Курс Ripple на сьогодні, ціна і прогноз

В цілому, курс Ріппл на сьогодні не може не радувати власників цієї криптовалюта. За останні 12 днів котирування монет XRP виросли більш ніж в півтора рази. Яка ж причина початку росту? Про це ми поговоримо далі.

Життєвий цикл криптовалюта Ripple на сьогодні ви можете побачити в представленому нижче онлайн-графіку:

Скільки коштує Ripple сьогодні?

Коливання курсу Ripple за 23.04.2018
Графік курсу Ріппл за 23.04.2018

На момент написання статті (дні 23 квітня 2018 року) ми зафіксували такий курс монет XRP по відношенню до інших валют:

 • 0.87 USD;
 • 0.71 євро;
 • 49.7 рублів;
 • 21.85 гривень;
 • 333.43 тенге;
 • 1.89 білоруських рублів;
 • 0.00009783 BTC;
 • 0.001367 ETH.

Вартість вказана за одну монету Ripple.

Якщо орієнтуватися на представлений вище графік, то за першу половину дня курс даної криптовалюта зберігає відносну стабільність. Певна волатильність, звичайно ж, присутня, але ні глибоких падінь, ні різких підйомів немає. Тільки в 3:56 ранку сталася щодо різкий спуск, коли валюта подешевшала майже на 3 центи, але її ціна практично відразу стабілізувалася.

Чим обумовлений курс Ripple на сьогодні?

Силует чоловіка на тлі стрілки, що позначає зростання курсу

Майже два тижні тому ціна даної валюти коливалася в районі 50 центів, а сьогодні вона практично дотягла до заповітної позначки в 1 долар. Головною причиною, що пояснює такий підйом, є загальне поліпшення ситуації на кріптовалютном ринку. Приблизно з 17 квітня локомотив цифрових валют — біткоіни почав вибиратися зі стану глибокої корекції. За останній тиждень він подорожчав майже на тисячу доларів. Природно, монети BTC потягнули за собою наверх інші цифрові активи. І хоча Ripple сильно відрізняється від більшості своїх «побратимів», стабілізація ринку не могла не відбитися на ньому.

Крім того, подорожчання XRP посприяв хороший новинний бекграунд. Ось найголовніші з них:

 1. 12 квітня 2018 року велика банківська група Santander презентувала блокчейн-додаток One Pay FX, яке функціонує на основі технології xCurrent (розробки Ripple). Ця програма дозволить здійснювати швидкі міждержавні грошові перекази. На перших порах програмою зможуть користуватися жителі 4 країн: Іспанії, Польщі, Великобританії та Бразилії. Однак в майбутньому планується розширення клієнтської бази. Примітно те, що в технології xCurrent НЕ мається на увазі використання монет XRP. Але впровадження розробки Ripple Labs однозначно підвищило довіру до компанії з боку інвесторів і звичайних людей, а це, в свою чергу, опосередковано вплинуло на зростання популярності однойменної криптовалюта.
 2. Буквально на наступний день власники Ріппл отримали ще одну приємну новину. 13 квітня велика німецька фондова біржа оголосила про швидкий вихід додатка, що дозволяє торгувати криптовалюта. Програма буде підтримувати лише 4 цифрових активу: біткоіни, Лайткоін, Ефіріум і цікавий для нас Ріппл. Звичайно, в майбутньому цей список буде розширено, але факт того, що монети XRP виявилися в ньому одними з перших, закономірно підвищив їх цінність на ринку. До речі, під час запуску програми намічений на вересень 2018 року.
 3. Наступна новина є глобальною, але більшою мірою вона позитивна саме для Ripple. 20 квітня стало відомо про те, що Європейський парламент прийняв черговий ряд заходів, спрямованих на боротьбу з відмиванням грошей. Окрему увагу було приділено відмиванню коштів через криптовалюта. У Європі мають намір поліпшити контроль клієнтів, що мають цифрові накопичення. Крім того, планується посилити контроль над програмами і майданчиками, які надають можливість зберігання кріптоденег (від гаманців до бірж). Це означає, що під удар потрапляє один з фундаментальних принципів кріптовалютной мережі — анонімність. Якщо парламентаріям вдасться досягти поставлених цілей, популярність багатьох активів може впасти. І ось тут на перший план може вийти Ріппл, який спочатку створювався не для анонімності, а для повністю прозорих грошових переказів. Описана новина не в останню чергу могла вплинути на зміцнення позицій XRP.

Наостанок ми розглянемо ще одну новину, яка побічно могла забезпечити монеті такий локальний зліт. Ще 30 березня стало відомо про те, що Ripple Labs пожертвувала 29 млн доларів (в монетах XRP за тодішнім курсом) на потреби американських шкіл. Тут на користь цифрового активу зіграло відразу 3 фактори:

 1. Пожертвування здійснювалося саме в XRP, що зайвий раз підтвердило практичність монет.
 2. У Західних країнах (особливо в США) вкрай позитивно ставляться до компаній, які займаються благодійністю. Таким чином, був зроблений черговий крок, спрямований на популяризацію Ripple Labs і їх валюти.
 3. Сам факт того, що компанія може дозволити собі настільки велике пожертвування, свідчить про її впевненому положенні на ринку.

Сукупність усіх представлених факторів так чи інакше посприяла тому, що ціна Ріппл на сьогодні є досить непоганий і дозволяє дивитися в майбутнє з оптимізмом.

Якщо більш детально говорити про перспективи Ріппл, то прогноз на сьогодні можна зробити стриманим. Незважаючи на велику кількість приємних новин, не можна виключати чергового здешевлення монет. Перш за все, поки неясно остаточно, чи закінчилася глибока корекція ринку. Навіть якщо найстрашніше позаду, ми ще побачимо падіння ціни всіх кріптомонет, включаючи Ріппл. Як відомо, ринок всіх валют розвивається за одним алгоритмом: після затяжного падіння завжди йде зростання і навпаки. Тому тут багато чого буде залежати від того, скільки триватиме зростання, який ми спостерігаємо сьогодні. І, звичайно ж, не будемо забувати про самому слабкому місці проекту — самі монети XRP і мережу Ripple є різними речами, причому компанія поки націлена на популяризацію платформи. Так що нинішнє подорожчання може бути тимчасовим, і якщо ситуація на ринку погіршиться, ніякі успіхи платіжної системи не втримають монети на високих позиціях.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector