple на біржі за рублі Ощадбанку?

На сьогоднішній день з найпопулярніших біржових майданчиків, що підтримують Ріппл, виділяють 4:

 • Gatehub;
 • Poloniex;
 • EXMO;
 • BitFlip.

Серед російськомовного населення більшість віддають перевагу останнім двом з-за порівняно легкої і швидкої реєстрації, а також добре русифікованих сайтів.

Жодна з цих бірж не підтримує поповнення через Ощадбанк безпосередньо. Якщо ви вирішите купити Ріппл на bitflip.cc, то варто приготуватися до того, що спочатку гроші доведеться перевести з картки на свій рахунок в будь-якому з перелічених сервісів:

 • Інтеркаса;
 • Advcash;
 • PAYEER;
 • Capitalist;
 • Visa Qiwi Wallet;
 • Я.Деньгі.

Тільки після цього ви зможете безпосередньо поповнити рублевий рахунок. Комісія за введення рублів з цих систем на біржу становить від 1,9 до 4,9%. Якщо до цього додати ще комісію за переказ з Ощад на будь-який з сервісів, то виходить не дуже вигідно, але виходу іншого в це випадку немає.

Способи поповнення біржі БітФліп в рублях
Сервіси для поповнення рублевого рахунку на BitFlip

Що стосується біржі exmo.me, то для поповнення рублевого рахунку на ній можна застосовувати такі сервіси:

 • Qiwi Wallet;
 • Advcash;
 • PAYEER;
 • OKPAY;
 • Moneypolo.

Комісія в даному випадку становить від 3 до 10%. Цікаво, що, наприклад, якщо поповнювати БітФліп, використовуючи PAYEER, то комісія буде 2,5%, а якщо EXMO — 7%. З цієї причини важливо моніторити і аналізувати ситуацію з комісійними зборами саме в той момент, коли ви збираєтеся зробити покупку.

Сервіси для поповнення рублевого рахунку на біржі exmo.me

Купити Ripple через Ощадбанк на біржі Ексмо можна й іншим шляхом. Для цього скористаємося моніторингом обмінників bestchange.ru. Якщо уважно подивитися табличку ліворуч, то можна знайти варіант обміну Сбербанк на Exmo RUB. Перший обмінник в списку завжди найвигідніший.

Список обмінників рублів Ощадбанку на EXMO RUB

У нашому випадку ним виявився laslobit.cc. Перейшовши на нього, ми вибрали кнопку «Сбербанк RUB» в категорії «Ви віддаєте». Після цього нам відкрився список доступних валют і ліміти по ним. Серед них є просто Ріппл. Таким обміном ми могли б скористатися, якщо перераховували б на гаманець і цей варіант ми розглянемо нижче, але зараз нас цікавить обмін Ощадбанку на EXMO Code RUB.

Вибір напрямку обміну

Коли ми вибираємо цікавить нас напрямок обміну, то внизу з’являється форма для заповнення. Там варто вказати суму, яку ви хочете витратити на поповнення рублевого рахунку Ексмо, номер карти, ім’я власника, а також e-mail. Ліміти в даному обміннику складають 5000-100000 рублів. Якщо вони вам з яких-небудь причин не підходять, то можна вибрати інший сервіс із запропонованих bestchange.ru. Що стосується комісій, то з 10000 рублів Ощадбанку на рахунок біржі будуть зараховані тільки 9100. На сайті вказано, що заявки обробляються вручну протягом 10 хвилин.

інтерфейс обмінника

Після виконання обміну на нашому рублевому рахунку EXMO виявиться потрібна сума і ми можемо придбати за неї Ріппл по ліміту (бажаного курсу) або по ринку (поточною ціною). Детальніше про особливості покупки Ripple на EXMO ми раніше писали.

Графік торгівлі XRP

Як перевести рублі Ощадбанку на Ріппл-гаманець — покрокова інструкція

Покроковий переклад Ріппл на гаманець зі Ощадбанку

Якщо ви вибрали Ripple-гаманець для зберігання крипти, то знаєте, що для активації адреси потрібно мати 20 резервних монет XRP. Розраховуйте це перед обміном. Незалежно від того, який тип гаманця ви вибрали, алгоритм його поповнення однаковий:

 1. В інтерфейсі сховища знайти Ріппл-адреса та Destination teg (якщо він передбачений). У локальному гаманці Toast адреса і так на виду близько балансу, в паперовому — він роздрукований і доведеться вводити вручну, на інших типах він може з’являтися після натискання на «Поповнити» або Deposit — Це залежить від інтерфейсу конкретного сервісу.
 2. Переходимо на bestchange.ru і вибираємо покупку Ripple на Ощадбанк.
 3. У списку вибираємо відповідний обмінник і переходимо на нього.
 4. Вводимо суму, яку віддаємо для обміну Ощадбанку на Ріппл, номер карти і ім’я власника в одному полі. Потім заповнюємо друге поле — вписуємо адресу гаманця і Destination teg. Вказуємо адресу електронної пошти, ставимо галочку, що ми не роботи і натискаємо «Перейти до оплати».

Після підтвердження оплати Ріппли будуть зараховані на вказану адресу. У нашому випадку на 5000 рублів Ощадбанку вийшло 117,2002 монет. Курс на обміннику по станом на 16 березня 2018 року — 42,662 рубля, а на тій же біржі Ексмо — 39,13. Варто також відзначити, що на рахунок сховища прийде 117,2 Ріппла згідно з нашою покупці, але вивести можна буде потім тільки 97,2 XRP. Перевірити надходження грошей можна в інтерфейсі гаманця, де відображається баланс.

Як купити Ripple за рублі Сбербанк на Кріптонаторе?

Поповнення Кріптонатора картою Віза / Мастеркард

Кріптонатор — мультивалютний онлайн кріптокошелёк, що дозволяє миттєво обмінювати між собою валюти і користується величезною популярністю. Функціонал сховища дуже широкий і хоч він не підтримує роботу з Ощадбанком безпосередньо, рублевий рахунок можна поповнити будь-якою картою Visa / Mastercard. Комісія за транзакцію становить 4,9%, а ліміти — 100-15000 рублів.

Після того, як на рахунок зараховані рублі з Ощадбанку, міняємо їх на Ріппл. Для цього:

 1. Натискаємо вкладку «Обмін».
 2. Біля «Продати» вибираємо рублі, а біля «Купити» — Ripple.
 3. Вводимо цікавлять нас суми і натискаємо продовжити.

Обмін здійснюється моментально. Варто зазначити, що за 5000 рублів за курсом на 16 березня 2018 ми отримаємо 121,192 XRP. Це більше, ніж нам пропонував обмінник, але тут ми не врахована комісію за введення, а вона складе 245 рублів. Разом: з 5000 рублів Ощадбанку на рахунок прийде 4755 і при обміні на Ріппл ми отримаємо всього лише 115,03 XRP. Так що в даному випадку вигідніше скористатися обмінником.

Ми розглянули, як купити Ripple за рублі Сбербанк на біржі і з зарахуванням на гаманець. У першому випадку можна скористатися перекладом на третій сервіс, підтримуваний біржею або використовувати обмінник. У другому випадку найбільш вигідним варіантом буде так само проведення операції через обмінну майданчик.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector