Як Майні Ethereum на відеокарті і що потрібно знати

Зустрів одного завзятого геймера. Раніше він «рубався» в онлайн-стрілялки, а тепер купив вінтажний тетріс. На його компі полетіла видуха, а на нову ціни кусаються — все через «ненависних» Майнер. Дізнавшись, що я обізнаний в криптовалюта, горе-геймер попросив розповісти, як Майні Ethereum на відеокарті.

Видуха немає і вони злетіли

Видуха подорожчали. При цьому головна країна-виробник (Китай) на офіційному рівні обмежила їх експорт в інші країни.

З біткоіни теж велика частина видобувачів вже зістрибнула. Головна причина цього — вічно перезавантажених блокчейн, висока конкуренція. При цьому комісійні від обчислень значно впали. Тому багато хто переходить на Ефіріум.

Але і тут все не так «поетично». Нагадаю, що в плани творців ефіру входить плавний перехід від видобутку до рівномірного розподілу монет серед всіх держателів. До того ж через постійного припливу нових Майнер конкуренція в кріптосеті зростає. Через це для вигідною видобутку доводиться використовувати все більш потужні видуха.

Які?

Експерти впевнені, що високі виробничі вимоги до комплектуючих є основною перешкодою для створення ASIC під ефір. Так називаються вузькоспеціалізовані мікросхеми для видобутку. Насправді, на якому обладнанні «друкувати» ефірні монети, не має великого значення.

Пробувати можна на будь-яких конфігураціях. Деякі здобувачі, які не знають нічого по темі, почали «друкувати» на видуха свого ноута.

Як бачите, обмежень немає. Але є «розумні» переваги. Зараз дістати потужні важко. Хоча краще, якщо будете використовувати карти з пам’яттю не менше, аніж 2 гигов. Це раціональний мінімальна межа.

ще інфа

  • Ріг — це ПК для видобутку. Класик варіант: складається з декількох видуха, БП і материнської плати.
  • Прибутковість рігов при видобутку ефіру — до 40 кіло руб. щомісяця.
  • Скільки можна добути — залежить від потужності обладнання та завантаження кріптосеті.
  • Під час кріптовичісленій видуха нагріваються до 60 Цельсія, тому буде потрібно хороший вентилятор.
  • Головні параметри Майнінг-ефірного обладнання — кількість операцій в секунду (хешрейт) і пам’ять.
  • Під кожну видуха потрібно Майнінг-ПО (під Nvidia — своє, під AMD-інше).
  • Крім випуску монет на ефірі можна заробити на спекуляціях на ринку.
  • Для «екстремального» друкування видуха можна розганяти за допомогою спеціального програмного забезпечення. Але при цьому термін ходіння карти зменшується.
  • На ноут качати монети небезпечно — видуха швидко перегрівається і відвалюється.
  • Приблизний «вихлоп» з конкретної моделі карти можна підрахувати за допомогою спеціальних калькуляторів. Наприклад, цим.

Я часто чую, що прибуток від однієї видуха не дуже. Що це дитячий лепет … Але так все починають. Так що не слухайте «бувалих». Пробуйте і пишіть свої інструкції для новачків.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector