Як Майні біткоіни за допомогою відеокарти, який буде заробіток

Більш того, багато хто ще не знають, з чим доведеться зіткнутися, коли вони візьмуть у одну руку, так би мовити, відеокарту, а в іншу — програму-майнер. Саме про ці тонкощі сьогодні піде мова.

Відкрите в Майнінг

Майнінг забезпечує існування криптовалюта. Завдяки йому відкриваються нові блоки, в які записуються транзакції, а також перевіряються ті самі транзакції на їх правильність. Відповідно Майнінг — це одна з найбільш затребуваних речей на кріпторинке. І це одна з перших асоціацій, коли хто-небудь чує слово «криптовалюта».

Що ж це таке, і як їм зайнятися? Він полягає у використанні обчислювальної потужності обладнання. Так, для видобутку криптовалюта можна використовувати центральний процесор, відеокарту, FPGA і спеціально заточені під конкретну криптовалюта ASIC. Кожна має свої особливості. Зараз мова піде про використання відеокарт.

Чому вони «придатні»

Основний показник в Майнінг — це хешрейт. Іншими словами, це швидкість рішення функції блоку криптовалюта. Так, центральні процесори видають менше 1 MH / s, що неймовірно мало. Середня швидкість відеокарт — 20-30 MH / s. Такий показник вже дає надію.

Крім цього, відеокарти створені таким чином, щоб протягом тривалого періоду виконувати повторювана дія. А Майнінг якраз є такого роду завданням. Тому обчислювальні потужності GPU можна використовувати при видобутку криптовалюта.

І дійсно, на піку розвитку криптовалюта дуже активно використовувалися відеокарти для Майнінг. Виробники також створювали продукт, який орієнтований не на ігри, а на видобуток. Такий продукт трохи відрізнявся за показниками і був дешевше, ніж ігрові карти.

Також активно їх експлуатували для Майнінг біткоіни. Тоді його складність мережі не була настільки висока, відеокарти дуже швидко окупалися і приносили гарний прибуток. Кожен, хто більш-менш розбирався в технічних деталях, включав домашній комп’ютер і починав Майні.

Як їх використовувати

Але навіть не знаючи всіх деталей, можна було закластися Майнер. Досить мати при собі хороше обладнання, систему охолодження і надійну проводку. Непогано також обзавестися товстими бетонними стінами, тому що шуму дуже багато і можна отримати скаргу сусідів.

Спочатку рекомендується провести мінімальні налаштування системи. Так, можна відключити всі додаткові служби, непотрібні фонові процеси, мінімізувати використання ресурсів відеокарти для обробки простих завдань, на зразок відкривання папки. Радиться відключити антивірус, тому що він може зупинити Майнінг.

Далі необхідно знайти пул (BTC.com, AntPool, ViaBTC і інші), зареєструватися і створити робочого (Worker). Надалі його дані (назва та пароль) будуть використовуватися в програмі безпосередньо для Майнінг.

Після цього завантажується програма-майнер. Можна запустити .exe-файл, проте, такий спосіб зажадає кожен раз налаштовувати процес. Тому потрібно відкрити .bat файл і прописати основні команди там. Серед них потрібно вказати використовуваний пул, номер гаманця, на який відправляється нагорода і дані робітника.

Зберігаєте зміни, запускаєте заново батник і спостерігаєте, як почався заробіток. Здається, що це дуже просто? Пізнання в технологіях знадобляться для коригування Майнінг і виправлення помилок.

Зробити правильний вибір — головне завдання

Дуже важко вибрати правильну відеокарту для видобутку Bitcoin. Дуже довгий час лідерами на ринку є Nvidia GeForce GTi 1080 Radeon Fury X. Вони дуже швидкі, проте, і споживають багато енергоресурсів. Тому період окупності у них трохи більше.

Хороші показники дають такі карти, як Radeon RX 470, 570 і 580, а також Nvidia GeForce GTi 1050, 1060 і 1070. Звичайно, чим вище покоління, тим краще показники. Однак багатьом вистачало і середнячка.

При виборі відеокарти для видобутку Bitcoin варто звертати увагу на кількість шейдеров, швидкість і тип пам’яті, тип харчування і обсяг відеопам’яті. Також не забувайте приділяти увагу системі охолодження.

Nvidia або Radeon

Вічне протистояння двох виробників найпотужніших відеокарт позначається і на виборі продукту для Майнінг. Це не дивно, адже видобуток криптовалюта все ще розвивається, а значить привертає більше людей. Відповідно, для виробника це чергова прибуток.

Тут варто пам’ятати, що вам потрібна відеокарта не для гейминга, а саме для Майнінг. У ньому дуже важливим показником є ​​кількість шейдерних блоків. Radeon має більше таких, ніж Nvidia. Відповідно обробляти транзакцію або блок з ланцюжка вона буде трохи швидше.

Чим швидше ваша відеокарта, тим більше шансів отримати нагороду. Якщо ж ви видобувати не соло, а в пулі, тоді надасте більше Шейру, відповідно, отримаєте трохи більше Bitcoin, ніж при використанні Nvidia.

Особливості використання відеокарт

Спочатку ж не було ніякого спеціального обладнання, відповідно, відеокарти стали кращим пристосуванням для Майнінг як Bitcoin, так і інших криптовалюта. Вони завжди давали непоганий результат.

Крім того, що вона непогано підійде для видобутку з технічного боку, є й інші аспекти. Так, відеокарти відносно недорогі, тому їх може купити будь-який бажаючий і доторкнутися до Майнінг.

Вони, насправді, не вимагають спеціальних знань. Якщо ви будете стежити за процесом і станом обладнання, то не зіштовхнетеся з помилками, які доведеться виправляти. Ці два фактори говорять про доступність Майнінг для багатьох.

Однак, є кілька мінусів. Так, вам доведеться чимало вкластися на оплату рахунків. Самі тільки подумайте: при Майнінг відеокарта працює на повну потужність, а значить, споживає багато ресурсів. Вони самі по собі вимагають чимало, а на такі процеси витрачається купа кВт.

Знову-таки, робота на повну потужність означає високі температури. Як би добре не працювала система охолодження, ви зіткнетеся з тим, що в приміщенні стане досить жарко. Крім того, як вже було сказано вище, вони будуть виробляти чимало шуму.

Скільки Bitcoin світить при використанні відеокарт

Біткоіни вже майже 10 років, і за роки розвитку багато що змінилося. Так, на початку його епохи для видобутку було досить і старого комп’ютера, оскільки складність мережі була дуже низькою. У день можна було заробляти по кілька монет. Але тоді вони втратили свою цінність.

Сьогодні нагорода дорівнює 12.5 BTC, що еквівалентно понад 100 тисячам доларів. Однак отримати таку нагороду в поодинці неможливо. Навіть найкращі Майнінг ферми вже важко справляються з мережею Bitcoin.

Відповідно, заробіток на домашньому комп’ютері теж буде далекий від максимальної нагороди. Згідно з даними bitinfocharts, середня прибуток в день становить пів долара за 1 THash / s. А це набагато менше одного Bitcoin.

Виходить, що вигоди немає?

Як було сказано раніше, середня швидкість відеокарт становить 20-30 MH / s. Не потрібно проводити якихось важких математичних обчислень, щоб зрозуміти, що прибутковість такої відеокарти буде нульовий.

Вигода від Майнінг Bitcoin на відеокарті є, однак, за однієї умови: ви побудуєте ферму з відеокарт. Але це повинна бути не домашня ферма, а окремий великий зал з серверними стійками, забитими відеокартами, потужність яких спрямована на видобуток біткоіни.

Справа в тому, що загальний хешрейт всій мережі становить вже 31 EH / s, хоча ще пару місяців тому ця цифра дорівнювала 27. Відповідно, конкуренція неймовірно величезна, при цьому в день вирішується лише 7 блоків. Тому, вигода є, але ймовірність її отримання дуже мала.

Чи варто починати?

В якості експерименту можна спробувати. Але відразу налаштуйте себе на те, що ви не заробите ні краплі, якщо будете використовувати одну відеокарту. Кількості Шейру просто не вистачить для отримання найменшого відсотка від нагороди.

Але якщо ви не націлені на Майнінг Bitcoin як окремий рід діяльності, то можете навіть не братися за нього. Виходячи з вищезазначеного, стає зрозуміло, що сьогодні і в подальшому Майнінг біткоіни на відеокарті вже мертвий. Тепер це величезний бізнес, і займаються ним сильні акули.

Крім звичайних проблем зі складністю, є ще один підводний камінь. Справа в тому, що якщо хто-небудь зможе зосередити у себе 51% потужності всієї мережі, він буде диктувати правила використання криптовалюта, а також заняття Майнінг. Адже інші користувачі будуть змушені витрачати набагато більше грошей на обладнання, щоб збільшити свій відсоток і відповідно знизити його.

Як висновок, можна лише повторитися: видобуток біткоіни на відеокарті більше не актуальна. Як би це не засмучувало, але без величезних вкладень зайнятися Майнінг найціннішою криптовалюта неможливо.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector